ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

ترانزیت گازوییل

سلام می خوام وارد بخش ترانزیت سوخت از عراق به افغانشتان بشم نیاز به راهنمایی دارم اورژانسی . لطفا کمک و راهنمایی تان را دریغ نکنید.سپاس سپاس
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    دوست عزیز سوالتون رو مشخص بگید تا بتونیم جواب بدیم. اصلا مشخص نیست تو کدوم زمینش مشکل دارید یا اطلاع میخواین....
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نکته مهمی که متاسفانه تو چند سال اخیر ذهن و وقت تجار جوان ما رو به خودش مشغول کرده سراب تجارت و ترانزیت سوخت عراق به افغانستان هست. دوستان عزیز تجربه چند ساله این حقیر حداقل به خودم ثابت کرده که ترانزیت گازوئیل برای انسان های عادی جامعه ما مثل علم کیمیا و کیمیاگری سرابی بیش نیست و غیر ممکنه. این تجارت مال از ما بهترون و فرشته های خداوند روی زمین که دیگه اکثر دوستان میدونن ....... !!!!! پس بهتره وقت و سرمایتون رو بگذارید روی تجارت های دیگه.
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    منم تا حدودی موافقم
    کلا کار ترانزیت و صادرات سوخت به افغانستان تا حدود یک سال پیش خیلی خوب و بسیار سوداور بود ولی با وارد شدن خیلی از اشخاص و شرکتها و تقلب در کیفیت سوخت و بسیاری عامل دیگه الان اصلا خوب نیست.
    اولا هر شخص و شرکتی که تو هر زمینه ای فعالیت میکرده الان وارد کار سوخت هم شده و این کار عرضه رو بالا برده و خیلیها هم از این موقعیت استفاده کردن و هر سوختی گیرشون اومد فرستادن مرز و...
    حدود دو سال قبل من یادمه همین گازوییل عراق هر تن حدود 800 دلار تا مرز میل 78 هزینه داشت و شرکتها اینجا در مرز حدود 1200 ت 1250 دلار میفروختن و چند شرکت همین منطقه بارشون رو بستن
    ولی از 8 یا 9 ماه قبل این شرکتها که اولین شرکتهای سوختی بودن دیگه کار نمیکنن تو زمینه سوخت
    به هر حال اگر هم میخواین این کار رو انجام بدین به دلیل تقاضای کم بازار افغانستان در حال حاضر من پیشنهاد میکنم تا بعد از عید صبر کنید و اگر اوضاع بهتر شد شروع کنید
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان این فایل نیاز به ویرایش داره
    ولی ی نکته خیلی مهم

عیدانه عیدانه تا پیایان فروردین

خدمات مشاوره ای و بازاریابی و فروش و داخلی و صادرات و واردات تمام شرکت هایی که درخواست بدهند به صورت کاملا رایگان انجام میشه(به مدت یکسال و با قرار داد ... توجه در حالت عادی هزینه ای که ما می گرفتیم یک تا سه میلیون تومان هستش ولی در این طرح رایگانه)

کافیه درخواست تون رو بفرستید تا جزییات نحوه همکاری رو توضیح بدم
    توجه اگه کسی تو خارج شرکت داشته باشه + کارخانه های سیمان و گچ در اولویت هستند

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

ضمنا اگه شرکتی یا کارخانه ای بخواد من میتونم مدیریت فروش و بازاریابی . صادرات واردات و تبلیغاتش رو بر عهده بگیرم حقوق توافقی
    مخصوصا اگه خارج از کشور باشه

با 6 سال سابقه . حرفه ای .
    bazdide@gmail.com
    فقط شرکت ها و کارخانجات

0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Post گازوییل

نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز سوالتون رو مشخص بگید تا بتونیم جواب بدیم. اصلا مشخص نیست تو کدوم زمینش مشکل دارید یا اطلاع میخواین....

سلامhaman716 من اشنای نزدیکم تو اربیل سهام دار پالایشگاه خصوصی هست از لحاظ خرید باکیفیت تضمین شده دغدغه ای ندارم مشکلم رو پیدا کردن و اصمینان انجام معامله سر مرز افغانستانه . راهنمایی کنید سپاسگزارم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام haman من از لحاظ خرید با کیفیت عالی وتضمین شده مشکلی ندارم رو بحث انجام معامله سر مرز افغانستان وبا تاجرافغانی اطلاعی ندارم
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ابراهام [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

سلامhaman716 من اشنای نزدیکم تو اربیل سهام دار پالایشگاه خصوصی هست از لحاظ خرید باکیفیت تضمین شده دغدغه ای ندارم مشکلم رو پیدا کردن و اصمینان انجام معامله سر مرز افغانستانه . راهنمایی کنید سپاسگزارم
    اگر از کیفیت سوختتون مطمئن هستید که بیارید مرز مشکلی برای فروشش پیدا نمیکیند بهترین راه اینه که یه سفر برید به افغانستان و مشتری پیدا کنید و یا به شرکتهای واسطه بفروشید که مشتری افغانی دارن. در ضمن الان به ندرت افغانیها بصورت تسویه در پیرانشهر خرید میکنن و بیشتر بار موجود در مرز رو بعد از بازدید نمایندشون در مرز میخرن و تسویه میکنن
    اگر توانایی تامین به این صورت را دارید و تضمین کیفیت میدین ما بعد از عید میتونیم مرتب هفته ای 5 تا 7 تانکر کار کنیم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اگر از کیفیت سوختتون مطمئن هستید که بیارید مرز مشکلی برای فروشش پیدا نمیکیند بهترین راه اینه که یه سفر برید به افغانستان و مشتری پیدا کنید و یا به شرکتهای واسطه بفروشید که مشتری افغانی دارن. در ضمن الان به ندرت افغانیها بصورت تسویه در پیرانشهر خرید میکنن و بیشتر بار موجود در مرز رو بعد از بازدید نمایندشون در مرز میخرن و تسویه میکنن
    اگر توانایی تامین به این صورت را دارید و تضمین کیفیت میدین ما بعد از عید میتونیم مرتب هفته ای 5 تا 7 تانکر کار کنیم
    ازلحاظ تضمین کیفیت با بالاترین اطمینان ولی نحوه ضمانت دریافت پول ونحوه معامله برام مشخص نیست من یکی از بستگانم تولید کننده گازوییل در عراقه
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

استعلام

سلام . بهای هرتن گازوییل درجه2 اربیل الان چقدر هست .
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)