ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 10 از 17 نخست ... 89101112 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 161
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    تشکر فراوان از بهزاد عزیز
    آیا دوستان در رابطه با صادرات انواع ظروف یکبار مصرف به کشورهای همسایه ( عراق-ترکمنستان-افغانستان و..) اطلاعاتی دارند؟ بهترین نحوه دریافت پول از خریدار چیست؟
    68
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام
    با سپاس از اقا بهزاد
    بنده در زمینه واردات و صادرات مرزهای غربی فعالیت دارم و بیشتر کاشی و مواد غذایی به کردستان عراق صادر میکنم و میتونم بگم امور گمرکی و ترخیص کالا تو مرزهای غربی اسونه و دست و پاگیر نیست کلا به دلیل روند روبه پیشرفت مناطق کردنشین عراق تجارت تو این مناطق رونق داره و سود خوبی هم داره
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    امکانش هست بگین که چه کالاهایی میشه به عراق صادر کرد؟ یا کدام کالاها مشتری بهتری داره ؟ ظروف یکبار مصرف هم میشه صادر کرد به عراق؟
    با سپاس
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط super web master [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    من کارم تو زمینه تجارت الکترونیکه.تو محیط وب خیلی محتاط باشین تا دلتون بخواد کلاهبردار و شالاتات توش ریخته.از تجارت الکترونیک سود های هنگفتی بیرون می آد البته اگه هزاران نکنته کس نگفتو بلد باشیدو از کارای کامپیوتری هم سر در بیارین.خلاصه یه وب مستر حسابی واسه خودتون باشید.اگه هم تا حالا فکر این چیزا رو نکردین مهم نیست ضررو از هر جا بگیرید منفعت!
    سلام
    من خیلی دلم میخواد وارد دنیای تجارت الکترونیک بشم . میشه بفرمایید شما دقیقا چکار میکنین؟آیا فروشگاه اینترنتی دارین؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام . من کمی تو زمینه ی نفتی تجربیاتی دارم . یکی از دوستان من برای کارخانه ایزوگامش مقدار زیادی مازت یا قیر میخواهد . شما میتونین تامین کننده اون باشد ؟ یا اگر کسی رو می شناسید ممنوم می شم معرفی کنید تا یک همکاری شکل بگیره .
    419
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    باسلام
    ما علاقه به فعالیت در دبی هستیم.
    شرکت ما در زمینه های صادرات و واردات ، خرید و فروش و بازاریابی در زمینه های معدنی ، نفتی ، مشتقات پتروشیمی ، مواد غذایی و کشاورزی و شیمیایی فعالیت می نماید. شماره تماس: 09126413719 و 09128423719 ( عبادی ) ، ایمیل : pnz.co91@gmail.com
    2
    pen
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان این همه بحث رو مطرح کردند اما کاش کمی هم درباره فروش در مقصد توضیح میدادند
    مثلا 100 تن چوب یا قیر یا سیمان یا هر چیز دیگری رو به مقصد رسوندند چطوری این صد تن جنس رو توی بازار پخش میکنند چون تا جایی که من میدونم بازاری ها تمایلی برای خرید جنس جدید ندارن
    68
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sakura [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    امکانش هست بگین که چه کالاهایی میشه به عراق صادر کرد؟ یا کدام کالاها مشتری بهتری داره ؟ ظروف یکبار مصرف هم میشه صادر کرد به عراق؟
    با سپاس

سلام دوست عزیز
    باتوجه به تجربیات بنده از بازار اقلیم کردستان عراق در حال حاضر مواد غذایی بسیار مناسبه برای صادرات به این منطقه،شما اگه بتونین خریدار مورد اطمینان رو پیدا کنین کار تو این منطقه با سود خوبی همراه میشه اما در مورد ظروف یکبار مصرف اطلاعی ندارم،اگه اطلاعات و مشاوره ای در مورد کار تو شمال عراق نیاز داشتید پیام خصوصی بدید در خدمتتون هستم.
    موید باشید
    17
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنون از دوستانی که تجربشون میگن و تشکر ویژه از آقا بهزاد بخاطر تشکیل این تایپیک
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام .بنده هم صادرات مصالح ساختمانی به عراق رو دارم انجام میدم.اما به دلیل بدحسابی ونواسانات قیمت سیمان در مرزهای جنوبی مدتیه که دست کشیدم.خواستم از بهزاد بپرسم که نحوه پرداخت افغانها چطوره ؟
صفحه 10 از 17 نخست ... 89101112 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)