ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 6 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 54
    68
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    باسلام
    دوست خوب من اگه به کار تجارت علاقه داری، میتونی با یادگرفتن زیر و بم کار و مطالعه و تحقیق از سطوح پایین مثل دلالی و کارای گمرکی برای تاجرای سرمایه دار ترخیص کاری و ...
    یه پیشنهاد دیگه هم برات دارم:میتونی یه مغازه مهرسازی دایر کنی سودش هم بیشتر از 500000تومانه
    اگه راهنمایی بیشتری خواستی در خذمتم
    موید باشی دوست عزیز
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    آدامس وارد کن برو خودت دم سوپرها بفروش خاستی بت میگم چه مارکی بیاری و راه و چاهش چیه ماهی 2 تومن راحت برات داره با این سرمایت
    28
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام بر دوستان عزیز . من از اصفهان هستم .
    من مدت 6 سال سابقه در یک ارگان دولتی رو دارم . و هم اکنون مشغول به کار در این ارگان هستم . اما خوب همه دوستان تاجر میدونید که با حقوق کم نمیشه زندگی رو چرخوند. الان حدود 1 سال شدیدا دنبال یه کار میگردم که بتونم به عنوان شغل اولم جایگزینش کنم . وسرمایه گزاری کنم . یا با یک نفر مطمعن برای بار اول شریک شم . سرمایم حدودا 15 میلیون . میدونم کمه ولی خوب چاره ای ندارم . حالا از تمام دوستانی که تجربه ای در این زمینه دارن و میتونند کمکم کنند خواهشا راهنمایی کنند . . . پیش از پیش ممنون .
    تلفن تماس من : 09132251548
    25
    نوشته های وبلاگ
    2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    az shomal hobobat bekhar va dar shahhaye garm sir befrosh
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دستگاه هاي كوچيك بخر و خودت يا شاگردت را مشغول كن و درآمد زايي كن
    دستگاه جوراب بافي البته دست دوم بخر و در خونه ميشه مشغول شد
    دستگاهاي مواد غذايي آماده خياباني - پيتزا قيفي و بستني سنتي ساز و ساندويچ ساز و ذرت مكزيكي و پاپ كورن ..(تو اينترنت سرچ كن) با يك مغازه صحبت كن كه كنارش وايستي يا شاگردت و شبها بزاري تو مغازه يا پاساژ و ...
    با يكي ديگه شريك شو مغازه پيتزا فروشي بزن دستگاه تنور گردان و يجچال از تو رهن و اجاره مغازه از شريك و يا برعكس( مدتي خاك خوري داره)
    چند تا موتور بخر پيك موتوري بزن (بعد از يك مدت خاك خوري و اعتبار با زنگ خوريي درآمد عالي داره)
    يك دوره تعميرات لوازم برقي و يا كامپيوتر ببين و با يك زير پلهاي درآمد زايي كن البته ميتوني تمير لوازم تخصصي را ياد بگيري تا دست كمتر باشه مثل تعمير لباس شويي و يخچال لپ تاب و تبلت و دينام و .. كه فقط احتياج به يك خط تلفن و كارت ويزيت داري

كارآفريني با سرمايه هاي كوچك راههاي زيادي داره
    12
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزیز من یه فکر بهتر دارم و میدونم که پول زیادی توش هست ولی حیف که خودم سرمایه شو ندارم.
    تو با این پول شاید بیشتر از 500 هم در آمد داشته باشی. پیام خصوصی بده تا بگم یا بزنگ
    میلاد 09354592296
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بنده پیشنهاد میکنم به مقدار کم ( که نیاز به کارت بازر گانی نباشد ) از مناطق آزاد جنس وارد کنید
    jalal13
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad01 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز من یه فکر بهتر دارم و میدونم که پول زیادی توش هست ولی حیف که خودم سرمایه شو ندارم.
    تو با این پول شاید بیشتر از 500 هم در آمد داشته باشی. پیام خصوصی بده تا بگم یا بزنگ
    میلاد 09354592296
    سلام دوست عزیز بیزجمت یه توضیح هم برای من میدی؟!!!
    155
    کاربر فعال
    هر کس که ایده خوبی داشته باشه اگر به راحتی قابل انجام بود و سودی خوبی داشت خودش انجامش میداد.هر کس ایده قوی داشته باشه و به ایدش ایمان داشته باشه هر چقدر بی پول باشه راه رسیدن بهش رو پیدا میکنه. مسیر موفقیت تمامی شغل ها یکی هست.بهتره ابتدا ببینید چه عواملی باعث موفقیت شغلی میشه و اونهارو یاد بگیرید.بعدش هر کدوم از این ایده هایی که دوستان گفتن رو میتونید در صورت داشتن امکانات و توانایی هاتون شروع کنید.
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید

پیشنهاد

چند ساعت میتونی وقت بذاری؟کدوم شهری؟
صفحه 2 از 6 نخست 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)