ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز

تقاضای همکاری فکری

به نام خدا

با سلام خدمت دوستان و تجار عزیز
    یک مسئله ای برای من توی ک قرارداد و خریدی پیش اومده میخواستم دوستان کمک فکری کنن ایا این روش معامله درست هستش یا نه

من قصد خرید مقدار قابل توجهی گازوییل از یکی از دوستان فعال در این سایت رو دارم
    این دوست عزیز برای اجرای قرارداد و گرفتن حواله از من درخواست پیش پرداخت کرد علاوه بر گرفتن ضمانت های لازم حسن انجام کار

اما وقتی گفتم در ازای پیش پرداخت که رقمی بین 200تا 800میلیون میتونه باشه چی بهم ضمانت میدی
    گفت که قرارداد محضری مینویسه و تعهد محضری میده
    بعد با اسرار من گفت که یک چک هم به عنوان ضمانت میزاره
    البته چک معمولی

حالا به نظر دوستان این نوع معامله درست هست یا نه؟

من هرچی به عقل ناقصم فشار اوردم نتونستم حضم کنم و به چنتا از دوستان که گفتم در جواب گفتند که طرف قصد ............داره

لطفن دوستان نظرشونو بدن چون خیلی مهمه
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    شدیدن دنیال جواب هستم
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    ..............................
    کسی جوابی نداره
    دوستان اگه نام طرف رو هم بخواین اعلام میکنم اما خصوصی
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خب من که تا حالا تجربه نداشتم ولی یه قرار داد مثل همه شرکت های بزرگ که قرار داد میبندن ببندین دیگه.
    یه قرار داد محضری ببندین به جای چک هم سفته بگیرین و مرحله به مرحله طبق قرار داد پس بدین بهش
    227
    کاربر فعال
    سلام
    ضمانت نامه بانکی در قبال پولی که دریافت کرده بهتون بده.
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    كسي كه دنبال فروش كالاي خودش باشه انقدر شرايط نميذاره-پس حتما يا دلاله يا كلاهبردار
    پيش پرداخت در قرارداد زماني معنا دار هست كه ايشون از اعتبار ويژه ي معروفي برخوردار باشه
    مطمئنا ايشون از ضمانت نامه بانكي هم شانه خالي ميكنه-اين شگرده كلاهبرداران هستش
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    جناب مقدم به نظره من قرارداد و چک و سفته و غیره فقط برای معامله هایی خوبه که طرفین هم دیگه رو بشناسن و بتونن در صورت عدم انجام تعهد طرفشون رو پیدا کنن و ضمانتشون رو نقد کنن. مثلا شما با کسی که میشناسید یا سابقه کارش اطلاع کامل دارید معامله کنید و از این تضامین استفاده کنید
    ولی با افرادی که ادم هیچ شناختی نداره من میگم 10 برابر مبلغ هم چک بگیرید وقتی نتونید طرف رو پیدا کنید و چکتون رو نقد کنید به هیچ دردی نمیخوره.
    به نظرم یه تضمینی بگیرید که طرف پرداخت کننده یک موسسه معتبر مثل بانک باشه.
    بعدش هم الان تمام شرکتهای عرضه کننده سوخت دارن بصورت تسویه بعد از پلمپ میفروشن و دلیلی نداره شما بخواین پول پیش بدین و به جای پیش پرداخت برای اعتماد فروشنده از خرید قطعی, شما بهش چک بدین و در قرارداد چک رو بعنوان ضمانت خرید قطعی ذکر کنید.
    موفق باشید
    mohammad.h
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجي [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    كسي كه دنبال فروش كالاي خودش باشه انقدر شرايط نميذاره-پس حتما يا دلاله يا كلاهبردار
    پيش پرداخت در قرارداد زماني معنا دار هست كه ايشون از اعتبار ويژه ي معروفي برخوردار باشه
    مطمئنا ايشون از ضمانت نامه بانكي هم شانه خالي ميكنه-اين شگرده كلاهبرداران هستش
    سلام
    حاجی عزیز
    این بینالود بنده خدا تقاضا کرد تا گازوییل از بندر عباس تحویل بگیه با پروانه ها و مجوزات لازم اما مازاد بر سهمیه خودش
    این شرایط مستلزم این هست که رابط هایی که تو شرکتنفت فعالیت دارن باهاشون مذاکره بشه و همین مراحل تا صدور مجوزاتهزینه هایی در بر خواهد داشت و باید هزینه کرد تاباهات راه بیان
    من از جیب خودم بزارم این هزینه رو؟
    این آقا فرمودن پول بلوکه میکنن ولی بلوکه کردن پول تو این مورد به درد من نمیخوره حاجی جانچون بعد از صدور حواله طرف حساب ایشون شرکت نفت میشه
    به هر جال آقای بینالود من عرض کردم خدمتتون به شما هیچ محصولی نمیفروشم تو اسکایپ هم عرض کردم لطفا بیخیال من بشید
    شما باز اومدید اینجا مطرح کردید که چی؟
    ابن آقا گفت در قبال پیش پرداخت چی میدی گفتم چک بانکی چک بانکی هم یعنی پول من بلوکه شده تو بانک که باک اومده یهچک به من داده دوست عزیز بعد شما میفرمایین چک بانک اعتبار نداره!
    دوست عزیز اسم بارتون ....................هست و من شرمنده ام اصلا انجام نمیدم.
    ویرایش توسط mohammad.h : 28-02-2014 در ساعت 11:23
    mohammad.h
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    به نام خدا

با سلام خدمت دوستان و تجار عزیز
    یک مسئله ای برای من توی ک قرارداد و خریدی پیش اومده میخواستم دوستان کمک فکری کنن ایا این روش معامله درست هستش یا نه

من قصد خرید مقدار قابل توجهی گازوییل از یکی از دوستان فعال در این سایت رو دارم
    این دوست عزیز برای اجرای قرارداد و گرفتن حواله از من درخواست پیش پرداخت کرد علاوه بر گرفتن ضمانت های لازم حسن انجام کار

اما وقتی گفتم در ازای پیش پرداخت که رقمی بین 200تا 800میلیون میتونه باشه چی بهم ضمانت میدی
    گفت که قرارداد محضری مینویسه و تعهد محضری میده
    بعد با اسرار من گفت که یک چک هم به عنوان ضمانت میزاره
    البته چک معمولی

حالا به نظر دوستان این نوع معامله درست هست یا نه؟

من هرچی به عقل ناقصم فشار اوردم نتونستم حضم کنم و به چنتا از دوستان که گفتم در جواب گفتند که طرف قصد ............داره

لطفن دوستان نظرشونو بدن چون خیلی مهمه
    بینالود عزیز شما دیشب لطف میکردی مبلغ یش پرداخت رو میپرسیدی بعد قضاوت میکردی مبلغ پیش پرداخت چیزی حدود 15 میلیون هست نه 800 میلیون ان هم گفتم به خاطر هزینه هایی که کارها و امور دربر داره و آدم خودش روبرای اینمبلغ خراب نمیکنه
    ما با همه شرایط شما راه اومدیم دیگه بهترین قیمت دادیم خدمتتون نمیدونم این چه کاری بود کردین روز خوش
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    دیدید دوستان برای پیش پرداخت چی گفتن
    شما اگه واقعن قصدتون کار کردن بود میدادید یه ضمانت معتبری
    وگرنه چک که ارزشی نداره
    دومن اون دوستانی که میخوان حواله رو بگیرن فقط با 15 میلیون راضی میشن پس 10 میلیارد مابقی چی میشه
    بعدش شما مثلن به عنوان یک تاجر نداشتی 15 میلیون که بدی از چیبب خودت که در عوض کار انجام بشه و سود چند صد میلیونی بکنید
    برادر دوستان جوابتونو دادن

نمیدونید بدونید چک الان اعتباری نداره
    الان تو بازار اول اعتبار طرف رو میبینن بعد چک میگیرن..
    شما هم اگه پول تو حسابتون داشتید خودتون این کار رو میکردید دیگه 15 تومن که رقمی نیست

به هر حال من این مطلب رو اینجا گفتم تا بقیه دوستان نظر بدن و هم اینکه کمی مواضب باشن چون قبلن چند نفری از دوستان با پیش پرداخت دادن سرشون کلاه رفته
    و نمیخوام برای بقیه هم اتفاق بیوفته
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)