ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    دانشمند
    مهمان

شرایط واردات فندق خام به ایران

درود بر شما میتونید به من در زمینه واردات فندق خام به ایران آگاهی بدید ؟ اصلا امکان واردات هست ؟ تعرفه گمرکی چقدره ؟ اگه داشته باشیم چند میخرن ؟
    119
    نوشته های وبلاگ
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز
    باتوجه به اینکه ایران از جمله کشورهای تولید کننده فندق است تعرفه گمرکی ان 99% است وبا براورد هرکیلو فندق در گرجستان(مغذ)10 لار با هزینه حمل به ایران هرکیلو 34 هزار تومان تمام میشود ولی بنده لینکی دارم که میتونه بطور غیررسمی این محصول را وارد ایران کند
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    کیلو 24 هزارتومان هزینه گمرگ و کرایه واقعا دارد؟؟؟؟؟؟
    این لینک غیر رسمی چی قشنگ توضیح بدهید بقیه هم راه رو یاد بگیرند اگر جسارتی نباشه؟ببخشید!
    ویرایش توسط zarei : 09-02-2014 در ساعت 19:54
    دانشمند
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط zarei [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    کیلو 24 هزارتومان هزینه گمرگ و کرایه واقعا دارد؟؟؟؟؟؟
    این لینک غیر رسمی چی قشنگ توضیح بدهید بقیه هم راه رو یاد بگیرند اگر جسارتی نباشه؟ببخشید!
    سلام الان میتونم فندق بخرم تو گرجستان کیلویی ۵۱۰۰ تومن البته مغز نشده به درد بخور هست یا نه ؟
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط دانشمند [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام الان میتونم فندق بخرم تو گرجستان کیلویی ۵۱۰۰ تومن البته مغز نشده به درد بخور هست یا نه ؟
    سلام
    دانشمند جان من تا حالا کارنکرده م فندق ولی کیلو چند ؟با چه بسته بندی؟خشک یاتر ؟وچندوقت تنفس برای فروش می دهید من یکی از تجار رو می شانسم که این جسو شاید کار کند اطلاعات رو بده با صحبت کنم فقط اینو می دانم که مدت کار می کند نقدی کار نمی کند تو کرج هم هست. من هفته ای 10 تن لوبیا می دمش البته از من تنها لوبیا نمی خرد از سایر دوستان وهمکاران فدیمی من که تو بازارند از اونها هم می خرد به حرحال اطلاات رو بده ببینم چه می کنم.
    باتشکر
    زارعی
    بازرگانی چشمه رعنا
    091715552467
    18
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    باسلام
    واردات فندق به ایران ممنوع هست باید ازمرزهای کردستان وکرمانشاه وارد بشه من میتونم بهتون کمک بکنم وکارخودم خشکبار هست من خودم خریدار هستم
    باتشکر از شما
    شمارهای تماس من 09187752654/09393252532
    353
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    بنده خودم باغدار و تولید کننده فندق ایرانی هستم
    فندق خام با پوست= 23000 (درجه 1 )
    مغز فندق خام = 71000
    واردات فندق ممنوع می باشد و قیمت فندق خارجی تمام شده در ایران حدود 56 تومن بفروش میرسد.
    نکته ی مهم تر فندق خارجی روغنش کمتر از روغن فندق ایرانی می باشد و فندق خارجی فقط در مصارف آجیلی بیشتر کاربرد دارد آن هم بخاطر ارزان بودن قیمتش نسبت به فندق ایرانی*
    فندق ایرانی هم بعلت بارش برف سال گذشته موجب خسارت زیادی به باغات زد و زمینه فندق کم شده است.
    پيامبر خدا (ص) فرمود: بـازرگان راستـگو روز قيامت در سايه حمايت خداست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع