نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
همیشه بر این عقیده بودم که پنهان کردن اطلاعات بزرگترین مشکل شروع کارهای تجاریه. خیلی از افراد تو ایران بر این عقیده هستند که نباید رموز کاری خودشون رو به کسی بگن چرا که ممکنه به راحتی یکی دیگه کار رو از دستشون در بیاره. راستش رو بخواید این موضوع رو من حتی بین دوستانی هم که اینجا مطلب مینویسن دیدم. خیلی از افراد فقط میان تو تاجربانک تا محصولی رو تبلیغ کنن و خیلی از افراد تازه کار هم به امید اینکه بیان تو و چیزی یاد بگیرن دران توی سایت میچرخن.

تصمیم گرفتم این تاپیک رو ایجاد کنم تا تجربیات خودمون رو در قالب این تاپیک در اختیار بقیه بزاریم. چرا که اعتقاد دارم اگر من چیزی رو در اختیار دیگران بزارم که به درد دیگران بخوره بقیه هم میتونن چیزایی رو در اختیار من بزارن که ممکنه برای شخص من هم مفید باشه.

این تاپیک چند تا قانون داره که از سایر دوستان هم میخوام رعایت کنن.
1. تا حد امکان سعی کنید عکس از محصولات صادراتی و یا وارداتی تون بزارید. این باعث میشه ما با شرایط حمل، نوع بسته بندی و حجم و .... کالاها اشنا بشیم.
2. روند واردات یا صادرات خودتون رو مطرح کنید.
3. کشور مبدا یا مقصد رو مشخص کنید.
4. هر چیزی که میتونه و فکر میکنید مفیده رو عنوان کنید.

برای شروع هم خودم چند تا از پروژه های کاریمو با قلق هاشو خدمتتون عرض میکنم.
سلام آقا بهزاد من میخواستم جهت صادرات کاغذ از ایران به افغانستان ازتون مشاوره بگیرم ممنون میشم کمکم کنید 09195668732این شماره منه،🙏🙏🙏