ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    27
    کاربر جدید
    کاربر جدید

دعوت برای همکاری در زمینه صادرات ، واردات و ترخیص کالا

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    شرکت بازرگانی کیان آماده همکاری با همه دوستان عزیز در زمینه صادرات واردات و ترخیص کالا میباشد.(( فعالیت شرکت ما از گمرکات و بازارچه های مرزی بازرگان و جلفا میباشد.(مرز زمینی ایران با ترکیه))
    نحوه همکاری:
    ** به اینصورت که دوستان عزیز. از تجار ، بازرگانان ، کارخانه داران ، واردکنندگان و کسانی که میخوان جنس از اروپا-ترکیه و ..... از طریق مرز گمرک بازرگان یا جلفا وارد کنند با آنها صحبت کرده و کارهای حمل و ترخیص آن از گمرک را میگیرند.تا اینجای کار بر عهده شماست.یعنی (( پیدا کردن مشتری برای ترخیص یا صادرات یا واردات))

**بعد شما نوع کالا تعداد و وزن بار و مبدا آن را به ما اعلام میکنید و ما با توجه به آنها قیمت برای حمل و ترخیص آن میدیم که اگه مورد قبول شد کار انجام میگیرد
    **بعد همه کارها به عهده شرکت بازرگانی کیان می باشد.از جمله تحویل کالا در هر جایی از کشورهای اروپایی یا ترکیه و حمل آن به ایران و ترخیص آن از گمرک و تحویل آن به مشتری در ایران

در مورد دستمزد هم بصورت توافقی میباشد که برای هر نوع کالا دستمزد متفاوتی وجود دارد
    با تشکر بازرگانی کیان
    fadak_b@yahoo.com
    09144616193قربانزاده
    20
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    احرار هستم
    لطفا در مورد شرایط صادرات میوه راهنمایی نمایید چون من می خواهم محصولات دماوند را صادر نماییم.نحوه کار و هزینه را توضیح دهید.
    با تشکر
    en_hajihoseyni@yahoo.com
    ویرایش توسط ahrar : 18-02-2014 در ساعت 02:31 دلیل: ایمیل
    20
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ببخشید احرارم ایمیلم را ننوشتم در مورد نحوه صادرات میوه و هزینه آن توضیح دهید و نحوه کار را بیان نمایید
    en_hajihoseyni@yahoo.com
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی قربانزاده [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    شرکت بازرگانی کیان آماده همکاری با همه دوستان عزیز در زمینه صادرات واردات و ترخیص کالا میباشد.(( فعالیت شرکت ما از گمرکات و بازارچه های مرزی بازرگان و جلفا میباشد.(مرز زمینی ایران با ترکیه))
    نحوه همکاری:
    ** به اینصورت که دوستان عزیز. از تجار ، بازرگانان ، کارخانه داران ، واردکنندگان و کسانی که میخوان جنس از اروپا-ترکیه و ..... از طریق مرز گمرک بازرگان یا جلفا وارد کنند با آنها صحبت کرده و کارهای حمل و ترخیص آن از گمرک را میگیرند.تا اینجای کار بر عهده شماست.یعنی (( پیدا کردن مشتری برای ترخیص یا صادرات یا واردات))

**بعد شما نوع کالا تعداد و وزن بار و مبدا آن را به ما اعلام میکنید و ما با توجه به آنها قیمت برای حمل و ترخیص آن میدیم که اگه مورد قبول شد کار انجام میگیرد
    **بعد همه کارها به عهده شرکت بازرگانی کیان می باشد.از جمله تحویل کالا در هر جایی از کشورهای اروپایی یا ترکیه و حمل آن به ایران و ترخیص آن از گمرک و تحویل آن به مشتری در ایران

در مورد دستمزد هم بصورت توافقی میباشد که برای هر نوع کالا دستمزد متفاوتی وجود دارد
    با تشکر بازرگانی کیان
    fadak_b@yahoo.com
    09144616193قربانزاده
    سلام صباغ هستم. ما در زمینه تولید مصنوعات چوبی و صنایع دستی چوبی فعالیت داریم.میخواستم شرایط و ضوابط ارسال کالاهای چوبی و هزینهاشو بدونم.ممنون
    pooyalaser@yahoo.com
    0
    M.a
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام بوشهر در خدمتتون هستم
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام دوستان. محمد هستم و مقیم هنگ کنگ. در زمینه واردات از چین هم فعال هستم. در صورت تمایل به همکاری در زمینه های Sourcing, Control, Marketing, Sales & Purchasing با من تماس بگیرید: 09125082927

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)