ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 24
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    09361227900
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز من هم میتونم در راه اندازی کارگاه طلا سازی کار کنم اگر تمایل داشتید تماس بگیرید
    09139027578 مهندس طالبی
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    salam to in kare sokht o mavad ghazayi mishe az etebarat banki be sorat sarmaye estefade kard? manzoor az ertebarat banki (dar rahn gozashtan sanad maskooni dar bank )mishe name hosn anjam tahodat o zemant name gereft man sharayeteshoo daram
    27
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    به نظر من با کسی شریک نشو شراکت اصلا خوب نیست
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام بر دوستان عزیز . من از اصفهان هستم .
    من مدت 6 سال سابقه در یک ارگان دولتی رو دارم . و هم اکنون مشغول به کار در این ارگان هستم . اما خوب همه دوستان تاجر میدونید که با حقوق کم نمیشه زندگی رو چرخوند. الان حدود 1 سال شدیدا دنبال یه کار میگردم که بتونم به عنوان شغل اولم جایگزینش کنم . وسرمایه گزاری کنم . یا با یک نفر مطمعن برای بار اول شریک شم . سرمایم حدودا 15 میلیون . میدونم کمه ولی خوب چاره ای ندارم . حالا از تمام دوستانی که تجربه ای در این زمینه دارن و میتونند کمکم کنند خواهشا راهنمایی کنند . . . پیش از پیش ممنون .
    تلفن تماس من : 09132251548
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام بر دوستان عزیز . من از اصفهان هستم .
    من مدت 6 سال سابقه در یک ارگان دولتی رو دارم . و هم اکنون مشغول به کار در این ارگان هستم . اما خوب همه دوستان تاجر میدونید که با حقوق کم نمیشه زندگی رو چرخوند. الان حدود 1 سال شدیدا دنبال یه کار میگردم که بتونم به عنوان شغل اولم جایگزینش کنم . وسرمایه گزاری کنم . یا با یک نفر مطمعن برای بار اول شریک شم . سرمایم حدودا 15 میلیون . میدونم کمه ولی خوب چاره ای ندارم . حالا از تمام دوستانی که تجربه ای در این زمینه دارن و میتونند کمکم کنند خواهشا راهنمایی کنند . . . پیش از پیش ممنون .
    تلفن تماس من : 09132251548
    16
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام، یک شرکت بازرگانی معتبر جهت شراکت در امور تجاری اقدارم به پذیرش سرمایه به مبلغ حداقل دو میلیارد تومان میکند. برگشت سرمایه تضمینی/سود علی الحساب 30%. 09022002260
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

ثبت شرکت، کسب اقامت و اجازه کار در روسیه

روسیه هدف اصلی ایرانیان برای صادرات محصولات خود به خارج کشور و ارز آوری برای کشورمان ایران است.

شرکت پرشین جاوید مسکو در سال 94 با ثبت بیش از 200 شرکت ایرانی در روسیه با کمترین هزینه امید بر این دارد بتوانند کمکی برای رسیدن تجار ایرانی به این بازار سود آور باشد.

افتتاح شرکت و دریافت اقامت یک ساله روسیه در پایتخت این کشور مسکو با کمترین قیمت در مدت سه ماه

ثبت شرکت : 900 دلار

اجازه کار و دریافت اقامت نامحدود یک ساله (در آینده می توان تا سه سال تمدید کرد) 1900 دلار

دعوتنامه برای ویزای کاری سه ماه : 180 دلار

دعوتنامه توریستی: 100 دلار

شرکت پرشین جاوید با داشتن 10 سال تجربه در امور حقوقی و اقامت با بسیاری از تجار ایرانی ساکن در روسیه همکاری میکند و نامی آشنا برای ایرانیان ساکن در روسیه است.

تماس از طریق واتس آپ و تلگرام:

0079686662041
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام و عرض ادب خدمت دوست عزیزم . من وحید هستم اهل استان بوشهر . خیلی وقته یک هدف خاص و ویژه رو دنبال میکنم و اون راه اندازی یک کارگاه ویژه بسته بندی و فرآوری محصولات خرما هست که با تنوع و کیفیت بالا میشه تولید و وارد بازار داخلی و خارجی کرد . محصولات زیادی میشه از خرما بدست آورد که تنها یکی از فرآورده های باارزش آن قهوه خرما است که از هسته خرما بدست می آید. از دوست عزیزم خواهش میکنم از روی محبت اگر کسی رو میشناسید که بتواند روی این کسب و کار سرمایه گذاری کند اطلاع بدید . بنده با تمام وجود مطمئنم این سرمایه گذاری دارای منافع زیادی خواهد بود . تماس 09909233465
    نمونه محصولات تولید شده را در کانال تلگرام میتوانید مشاهده کنید
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام و عرض ادب خدمت دوست عزیزم . من وحید هستم اهل استان بوشهر . خیلی وقته یک هدف خاص و ویژه رو دنبال میکنم و اون راه اندازی یک کارگاه ویژه بسته بندی و فرآوری محصولات خرما هست که با تنوع و کیفیت بالا میشه تولید و وارد بازار داخلی و خارجی کرد . محصولات زیادی میشه از خرما بدست آورد که تنها یکی از فرآورده های باارزش آن قهوه خرما است که از هسته خرما بدست می آید. از دوست عزیزم خواهش میکنم از روی محبت اگر کسی رو میشناسید که بتواند روی این کسب و کار سرمایه گذاری کند اطلاع بدید . بنده با تمام وجود مطمئنم این سرمایه گذاری دارای منافع زیادی خواهد بود . تماس 09909233465
    نمونه محصولات تولید شده را در کانال تلگرام میتوانید مشاهده کنید
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع