ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28
    143
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    دوست عزیز
    سلام
    بنظر من قبل هر گونه اقدامی باید بازاریابی انجام دهید . سعی کنید با توجه به اینکه در خراسان زندگی می کنید تولیدات صادرات محور را مد نظر قرار دهید. پس از اینکه از بازار محصول کاملا مطمئن شدید به اداره صنایع و معادن شهر یا استان خود مراجعه کرده و با کارشناس آنجا مشورت کنید. سالیان قبل وزارت صنایع ومعادن برای هزاران محصول صنعتی کتابی منتشر کرده است که در آن مقدار سرمایه اولیه ، ماشین آلات ، زمین ، برق ، آب ، تعداد پرسنل لازم همراه با مختصری از روش های تولید ، فن آوری و مخصوصا میزان سود آوری و باز گشت سرمایه را با اعداد و ارقام درج کرده است . کارشناس اداره صنایع و معادن با کمک این کتاب و با اطلاعات میدانی و نیاز استان می تواند شما را راهنمایی کند . در صورتیکه نتیجه نگرفتید اطلاع دهید تا وارد جزییات شویم .
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام دوست عزیز
    الان سرمایه گذاری روی صادرات عالیه
    منم بهت پیشنهاد میکنم که بیای تو کار سوخت و بخصوص تولید گازوییل
    حتمن لامز نیست که یه سایت یا کارخونه بزنی اول میشه یه سایت رو اجاره کرد و یه مدت محصول رو فروخت بعد کم کم وارد بحث احداث کارخونه تولید گازوییل بشید
    در ضمن الان دوغارون داره منطقه ویژه میشه راحت زمین و امکانات برای کارخونه میدن

ریز این مسائل رو خصوصی میگم
    من الان هم تولید کننده و سایتش رو دارم هم خریدارش رو
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    صندقتونو خالی کنید تا پیامم براتون بیاد
    یا تماس بگیرید با من 09357727641 مقدم مشهد
    100
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز من باهاتون تماس میگیرم
    100
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان لطفا نظر بدید
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    من دارم یه طرح برای تاسیس کارخانه تولید قیر تهیه می کنم برای ارائه با وزارت صنعت و معدن. زمین مورد نیاز برای تاسیس کارخانه رو هم دارم ولی سرمایه مورد نیاز رو ندارم سوالم اینه که میخواستم بدونم طرحم رو اگه قبول کنن وام مورد نیاز برای تاسیس داده میشه یا فقط درحد حرفه؟اگه پرداخت میشه سقفش چقدره؟
    با تشکر
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ?
    DR.Khashayar
    مهمان
    سلام آقاي مقدم واستون خصوصي گزاشتم
    DR.Khashayar
    مهمان
    ؟؟؟؟؟
    13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    در دنیا یک نوع برنامه ریزی هست تحت عنوان Backward ، به این معنی که خودت رو قبل از هر چیز در همون جایگاهی قرار بده که قراره براش سرمایه گذاری کنی ، مثلا میخوای کارخانه قیر یا گازوییل بزنی !؟ خوب الان فرض کن این کار رو کردی و کارخونه راه اندازی شد ، الان یک سری محصول رو هم تولید کردی حالا میخوای با این محصولات چیکار کنی ؟ برای اینکار ابتدا ببین برای محصول نهایی چطور میخوای مشتری پیدا کنی ؟ چه رقیبانی برای این کار شما وجود دارند و ...
    2-قوانین زیست محیطی ، بهداشتی ، تامین اجتماعی و صنعتی دست و پا گیر صنعت مورد نظر رو هم در نظر بگیرید .

3- همیشه کاری رو شروع کنید که نو باشد و در آن نوآوری استفاده شده باشد و به قول معروف ساحلی که جای پای زیادی دراون هست دیگه اون ساحل بکر نخواهد بود . ضمنا علت موفقیت اپل همین نکته آخر بوده و توصیه میکنم زندگینامه استیوجابز رو مطالعه بفرمایید.

نکته آخر اینکه هر یک از دوستان بسته به علاقمندی که به صنعت خاصی دارند به شما پیشنهاداتی میدهند، شخصی که در معدن فعال هست پیشنهاد معدنی و دیگری نفتی و ... توصیه میکنم شما صنعت مورد نظرتون رو در اینجا مطرح بفرمایید تا دوستان در اون زمینه نظراتشون رو ارائه بدن
    ویرایش توسط mozaffarim : 03-06-2015 در ساعت 15:10
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع