ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14
    55
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بله با 30 درصد ارزش کالا و شامل تمام موارد هم میشه
    اگر تعرفه شما اون قدر پایینه بهتره ترخیصکار بگیرید که واستون ترخیص کنه
    هر کالایی برای ورود به کشور باید با کارت بازرگانی وارد بشه و وقتی شما خودتون کارت بازرگانی داشته باشید میتونید ترخیصکار بگیرید و با کارت خود شما واستون ترخیص کنه و فقط باید برای واردات برای هر دلار حدود 10 تومن مالیات بدین ولی وقتی ترخیصکار با کارت دیگه ای ترخیص کنه هر دلار حدود 30 تومن از شما میگیریه
    من پس یعنی سفارش رو به اسم خودم بدم و بعد به خود گمرگ 30 درصد از کل ارزش جنس که میشه 300 دلار رو بدم و خلاص؟با حساب این جنس من پس من اصلا برام نمیصرفه بسپارم دست شرکت ها!چون یک شرکتی گفت حداقل 1600 برات آب میخوره!
    اگر بخام ترخیص کار بگیرم اون چقدر ازم میگیره؟آشنایی تو این زمینه دارین؟
    واقعا ممنون از دوستان
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aristar [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    من پس یعنی سفارش رو به اسم خودم بدم و بعد به خود گمرگ 30 درصد از کل ارزش جنس که میشه 300 دلار رو بدم و خلاص؟با حساب این جنس من پس من اصلا برام نمیصرفه بسپارم دست شرکت ها!چون یک شرکتی گفت حداقل 1600 برات آب میخوره!
    اگر بخام ترخیص کار بگیرم اون چقدر ازم میگیره؟آشنایی تو این زمینه دارین؟
    واقعا ممنون از دوستان
    من اول هم گفتم شما زنگ بزنید به دفتر ارامکس یا تی ان تی و اونها کاملا شما رو راهنمایی میکنن ولی شما یه تماس نگرفتید و سوالات رو چند باره میپرسید. یه سرچ کنید تو گوگل و به دفتر تی ان تی یا ارامکس (هر کدوم که میخواین باهاش بارتون رو بیارید) زنگ بزندی. اونها کاملا راهنمایی میکنن و قیمت ترخیص و غیره رو بهتون میدن.
    برای ترخیصکار هم قبلا گفتم برای هر دلار حدود 30 تومن تا 50 تومان برای کارت بازرگانی میگیرن و دستمزد خودشون که توافقیه
    55
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنون از پاسختون
    من بهشون زنگ زده بودم قبلا مخصوصا تی ان تی!دو تا مشکل وجود داشت!اولا اینا به من میگفتن 2 میلیون برای هزینه حمل ولی اون طرف مقابل میگه با 1 تومن(300 دلار) میفرستم!
    بعدشم اونا بهم گفتن کارای ترخیص رو خودتون باید انجام بدین!
    پس یعنی مثلا برای بسته من که مبلغش 1100 دلار میشه 33000 تومان؟هزینه ی خودشون تقریبا چقدره؟
    بازم ممنون از صبر و شکیبایی که به خرج میدین
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    شما اگر زنگ بزنید به ارامکس و تی ان تی قیمتاشون رو خیلی بالا میدن. دی اچ ال که قیمت خون باباشو میگیره. بهترین راه حل حمل از طریق شرکت های هوایی هست. نکته کنکوری بود. البته باید از اونطرف حمل بشه. یعنی نمایندگی های ایرلاین های خارجی در کشور مبدا رو باهاش صحبت میکنید. در اینجا نیاز به افرادی دارید که بتونن کارتون رو تو مبدا انجام بدن. فقط بدیش اینه.ن
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)