ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 17 نخست 1234513 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 161
    155
    کاربر فعال
    تجربیات من بیشتر برای دوستانی شاید مفید باشه که کم سرمایه هستند و تازه قصد شروع دارند.
    از 5 سالگی تو بازار تره بار بودم.از 20 سالگی با ماشین سبک و سنگین کار کردمتا 25.25 تا 30 سالگی تعمیرکار موبایل داشتم که از دبی قطعات و لوازم جانبی خودم رو اوردم.بعد از موبایل هم تو کار کیف و کفش بودم که از دبی 5 سال و 2 سال اخر هم از چین.

فروش کیف و کفش از دبی سودش 100% هست و چین 200تا 400% بطور میانگین.اینکه بدونی چه جنسی سود بیشتری داره مهم ترین نکته خرید و فروش هست.سری اخر کفش هایی اوردم که گرونترینش 50 تومن بود اما حداقل فروش عمده 150 و تکی 250 تا 400 بود.وقتی با ماشین کار میکردم برای خودم تره بار و خشکبار خرید و فروش میکردم.اینکار سودش فوق العاده هست اگر کسی پشتکار داشته باشه و بتونه زحمت بکشه.تا الان بصورت قانونی جنس وارد نکردم و همش از گناره و قشم بصورت قاچاق جنس هام رو اوردم.اولین بار کارتن کفشی 20000 تومن ازم لنج دار کرایه گرفت ولی وقتی کم کم راه افادم بعد از 4 سال کارتی 4000 تومن برام میاوردند.سود هر کاری با گذشت زمان و کسب تجربه بطور تصاعدی بالا میره.

سال قبل از ایران رفتم و تازه برگشتم بعد از مدتها و بتازگی فروش ال ای دی و کولر دوتیکه رو شروع کردم.هر کدوم از اینها بصورت عمده 200 تومن و تکی 400 تومن داره.موتور قایق و جت اسکی هم اوردم که سودش خیلی خوب هست باز.الانم دارم سعی میکنم مستقیم از کارخونه سامسونگ از ملزی خرید کنم که نیاز به شرکت و کارت بازرگانی و حساب ای سی هست که اگر دوستان در این زمینه میتونند همکاری کنند با کمال میل در خدمت هستم.این تجربیات من بده و هر سوالی دوستان در این زمینه داشته باشند با کمال میل پاسخگو هستم.
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط m0hammad [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    اگر اجازه بدید چند تا تجربه نا موفق را هم بنویسیم تا اشکال زدایی بشه :
    برای صادرات سیمان ( به نظر من ) مشکل اصلی در خرید هست. ما یک بار میخواستیم سیمان صادر کنیم با این کارخانه جات معاملمون نشد. هر روز هم قیمتشون را عوض میکردند و تناژ هم اونقدر بالا بود که نگو .

در مورد عراق هم میخواستیم کاشی و سرامیک صادر کنیم بعد به این نتیجه رسیدیم که بازار اونجا دست ترکیه هست.

نظر دوستان چیه ؟
    برای خرید سیمان که ما تا به حال مشکلی نداشتیم و اتفاقا یکی از کالاهایی که دسترسی بهش بسیار اسونه و در کل کشور هم کارخانجاتش پراکنده است و مشکلی واسه خرید نیست
    58
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط m0hammad [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    اگر اجازه بدید چند تا تجربه نا موفق را هم بنویسیم تا اشکال زدایی بشه :
    برای صادرات سیمان ( به نظر من ) مشکل اصلی در خرید هست. ما یک بار میخواستیم سیمان صادر کنیم با این کارخانه جات معاملمون نشد. هر روز هم قیمتشون را عوض میکردند و تناژ هم اونقدر بالا بود که نگو .

در مورد عراق هم میخواستیم کاشی و سرامیک صادر کنیم بعد به این نتیجه رسیدیم که بازار اونجا دست ترکیه هست.

نظر دوستان چیه ؟
    نه اینکه کامل دست ترکیه باشه,متاسفانه بعضی ها ازایرانی ها حتی کرد ها اجناس نامرغوب ایران رو وارد کردن و فروختن حالا جنسن ایرانی اسم بد رفته
    یه قضیه دیگر هم هست,حمایت دولت و بازاریاب ها ست.
    دولت ترکیه شاید 10 تا مشاور و بازاریاب تو سلیمانیه داشته باشه و تلاش شون خیلی خوبه و جواب داده
    و حالا کرد ها الویت خرید شون اکثرا ساخت ترکیه هست
    این در حالی که چند سال قبل 80% بازار اینجا دست ایرانی ها بود
    یه جوری داستان افغانستان که دوستان گفتن داره اینجا هم اتفاق میوفته
    191
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنون از پاسخ دوستان البته ما تجربه مشابهی را در مورد صادرات قیر داشتیم الان که درست فکر میکنم احتمال میدم مربوط به نوسانات نرخ ارز بوده باشه.
    آن زمان ارز خیلی بالا و پایین میشد- قضیه مربوط به 3 , 4 سال پیش هست - که ما هم صادرات را بی خیال شدیم
    ویرایش توسط m0hammad : 07-06-2014 در ساعت 19:04
    20
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستانممنون از همه ی شما كه تجربياتتون رو در اختيار بقيه دوستان گذاشتيد،مخصوصا بهزاد عزيز كه استارت اين تاپيک رو زدن. اما مشكل عمده اشخاصی كه می خوان تازه وارد كار صادرات بشن اينه كه اولا نمی تونن در كشور مقصد مشتری پيدا كنن؛ثانيا هموطنان عزيز كه مشتری دارن به درصدی از فروش قانع نيستن اكثرا می خوان به تومان خريد كنن اونم زير نرخ بازار خود ايران چون ميگن تناژ يا تعداد بالايی می خوايم،و به دلار بفروشند كه سود كلانی برده باشن. به دوستان عزيز جسارت نشهدر اين مورد لطفا راهنمايی كنيدباتشكر
    7
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بازار عراق رو تو زمینه محصولات غذایی و بخصوص آرد ،ترکیه نفوذ خوبی کرده و داره کم کم ب از دست ایران در میاره
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز

salam

نقل قول نوشته اصلی توسط Laleh Ryan [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستانممنون از همه ی شما كه تجربياتتون رو در اختيار بقيه دوستان گذاشتيد،مخصوصا بهزاد عزيز كه استارت اين تاپيک رو زدن. اما مشكل عمده اشخاصی كه می خوان تازه وارد كار صادرات بشن اينه كه اولا نمی تونن در كشور مقصد مشتری پيدا كنن؛ثانيا هموطنان عزيز كه مشتری دارن به درصدی از فروش قانع نيستن اكثرا می خوان به تومان خريد كنن اونم زير نرخ بازار خود ايران چون ميگن تناژ يا تعداد بالايی می خوايم،و به دلار بفروشند كه سود كلانی برده باشن. به دوستان عزيز جسارت نشهدر اين مورد لطفا راهنمايی كنيدباتشكر
    سلام
    دوستان الان معمولن خريدارهاي عراقي ترك و افغان و پاكستان هم وقتي ميخوان از ايران بخرن به ريال حساب ميكنن و ميگن قيمت ريالي بدين
    بعضي جنساي صدراتي مثل سيمان كود و سوخت كه دلاري حساب ميشه قضيش جداس
    بعدشم كارخونه ها وقتي جنس صادراتي ميدن حداقل 8 درصد ماليانت و عوارض نميدن
    پس حداقل 8 درصد زير قيمتشون بايد بدن
    تازه وقتي خريد مقدارش بالا باشه بايد كارخونه تخفيف بده
    38
    JCG
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    صادرات سیمان:
    سیمانی که به کشورهای دیگه صادر میشه سیمان پورتلند m500 هست. این نشون دهنده درجه سختیه سیمانه. این در حالیه که سیمان داخل بازار ایران معمولا سیمان m450 یا زیر این هست. یعنی درجه سختی سیمان پایینتره.
    2. سیمان در کیسه های بیگ بگ 1 تنی حمل میشه.
    3. تناژها معمولا روی 1000 تن هست.
    4. سیمان معمولا در خن کشتی حمل میشه.
    5. از مهترین کارخانجات صادر کننده سیمان میشه به سیمان شاهرود، سیمان مازندران، سیمان پیوند گلستان، سیمان فیروز کوه اشاره داشت.
    6. حاشیه سود سیمان معمولا کمه اما چون حجم ها معمولا بالاست میتونه گزینه خوبی باشه.
    بهزاد خان یه سوال در رابطه با حاشیه سوده سیمان یا هر محصول دیگه ای که به قول شما حاشیه سودش پایینه:(بیشتر میخوام نطرتون رو که بر اساس تجربه چندین ساله هست بدونم)
    اینکه برای کسایی که تازه کارن و اینکه سرمایشون کمه منطقیه وقت و هزینه روی این جور تجارتا بزارن، مثلا یکی از همکارا که صادرات سیمان به عراق میکنه به به قول خودش برا هر 4 تریلی ارسال، حدود 500 ه گیرش میاد اونم با دریافت پول بعد از 10-15 روز!!!!!!
    خیلی ممنون
    محسن
    38
    JCG
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط خشایار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    به همه دوستان گرامی و علی الخصوص بهزاد خان که با انتقال تجربیاتشون در اختیار همه اعضا قرار میدن و من از همینجا بشکر و قدر دانی میکنم .
    ما هم در زمینه صادرات چای فعالیت داریم اونم به کشورهای مثل هندوستان و ترکیه و روسیه .برای هندوستان که ثبت سفارش و امور گمرکی و پروانه بهداشت و استاندارد از واجبات کار محسوب میشه ولی در سایر کشور ها چون تجار ایرانی در اونجا فعالیت دارن خودشون راسا اقدام به خرید از درب کارخانه کرده و با برند و مارک خودشون صادرات رو انجام میدن و کلا روش کار به این صورت هست که در کیسه های 30 کیلو گرمی لیبل دارکیسه گیری میشه و با سرب هر دو طرف اون پلمپ میشه و در نماینده استاندارد و بهداشت از کیسه ها بطور دلخوا نمونه گیری میکنن و درب انبار رو پلمپ میکنن تا جواب آزمایشات حاصل بشه و بعد از اون اجازه خروج به کشور صادر کننده داده میشه با تریلرهمای بارگیری شده وارد گمرک انزلی میشه در اونجا هم پلمپ مجدد صورت میگیره و از طریق کشتی به مقصد صادر میشه
    شاد باشید همیشه
    ارادتمند همه
    سلام به خشایار عزیز
    واقعا برام سواله و جالب که چه طور این همه واردات چای از هند داریم خودمونم که چای ایرانی نمی خوریم (یعنی احساس میشه که اینقدر کمه به همه نمیرسه)، خب چرا صادر میشه ( صادرش میکنید) ؟!!! اونم به هند!!!! امکانش هست توضیح بدید قضیه چیه؟ - حالا شاید بگید برنج.... باز برنج ایرانی توی بازار هست و لی چای نه!!!
    ممنون
    محسن
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط JCG [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بهزاد خان یه سوال در رابطه با حاشیه سوده سیمان یا هر محصول دیگه ای که به قول شما حاشیه سودش پایینه:(بیشتر میخوام نطرتون رو که بر اساس تجربه چندین ساله هست بدونم)
    اینکه برای کسایی که تازه کارن و اینکه سرمایشون کمه منطقیه وقت و هزینه روی این جور تجارتا بزارن، مثلا یکی از همکارا که صادرات سیمان به عراق میکنه به به قول خودش برا هر 4 تریلی ارسال، حدود 500 ه گیرش میاد اونم با دریافت پول بعد از 10-15 روز!!!!!!
    خیلی ممنون
    محسن
    اگر دوستتون برای هر 4 تریلی 500 هزار تومن سود میکنه که خیلی خوبه یعنی برای 1000 تن میشه 5 میلیون تومن
    ما که تو هر 1000 تن به زور 1 تا 1/5 میلیون تومن بیشتر سود نمیکنیم.....
صفحه 3 از 17 نخست 1234513 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)