ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25
    143
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    [QUOTE=tara66;18440]سلام دوستان
    بنده حدود 15 میلیون تومن پول دارم که تمام سرمایه من به حساب میاد یعنی اگه این 15 میلیون رو از دست بدم دیگه چیزی ندارم و باید از صفر شروع به جمع آوری پول کنم که خیلی طول میکشه.
    در عین حال من اقدام به ثبت یک شرکت بازرگانی کردم و الان 5 ماهه دارم فعالیت میکنم که هنوز برام سودآوری نداشته و بیشتر جنبه کسب اطلاعات و تجربه بوده برام. در این مدت با آدمهای مختلفی آشنا شدم و یکی از این آدمها مثل بنده یک شرکت بازرگانی دارن که به من پیشنهاد کار داده ( انجام بازرگانی خارجی شرکتشون) . این شرکت تجربه اش بیشتر از منه و میخواد برای اولین بار جوش شیرین وارد کنه و بفروشه و میگه که مشتریشو داره. من میخوام تو سود این کار شریک بشم .

دوست عزیز
    در مورد واردات جوش شیرین در شرایطی که این محصول در داخل تولید می شود (پتروشیمی شیراز ) قدری بیشتر دقت کنید . بفرض که جوش شیرین چینی ارزان تر باشد آیا قیمت تمام شده آن با در نظر گرفتن مخارج حمل به ایران ، گمرکی ، حمل داخلی و سایر مخارج از قیمت این محصول در داخل هنوز کمتر است ؟ آیا آنا لیز قیمت در اختیار دارید ؟
    ممکن است تولیدات داخلی جوابگوی مصرف نباشد و مابقی باید از خارج آورده شود در این صورت آیا کیفیت محصول وارداتی مشابه جوش شیرین داخلی است ؟ آیا نمونه محصول ( از نظر مشخصات ، قیمت و کیفیت ) به تایید مشتری ( ها ) رسیده است ؟مسلم اینکه در دنیای تجارت اگر مشتری ناراضی باشد ریسک کار افزایش می یابد. بهر حال ضروری است که در این مرحله بیشتر دقت کنید .
    22
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باز هم ممنونم از دوستان
    امروز متوجه شدم که به دلیل کمبود جوش شیرین تو ایران قیمتش بالا رفته بود ولی امروز افت قیمت زیادی داشته . از یک نفر که تو اینکار بود پرسیدم گفتند که مقدار زیادی جوش از چین وارد شده به خاطر همین قیمت شکسته !
    پس با این حساب وارداتش ریسکه چون ممکنه قیمت حتی پایینتر از این بشه !
    به نظر شما دوستان الان چه محصولی میصرفه وارداتش و حالا حالاها قیمتش افت نمیکنه ؟ یعنی با ثبات تره ؟
    در هر صورت هر کسی اگه ایده ایی داره من حاضرم پس از کسب اطلاعات دقیق اقدام به واردات کنم و مسلما درصدی از سود مال ایشونه
    111
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط tara66 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    باز هم ممنونم از دوستان
    امروز متوجه شدم که به دلیل کمبود جوش شیرین تو ایران قیمتش بالا رفته بود ولی امروز افت قیمت زیادی داشته . از یک نفر که تو اینکار بود پرسیدم گفتند که مقدار زیادی جوش از چین وارد شده به خاطر همین قیمت شکسته !
    به نظر شما دوستان الان چه محصولی میصرفه وارداتش و حالا حالاها قیمتش افت نمیکنه ؟ یعنی با ثبات تره ؟
    در هر صورت هر کسی اگه ایده ایی داره من حاضرم پس از کسب اطلاعات دقیق اقدام به واردات کنم و مسلما درصدی از سود مال ایشونه
    برای این مورد یا باید بازار خاصی رو برای چند ماه رسد کرد تا متوجه روند اون بازار شد ،
    و یا اینکه از لینک های قوی اطلاعاتی استفاده کرد که در بهترین حالت اگر سیگنال غلط بهتون ندن ، اطالاعات دست اول رو در اختیار کسی میذارن که با سرمایه قابل توجهی قصد ورود به اون بازار رو داره که کمیسیونش براشون بصرفه.

یکی از بهترین روش ها ، کارکردن توی یه شرکت بازرگانی یا تجاری هست که به خرج کارفرما شما اطلاعات اون بازار رو بدست میاری و تازه بابتش حقوق هم میگیری .

و البته که راههای رسیده به "سود" فراوانند ، باشد که رستگار شویم.
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط tara66 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    باز هم ممنونم از دوستان

سلام
    چرا حالا گير دادين به واردات؟ واردات كلي دنگ و فنگ داره اونم با بازار ايران كه همه چيزش مافياييه و تو هر صنفي يه نفر هست
    خيلي دردسر داره
    به نظرم وقت روي صادرات بزاريد . خيلي بهتره
    191
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    کسب و کارهای کوچیک مثل کلک میمونن روی آب که با یک موج خودشون و سرنشینشون زیر آب میره. من واردات را اصلا بهتون پیشنهاد نمیکنم. فعلا از خرید از همین ایران شروع کنید و پخش کنید. بعد به سمت واردات یا صادرات متمایل بشید.
    تو این مدت هم پشتوانه مالیتون زیاد شده هم ارتباطاتتون و از همه مهمتر تجربتون.

سعی کنید در موقع تعیین فرصت کار یک جنس خاص مد نظرتون نباشه. این طوری هیچ وقت به نتیجه نمیرسید. کل صنعت را در یک بازه زمانی بسنجید. از این بابت میگم که چون هر فرصتی بوجود میاد توسط افراد زیادی شناسایی میشه و خیلی از اونها به خاطر تجربه و مزیت های نسبی که دارند زودتر عمل میکنند و در نتیجه بازار دوباره به تعادل بر میگرده. پس همیشه اگر بخواهید کلی وقت روی تحقیقات بزارید نتیجش همینه که دیدید. پس چند تا صنعت را با توجه به شرایطتون تحلیل کنید و رصد کنید و آرو آروم به یکیش وارد بشید.

اگر امروز برید سراغ جوش شیرین , فردا آهن پس فردا کشمش خیلی نتیجه بخش نیست. مگر اینکه زیرساخت خیلی چابکی تهیه کرده باشید.
    187
    کاربر فعال

15 میلیون

اخه دورت بگردم البته ببخشیدا با 15 میلیون میخوای چکار کنی؟؟
    خوشم میاد رفیقمون گفته:
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ولی از قدیم گفتن: آدم عاقل همه تخم مرغاشو تو یه سبد نمیذاره
    به نظرم یک سوم سرمایه رو بذار واسه دفعه اول و اگر مشکلی نبود میتونین در دفعات بعد سرمایه رو افزایش بدین
    اخه من نمیدونم چرا اصلا همچین فکری بسرت میزنه؟ اخه با 15تومن که کل زندگیتم هست میخوای چکار کنی؟ رفتی کارت بازرگانی هم گرفتی که باز چکار کنی ؟ البته ببخشیدا فکر کردی تجارت واردات صادرات اسونه هرکی اومد میتونه بیاد توش؟؟ نه عزیز من شاگردی میخواد پس گردی خوردن میخواد تجربه میخواد دانششو میخواد؟ ترخیص وثبت سفارشم این چیا میخواد چ برسه تو امر واردات صادرات. یارو یه عمر کارشه میگه من 1ریالیم باز ترس داره بعد شما.... جان من لطفا دست از خیالپردازی بردارید و به واقعیت فکر کن....سعی کن اول تو بازار داخلی کار کنی و خدمات بازرگانی انجام بدی و یا شاگردی یه تاجر رو بعد خودت یواش یواش تو کار می افتی و به حرفمم میرسی...اگرم دوست داری با 15 تومن کاری کنی از گناوه یا قشم جنس بیار شهرتون بفروش یا از دبی تبلت چینی سفارش بده بیار بفروش.....من نمیگم با 15 تومن نمیشه کارکرد میشه برعکسم میشه خوب سود کرد ولی لطفا نرو تو کار واردات صادرات ضرر میکنی سرت کلاه میزارن از کارتت استفاده میکنن بعد تو باید مالیاتشو بدی...اش نخورده و دهن سوخته....خلاصه حواست باشه
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladahz [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اخه دورت بگردم البته ببخشیدا با 15 میلیون میخوای چکار کنی؟؟
    خوشم میاد رفیقمون گفته:

اخه من نمیدونم چرا اصلا همچین فکری بسرت میزنه؟ اخه با 15تومن که کل زندگیتم هست میخوای چکار کنی؟ رفتی کارت بازرگانی هم گرفتی که باز چکار کنی ؟ البته ببخشیدا فکر کردی تجارت واردات صادرات اسونه هرکی اومد میتونه بیاد توش؟؟ نه عزیز من شاگردی میخواد پس گردی خوردن میخواد تجربه میخواد دانششو میخواد؟ ترخیص وثبت سفارشم این چیا میخواد چ برسه تو امر واردات صادرات. یارو یه عمر کارشه میگه من 1ریالیم باز ترس داره بعد شما.... جان من لطفا دست از خیالپردازی بردارید و به واقعیت فکر کن....سعی کن اول تو بازار داخلی کار کنی و خدمات بازرگانی انجام بدی و یا شاگردی یه تاجر رو بعد خودت یواش یواش تو کار می افتی و به حرفمم میرسی...اگرم دوست داری با 15 تومن کاری کنی از گناوه یا قشم جنس بیار شهرتون بفروش یا از دبی تبلت چینی سفارش بده بیار بفروش.....من نمیگم با 15 تومن نمیشه کارکرد میشه برعکسم میشه خوب سود کرد ولی لطفا نرو تو کار واردات صادرات ضرر میکنی سرت کلاه میزارن از کارتت استفاده میکنن بعد تو باید مالیاتشو بدی...اش نخورده و دهن سوخته....خلاصه حواست باشه
    نمیدونم منظور شما از صادرات و واردات چیه که اینهمه مهم جلوه میدین این کارو
    به قول خود شما واردات چند تبلت از دبی یا چین مگه واردات محسوب نمیشه؟؟ با 5 میلیون تومن میتونید خیلی راحت 20 تا تبلت بیارید و بفروشید.
    صادرات هم که برید یه مشتری پیدا کنید و یه ماشین بخرید از نماینده و بفروشید به اون طرف خارجی با 3 میلیون تومن میشه صادرات
    درسته تجربه وقتی به دست میاد که شما وارد کار بشید و چه بسا ضرر بدین ولی صادرات و واردات اسمش گنده تر از خودشه...
    من بار اول با 8 میلیون واردات انجام دادم. سی پی یو کامپیوتر از چین خریدم و با خودم اوردم. پس با همین مبالغ هم میشه شروع کرد
    بیایم به مردم امید بدیم و در ضمنش راهنمایی کنیم تا جایی که میتونیم نه اینکه از کاری که با کلی انرژی میخوان واردش بشن با یه حرف پشیمونشون کنیم...
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز سلام خلاصه میکنم مواظب پولت باش اگه میخوای بیفتی تو کار تجارت اولین کار بازاریابی برای کسی که داره کالایی رو میفروشه رو یه قلم کارکن وقتی بازار رو پیدا کردی و اعتماد فر.شنده رو جلب کردی ( بزرگترین سرمایه) بعد بگرد دنبال مشتری به سود کم قانع باش . تمع چشم آدم رو کور میکنه .
    187
    کاربر فعال
    haman716 برادر شما همه حرفات درسته.ولی این خواهر ما(این جور که از یوزرش پیداس tara66 ) میخواد یه کار گنده کنه جوش شیرین بیاره از چین بازارشم اینجا نداره کارشم این نیست هیچ تجربه ای هم نداره با کسی هم میخواد شریک شه خب ادم چی باید بهش بگه؟؟؟خب این ضررمیکنه شک نکن دوست خوب اونه که عیب ادمو بگه نه قشنگیاشو امید الکی بهش بدم که چی بشه.بعدم من نمیدونم چرا تو این تاجر بانک هیشکی همه ای حرف ادم نمیخونه تا اخر زودیم تا ادم یه حرفیو میزنه خود طرف هیچی نمیگه یکی سریع میاد میتوپه بهت.بعدم این شریکش اینجور که بوش میاد میخواد از کارتش استفاده کنه مفتی یا سرش کلاه بزاره ازش سو استفاده کنه...در کل حواست باشه خواهر....
    بعدم خواهر ما اینطوری بیان میکنن:
    *به نظر شما دوستان الان چه محصولی میصرفه وارداتش و حالا حالاها قیمتش افت نمیکنه ؟ یعنی با ثبات تره ؟
    در هر صورت هر کسی اگه ایده ایی داره من حاضرم پس از کسب اطلاعات دقیق اقدام به واردات کنم و مسلما درصدی از سود مال ایشونه*
    خب ادم باید چی بگه؟؟؟؟ والله ادم بعضی موقع ها شاخ در میاره تو این تاجر بانک!!!!!

اخه یک نیست بگه تو این مملکت چیزی اصلا بنام ثبات وجود داره!!؟؟؟ بعدم شما میخواید بفروشید ما چی بگیم اصلا ماهم گفتیم اوردین سودم کردین شما کجا دیگه مارو میبینید درصد سود بدید؟؟!!!لطفا لاف نزنید!!!!!البته ببخشیدا.... والله ما کمک میکنیم به همه ولی انتظارم از کسی نداریم.مثلا همین قطعات کامپیوتر بیار یا گوشی تبلت لپ تاپ. در کل ببین کجا زندگی میکنی و چی فروش داره.
    بعدم من میگم اول ادم باید جای کار کنه وشاگردی بخاطر اینکه تجربه بدست بیاره از تجربیات دیگران استفاده کنه بعدا بی گدار ب اب نزنه...
    تجارت خارجی یه کار پر ریسک و پر خطریه کار هر کس نیست خیلی چیا میخواد که منوتو نداریم یکیش پوله...همه میتونن کار کنن ولی همه نمیتونن تاجر بشن... نه که نمیشه شد میشه شد ولی زمان میخواد و سرسختی و هزارو یه چی دیگه
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    بهترين كار اينه كه پولتو بزاري تو بانك
    بعدش هم خودت بري تو يه شركت بازاريابي انجام بدي بعد از 2_3سال كم كم وارد كار تجارت داخلي بشو و چند سال بمون تو اين كار تا تجربه به دست بياري
    متاسفانه خيليا ميخوان هنوز واردئ كار تجارت نشده پول پارو كنن
    اين روش جواب نميده و جز سردرگميت چيزي برات نداره
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)