ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز

خریدار فوری هویج

سلام
    دوستان من هویج برای صادرات نیاز دارم با بسته بندی نایلون ضخیم وسوراخ دار برای تهویه هوا یا داخل کارتون دارای تهویه مناسب(جهت صادرات 20 تن)
    از دوستان اگر در ضمینه هویج تخصص داره که چه هو یجی رسیده وماندگاری بالای داره با تصاویر توزیع بدهد قبلا یکی از دوستان دراین ضمینه پست قشنگی باتصویر گذاشته بود
    از دوستان اگر کسی مزرعه دار میشناسد یا بار خوب داره که بریم بالای سرزمین بخریم با قیمت مناسب همکاری کند
    دوستان مزرعه دار تصاویر رو بگذارند تا بقیه هم ببیند .
    در ضمینه هندوانه هم به زودی شروع به کار می شود
    فلفل دلمه ای رنگی هرکسی داره سریع خبر بدهد با قیمت وبسته بندی شیک

باتشکر
    زارعی

مدیرعامل شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید
    Tli:
    09171552467
    09178110564
    09388964536
    Email:
    Zarei301@gmail.com
    Zarei301@yahoo.com
    Skype Momail: Zarei
    Facebook: mohamad zarei kordsholi
    وبلاگ شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    44
    mhe
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط zarei [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    دوستان من هویج برای صادرات نیاز دارم با بسته بندی نایلون ضخیم وسوراخ دار برای تهویه هوا یا داخل کارتون دارای تهویه مناسب(جهت صادرات 20 تن)
    از دوستان اگر در ضمینه هویج تخصص داره که چه هو یجی رسیده وماندگاری بالای داره با تصاویر توزیع بدهد قبلا یکی از دوستان دراین ضمینه پست قشنگی باتصویر گذاشته بود
    از دوستان اگر کسی مزرعه دار میشناسد یا بار خوب داره که بریم بالای سرزمین بخریم با قیمت مناسب همکاری کند
    دوستان مزرعه دار تصاویر رو بگذارند تا بقیه هم ببیند .
    در ضمینه هندوانه هم به زودی شروع به کار می شود
    فلفل دلمه ای رنگی هرکسی داره سریع خبر بدهد با قیمت وبسته بندی شیک

باتشکر
    زارعی
    Tli:
    09171552467
    09178110564
    09388964536
    Email:
    Zarei301@gmail.com
    Zarei301@yahoo.com

سلام.دوست عزیز ما خودمون تولید کننده هستیم.و البته ی خط شت وشو وبسته بندی هم داریم.در اصفهان.شما لطف کن بگو چه بسته بنده مورد نظرته چه تناژی میخوای و کیلو چند به دردت میخوره اگه قسمت باشه باهم همکاری میکنیم
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhe [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام.دوست عزیز ما خودمون تولید کننده هستیم.و البته ی خط شت وشو وبسته بندی هم داریم.در اصفهان.شما لطف کن بگو چه بسته بنده مورد نظرته چه تناژی میخوای و کیلو چند به دردت میخوره اگه قسمت باشه باهم همکاری میکنیم
    سلام دوست عزیز من براتون درخط اول نوع بسته بندی و مقدار خرید را نوشته ام شما اصلا توجه نکرده اید که من چی گفته ام بعدا هم شما صاحب مالی واختیار مالتو دارید من رو مال کسی قیمت نمی گذارم وهرچی عرف بازار باشه میخریم من چون مداوم خرید دارم دنبال یه جای مطوئن وقیمت پایین می گردم شما هم اگر جنس دارید با قیمت وبسته بندی وباارسال تصاویر ما را یاری کنید باتشکر زارعی مدیرعامل شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید Tli: 09171552467 09178110564 09388964536 Email: Zarei301@gmail.com Zarei301@yahoo.com Skype: mohamad.zarei3 Skype Momail: Zarei Facebook: mohamad zarei kordsholi وبلاگ شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    جناب زارع بنده چند توصیه به شما میکنم:
    نخست اینکه هویج رو برای کدوم کشور میخواید؟
    سایز هویج صادراتی هم مهمه. مثلا برای کشور روسیه سایز هویج باید حتما بین 15 تا 25 سانت باشه زیر و بالای این سایز ها قبول نمیکنن.
    هویج شکسته نباشه
    بسته بندی شو سعی کنید در کارتن بزنید نه پلاستیک های سوراخ دار چون فشاری که رو هم میاره باعث میشه خیلی از هویج ها بشکنه.
    البته به پلاستیک سوراخ دار درون کارتن هم نیازه.
    البته بار اگر برای عراق باشه زیاد مهم نیست. ولی برای کشورهای عربی دیگه و یا روسیه شکسته بودن خیلی مهمه.
    هویج های دوقلو و کج رو بارگیری نکنید.
    طبق تجربه برای اینکه بتونید 20 تن هویج با شرایط فوق سورت کنید یه چیزی حدود 30 تن هویج باید بخرید.
    هویج الان تو دزفول هست اگر یه سفر برید دزفول اونجا میتونید از مزرعه دار بخرید. اما در دزفول اصلا دستگاه های سورت و شستشو نیست و باید ببرید هویج رو اصفهان که یه منطقه ای ای اونجا هست که چندین کارخانه شستشو و سورت هویج هست. اسمش رو فراموش کردم و متاسفانه کسی رو هم سراغ ندارم.

یه نکته دیگه اینکه حتما هویج باید خشک باشه و بعد بارگیری کنید. هویج اگر خیس باشه و راه عبور هوا نداشته باشه هویج در عرض 2 روز لیز میشه و باید بریزیش دور. هواستون باشه حتما حتما هوا جریان داشته باشه وگرنه هویج لیز و نرم میشه.
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    دقت کنید که تهش قهوه ای یا سیاه نشده باشه و سبز باشه. این نشونه هویج خوب هست. این چیزی که بهت گفتم نکته کنکوری بودا.
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    هندوانه هم با کیفیتش رو از شامرون کرمان بخرید. کیفیت صادراتی هندونه مال شامرونه. الان شروع نشده برداشت تو اون منطقه.
    44
    mhe
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز شما دقیقا بسته بندی که مورد نیازتونه را یک نمونه برای من میفرستید همچنین درجه کیفیتی هویج که دوست خوبمون آقا بهزاد اشاره کردند.بنده یک نمونه با مشخصات خواسته شده و بسته بندی خودتان برایتان میفرستم اگر تایید کردید قرارداد کار را انشالا مینویسیم.آقا بهزاد هم اطلاعات خوبی دارند آقا بهزاد منطقه ای که بنده هستم در اصفهان منطقه حاصلخیزیه حاشیه زاینده رود از قدیم تو این منطقه محصولاتی مثل سیب زمینی و هویج کشت میشده.خط شست و شو و بسته بندی را یکی از بستگان اولین بار 8سال پیش تو این منطقه احداث کرد الان هم درچهار فصل از جاهای مختلف ایران هویج شسته نشده میاد و بعد از شستشو و بسته بندی با دستگاهای مکانیزه ارسال میشه.اگه دوست خوبمون واقعا جدی باشند و بتونیم تو زمینه صادرات این محصول اونجوری که بازار میطلبه اقدام کنیم فکر میکنم که همکاری و بیزینس موفقی انشالا شکل بگیره.لطفا با من در ارتباط باش
    09364455049
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    جناب زارع بنده چند توصیه به شما میکنم:
    نخست اینکه هویج رو برای کدوم کشور میخواید؟
    سایز هویج صادراتی هم مهمه. مثلا برای کشور روسیه سایز هویج باید حتما بین 15 تا 25 سانت باشه زیر و بالای این سایز ها قبول نمیکنن.
    هویج شکسته نباشه
    بسته بندی شو سعی کنید در کارتن بزنید نه پلاستیک های سوراخ دار چون فشاری که رو هم میاره باعث میشه خیلی از هویج ها بشکنه.
    البته به پلاستیک سوراخ دار درون کارتن هم نیازه.
    البته بار اگر برای عراق باشه زیاد مهم نیست. ولی برای کشورهای عربی دیگه و یا روسیه شکسته بودن خیلی مهمه.
    هویج های دوقلو و کج رو بارگیری نکنید.
    طبق تجربه برای اینکه بتونید 20 تن هویج با شرایط فوق سورت کنید یه چیزی حدود 30 تن هویج باید بخرید.
    هویج الان تو دزفول هست اگر یه سفر برید دزفول اونجا میتونید از مزرعه دار بخرید. اما در دزفول اصلا دستگاه های سورت و شستشو نیست و باید ببرید هویج رو اصفهان که یه منطقه ای ای اونجا هست که چندین کارخانه شستشو و سورت هویج هست. اسمش رو فراموش کردم و متاسفانه کسی رو هم سراغ ندارم.

یه نکته دیگه اینکه حتما هویج باید خشک باشه و بعد بارگیری کنید. هویج اگر خیس باشه و راه عبور هوا نداشته باشه هویج در عرض 2 روز لیز میشه و باید بریزیش دور. هواستون باشه حتما حتما هوا جریان داشته باشه وگرنه هویج لیز و نرم میشه.
    آقا بهزاد سلام
    دستت درنکنه از راهنمایتون
    هویج مقصدش عمان هست
    رفیقم انوره من اینور باهم کار می کنیم ودوتای مون بچه شیرازیم
    من ترخیص کارم شیرازی ومیگه بار باید بیاد گمرگ شیراز پملپ بشه بره بندرجاسک بالنج بره وفقط جاسک به عمان مستقیم می رود ومیاد
    من بار رو دزفول فعلا قرار شده بخرم ورفیقم درمورد ثرت وسایزش چیزی نگفته است
    آیا به نظر شما من بیاد از دزفول بخرم ببرم اصفهان ودوباره ببرم شیراز و از شیراز ببرمش جاسک این مسیر هم سخته هم وقت زیاد می بره هم هزین بالای برای کرایه می خوره وما چیزی عایدمان نمی شود
    آیا بادست سرمزعه ثرت شود وشسته شود کافی ؟
    من دوتا ازصحبتتان رو نگرفتم یکی برای لیز شدن توضیح دهید ؟
    یکی هم اگر کارتون باشه نایلون برای چی باید داخل کارتون انداخته شود؟
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    دوست عزیز من منتظر واریزی هستم
    فعلا صبر کنید ببینم جریان چی میشه حتما بهت زنگ می زنم اگر تصاویر نمونه هویج رو برام ایمیل کنید با قیمت وبسته بندی کارتون خیلی ممنونت می شوم
    باتشکر
    زارعی
    Tli:
    09171552467
    09178110564
    09388964536
    Email:
    Zarei301@gmail.com
    Zarei301@yahoo.com
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)