ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 48

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید

حمل کالای 15 تا 20 کیلو از چین به ایران با حداقل هزینه

با سلام خدمت دوستان ،
    لطفا راهنمایی فرمایید ...

ما نیاز به دریافت یک بسته حدود 15 کیلو گرمی با ابعاد طول (70 سانت ) عرض (15 سانت ) ارتفاع ( 20 سانت ) از کشور چین به مقصد ایران به عنوان نمونه کالا می باشیم ...
    از dhl استعلام کردیم حدود یک میلیون و 800 هزار تومان بدون گمرک بهمون اعلام هزینه کردند ...... راه ارزانتر به مانند حمل دریایی و یا ... وجود دارد؟ اگر وجود دارد هزینه تا چه حد کاهش می یابد؟
    با تشکر
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    گارگو ماهان و ایران ایر و اگر هم با پستهای بین المللی میخواین بیارین با ارامکس بیارین از همه ارزونتر درمیاد
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    گارگو ماهان و ایران ایر و اگر هم با پستهای بین المللی میخواین بیارین با ارامکس بیارین از همه ارزونتر درمیاد
    با تشکر از راهنمایی ...

از کارگو ماهان هم قیمت گرفتیم چیزی حول و حوش همون قیمت dhl در میاد.....
    0
    n82
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

سلام روز شما بخیر خسته نباشید.عرض کنم خدمت شما من دنبال شرکت حمل و نقل هستم که در چین ؛ دوبی؛ تهران دفتر داشته باشه. این شرکت بتونه بار از مبدا چین هوایی به دوبی حمل کنه و از دوبی به تهران با لنج بدون گمرک تحویل بده. اگه بتونه از دوبی هم پول حواله بزنه که خیلی عالیه. لطفا در مورد هزینه حمل و مدت زمان تحویل تهران هم توضیح بدید. ایا شما میتونید انجام بدید؟ همچنین در مورد ضمانت بار من هم توضیح بفرمایید.
    باتشکر
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    شما با شرکت bre بیارین 30% از آرامکس ارزان تر هستش حتما امتحان کنید
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

BUSINESS PROPOSAL TO ADMINISTRATOR tajerbank.com

Good afternoon [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] I found your forum very attractive and promising. I want place advertising space for a banner in the top of the site, for $ 500 per month. Pay I will be through WebMoney, 50% immediately, and 50% in 2 weeks. And yet, the address of my blog [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] - will it not contradict the topic? Thank you! Write about your decision to me in the PM or to the mail liputovchenkojuliyaa@gmail.com
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    من کالای بالای پنجاه کیلو از چین کیلویی 30000 هزار تومن یک هفته ای تا تهران می تونم بیارم.
    matamashir@gmail.com
    0
    n82
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط matamashir [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    من کالای بالای پنجاه کیلو از چین کیلویی 30000 هزار تومن یک هفته ای تا تهران می تونم بیارم.
    matamashir@gmail.com

سلام روز شما بخیر خسته نباشید.عرض کنم خدمت شما من دنبال شرکت حمل و نقل هستم که در چین ؛ دوبی؛ تهران دفتر داشته باشه. این شرکت بتونه بار از مبدا چین هوایی به دوبی حمل کنه و از دوبی به تهران با لنج بدون گمرک تحویل بده. اگه بتونه از دوبی هم پول حواله بزنه که خیلی عالیه. لطفا در مورد هزینه حمل و مدت زمان تحویل تهران هم توضیح بدید. ایا شما میتونید انجام بدید؟ همچنین در مورد ضمانت بار من هم توضیح بفرمایید.
    باتشکر
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    برای ارسال بسته راه های زیادی وجود دارد اما اگر از طریق پست پیشتاز اقدام کنید به ازای نیم کیلو حدود 40-50 تومن هزینه داره البته این فقط در مورد ارسال به چین هست که خدودا 20 روز زمان میبره ، با tnt هم میتونید قیمت بگیریدکه ارسالش حدود 4 روز زمان میبره .

موفق باشید
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سالام من وارد کننده از چینداوو هستم به ازای هر کیلم از چیندایو تا اصفهان چه روشی بهتره و چه هزینه ای؟ 00989133216957 wats up
صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)