ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18
    meysamt
    مهمان

Post پرسود ترین بازرگانی

با سلام
    به نظر من پرسود ترین بازرگانی الان واردات آهن از عراق برای ذوب آهن است چونکه عراق ذوب آهن نداره و اگه در عراق یه نفر با نفوذ تو دولت عراق پیدا کنید و مجوز جمع آوری بگیرید خیلی خوبه همچنین میشه به صورت چرخشی بدون مجوز جمع آوری کرد یعنی تو هر شهر یه نفرو پیدا کنید که اونا رو جمع کنه و به شما تحویل بده ولی سودش کمتره
    یاعلی
    m_t1374416@yahoo.com
    منتظر نظرات عزیزان هستیم
    alpai
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysamt [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    به نظر من پرسود ترین بازرگانی الان واردات آهن از عراق برای ذوب آهن است چونکه عراق ذوب آهن نداره و اگه در عراق یه نفر با نفوذ تو دولت عراق پیدا کنید و مجوز جمع آوری بگیرید خیلی خوبه همچنین میشه به صورت چرخشی بدون مجوز جمع آوری کرد یعنی تو هر شهر یه نفرو پیدا کنید که اونا رو جمع کنه و به شما تحویل بده ولی سودش کمتره
    یاعلی
    m_t1374416@yahoo.com
    منتظر نظرات عزیزان هستیم
    سلام دوست عزيز
    واردات ضايعات واقعي از عراق تقريبا ميشه گفت غير ممكنه
    278
    کاربر فعال
    سلام من هم با نظر alpai موافقم .شرایطش خیلی خیلی سخت . اگه دنبال یک سرایه گذاری بلند مدت باشی یهتر راهکار اینکه کارخونه ذوب آهن یا کارگاهش رو راهندازی کنی که اینم کار ساده ای نیست . الان در جنوب عراق وضعیت ضایعات آهن خیلی بالاست چون هرچه آهن قراضه دارن تقریبا تو مناطق جنوبی عراقه شما فرض کن از زمان جنگ همه آهن ها موندن کسی نیست ذوب کنه
    alpai
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط alpai [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزيز
    واردات ضايعات واقعي از عراق تقريبا ميشه گفت غير ممكنه
    در ضمن اگر كسي ضايعات 100% واقعي تو عراق داشته باشه كه مجوز صادرات هم داشته باشه هر تناژي كه باشه من تو تركيه خريدار دارم
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    احتراما به عرض می رساند ما یک شرکت تامین کننده هلندی ایتالیایی هستیم که در راستای تامین ضایعات آهن کار می کنیم با 32 سال سابقه.
    .در حال حاضر موجودی HMS 1.2 در آنگولا قیمت 295 دلار CIF پرداخت 100% LC .حداقل 30000 تن و حداکثر 100000 تن در ماه.
    اگر مایل به همکاری با ما برای تامین ضایعات آهنی هستین لطفا با من تماس بگیرید. ما قادر هستیم ماهیانه تا 200000 تن تامین نماییم. در صورت قادر نبودن باز کردن ال سی در بانک های خارجی و معتبر، ما می توانیم شما را راهنمایی کنیم که در ایران ریال پرداخت کنید.
    با تشکر از شما
    امیر افنداک
    --
    Amir Afandak
    a.afandak@gmail.com
    amirjan60@gmail.com
    0031686093642
    0031657185530
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

واردات آهن

باسلام

دوست عزیز اگر منظور شما واردات ضایعات آهن کم کربن می باشد و در این خصوص کانال ارتباطی دارید لطفا اینجانب را راهنمایی فرمایید

آدرس ایمیل:yashar.olia@yahoo.com در ضمن آدرسی که موجود است اگر ایمیل شماست من نتونستم ایمیلی ارسال کنم

با تشکر.

731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    بهترين كار سرمايه گذاري روي سوخت است
    ویرایش توسط binalood2 : 19-05-2014 در ساعت 10:29
    48
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام دوستان
    الان كارخونه داراي يزد دارن تو اربيل ذوب ميزنن،دستگاهاشون داره نصب ميشه،همچنين كارخونه كاشي هم در حال احداث هست.
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط یاشار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    باسلام

دوست عزیز اگر منظور شما واردات ضایعات آهن کم کربن می باشد و در این خصوص کانال ارتباطی دارید لطفا اینجانب را راهنمایی فرمایید

آدرس ایمیل:yashar.olia@yahoo.com در ضمن آدرسی که موجود است اگر ایمیل شماست من نتونستم ایمیلی ارسال کنم

با تشکر.
    آقای یاشار براتون ایمیل فرستادم
    58
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با سلام
    من شمال عراق تو کردستان,ساکن هستم
    توی کردستان ورود تو ضایعات خیلی سخته, شاید به گفته دوست عزیز "ALPI" غیر ممکن

mhd_radman@yahoo.com
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)