ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید

کلاهبرداری از کارت بازرگانی من

سلام.من کارت بازرگانی دارم که دادمش دست یک نفر با وکالت برای خودش کار میکنه.حالا اون مالیات کارت رو نداده و دولت حساب بانکی من رو مسدود کرده.خواستم از شما بپرسم که اگه مالیات کارت بازرگانی رو پرداخت نکنم آیا کارتم باطل یا مسدود میشه یا نه؟و همچنین کارت بازرگانی چه مالیات هایی شاملش میشه؟و همین طور اگه بخوام ازمقدار مالیات و وضعیت کارت بازرگانیم مطلع بشم باید چه کار کنم وبه کجا مراجعه کنم؟تاریخ صدور کارتم 7/7/1390 است و در بوشهر کار میکنه.ولی کارت مریوان صادر شده . باتشکر لطفا من رو راهنمایی کنید.ضمنا من هیچ سودی از تجارت اون فرد نبردم.خواهشا راهنمایی کنید هر کس هر چقدر که می دونه . و آیا پرداخت نکردن مالیات کارت بازرگانی زندان داره یا نه؟
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    سلام دوست عزیز
    شما نباید این کار رو انجام میدادید چون اکثرا همین اتفاق میوفته
    معمولا برای واردات برای هر دلار 10 تومان مالیات میاد ولی صادرات مالیات نداره
    شما باید به اتاق بازرگانی محل صدور کارتتون مراجعه کنید و درخواست ابطال کارتتون رو بکنید و ادعا کنید ازش سواستفاده شده
    هر سال برای تمدید کارت بازرگانی باید مالیاتش پرداخت بشه و مفاسا حساب دارایی برای تمدید الزامیه. اون طرف احتمالا دیگه نمیتونه کارت رو تمدید کنه و این مالیات برای دوره قبلی بوده
    شما احتمالا باید قراردادی باهاش داشته باشید که در اون پرداخت مالیات و غیره مشخص شده باشه و شما میتونید از روی این قرارداد ازش شکایت کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع