ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20
    دانشمند
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط nakhaei [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلامی دوباره خدمت دوستان عزیزم که تازه میخواهند وارد بازار تجارت بشوند وهمه اساتید خودم که در بازارهای دیگر غیر از گرجستان فعال بوده اند وعلاقه مند حضور وتجربه بازار کشور های cis خصوصاً گرجستان هستند. باید متذکر شوم بنده تقریباً 3ساله بطور کاملا جدی وارد بازار گرجستان شده ام شروع این کار با تحقیقات میدانی به مدت 4ماه در کشورهای شمالی ایران مثل آذربایجان،ارمنستان وگرجستان بود که این تحقیقات شامل شناسایی نیاز،سلایق،فرهنگ وآداب وسنن، سیاست ،ظرفیت های طبیعی،تولیدات،سهم واردات وصادرات و... بود از بین این کشور ها گرجستان را با توجه به فضای باز اقتصادی که رئیس جمهور وقت آقای ساکاشویلی ایجاد کرده بود (رتبه 8 جهان در زمینه سهولت ایجاد کسب وکار براساس آمار[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] )ولغو روادید ایران وگرجستان و آسانی سفر انتخاب کردم واین در شرایطی بود که درعرض 3روز کاری میشد شرکت تجاری ثبت داد و حساب بانکی باز کرد ویک ماه بعد برای اقامت یکساله اقدام کرد واین حضور را در سه زمینه 1-مواد غذایی با برند بین المللی (GREENNUT ([Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] ساختمانی با برند kcc([Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] درزمینه صادرات سنگهای ساختمانی،سیمان،کاشی وسرامیک ،لوازم بهداشتی وقیر و... 3-مواد پلی اتیلن وماشین آلات تکنولوژی های نو با برند karen آغاز کردیم وتا همین سال گذشته خوب بود ولی با تغییر رئیس جمهور ونسخه پیچی غرب خصوصاً لابی اسرائیل با توجه به حضور زیاد سرمایه گذاران ایرانی در گرجستان واحساس خطر کشور های غربی به دلیل تبدیل گرجستان همانند امارات به حیاط خلوت ایران برای دور زدن تحریم ها واساساً پول شویی : منجر به شروع تحریم های بانکی از قبیل مسدود کردن حسابهای ایرانیان ، عدم امکان افتتاح حساب جدید (حقیقی وحقوقی) عدم امکان انتقال وجه به خارج از گرجستان از طریق بانک ،عدم انتقال ودریافت پول برای ایرانیها از طریق western union لغو یکطرقه صدور روادید واخذ وجه در ازاء ویزا ودر این اواخر عدم ارایه روادید در مبادی ورودی(زمینی )وهوایی حداکثر 15 روز و گاهاًعدم تمدید اقامت وخیلی موارد دیگر که باعث خروج بیش از 1500 نفر از سرمایه گذاران ایرانی شد ولی با این وجود ما همچنان در این بازار حضور داریم ودر زمینه هایی که به آنها اشاره شد فعال هستیم وبا ایجاد شبکه بازاریابی وتوزیع تخصصی در کل گرجستان وارتباط با کشورهای اطراف درحال حاظر امکان فروش تمامی کالاهای دارای کیفیت (تولید وبسته بندی) وقابل رقابت ایرانی را داریم وبه همه تولید کنندگان وافرادی که تمایل دارند کالای تولیدی خود را در این بازار محک بزنند پیشنهاد میکنم ازطریق این شرکت که گرجستان چهارمین شعبه بین المللی آن است اقدام کنند در صورت تمایل میتوانید با شماره های:00995555601881 و00995555602003 در گرجستان و 09132429310 درایران تماس حاصل نمائید واز مشاوره های کارشناسان این شرکت در زمینه های :هزینه های حمل ونقل،تعرفه های گمرکی،مجوزهای صادرات و واردات،بازاریابی وتحقیقات بازار وشیوه های انتقال ارز حاصل از صادرات استفاده نمائید
    Email:en.nakhaei@gmail.com [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] -www.greennut.co _ [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] نخعی
    با سلام و عرض ادب
    ضمن تشکر از توضیحات کاملتون . در مورد ویزا و حساب بانکی حقوقی وضعیت راحت تراز دو سه ماه قبل شده در حال حاضر امکان افتتاح حساب بانکی حقوقی طبق شرایط خاص و البته صدور ویزای یکساله وجود دارد .
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    ممنون، اطلاعات جالبی بود.
    یک نکته را در زمینه میوه تره بار بگم. من در استارا تجاری را دیدم که اتفاقا محموله های صادراتی شان کلی بود. مثلا یک ماشین کیوی. یا یک ماشین خیار،
    موضوع جالب بعدی اینه که اتفاقا اکثر جنس های صادراتی به گرجستان جنس های لوکس هست. جنس هایی که حتی به روسیه هم صادر نمیشه. مثلا سایز کیوی صادراتی به روسیه 75 گرم به بالاست. اما برای گرجستان کیوی بیشتر بالای 100 گرم یا حتی 120 گرم تقاضا میشه.
    دانشمند
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ممنون، اطلاعات جالبی بود.
    یک نکته را در زمینه میوه تره بار بگم. من در استارا تجاری را دیدم که اتفاقا محموله های صادراتی شان کلی بود. مثلا یک ماشین کیوی. یا یک ماشین خیار،
    موضوع جالب بعدی اینه که اتفاقا اکثر جنس های صادراتی به گرجستان جنس های لوکس هست. جنس هایی که حتی به روسیه هم صادر نمیشه. مثلا سایز کیوی صادراتی به روسیه 75 گرم به بالاست. اما برای گرجستان کیوی بیشتر بالای 100 گرم یا حتی 120 گرم تقاضا میشه.
    با عرض احترام دقیقا همینطوره . متاسفانه در هفته های اخیر با ۳ تاجر مختلف که به طور جداگانه اقدام به صادرات کیوی ٬ خیار٬ انار نموده بودند ولی توفیقی در کسب سود نداشتن در تماس بودم . در صورتیکه کیفیت محصول بسیارعالی بود و هر روز مجبور بودن قیمت محصول را پایین بیاورند و دست آخر مجبور شدن عمده بار را به صورت امانی به غرفه دار بومی بسپارند و مطمئنا با توجه به عدم فروش بار در طول ۳-۴ روز هیچ غرفه داری حاضر به امضا رسید یا قرار داد نیست . در مقابل تجار ترکیه اولا از طریق شرکتهای تعاونی کشاورزاقدام به ارسال و صادرات محصولات میکنن و در ثانی در یک کانتیر بیش از ۱۰ قلم کالا ارسال میکنن . ویک کانتیر ۲یا ۳ روز کلا فروش میره . شاید بتونید تصور کنید ۲۲ تن انار یا ..... وقتی یک هفته در مرکز فروشی که نهایت ۱۰ تریلی گنجایش داره فروش نمیره یعنی چی ؟
    ویرایش توسط دانشمند : 30-01-2014 در ساعت 13:07
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام

رضا هستم
    در مورد نفت و فراوردهای نفتی و محصولات نفتی روسیه با قیمت مناسب در خدمت شما هستم

ایمیل:reza_mah20022@yahoo.com
    تلفن: 09132361392

دانشمند
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza3500 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام

رضا هستم
    در مورد نفت و فراوردهای نفتی و محصولات نفتی روسیه با قیمت مناسب در خدمت شما هستم

ایمیل:reza_mah20022@yahoo.com
    تلفن: 09132361392

با سلام درخواستم رو ایمیل کردم
    111
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام ، آمار سرانه مصرف مواد مصرفی و اولیه در گرجستان رو چطور میشه پیدا کرد ؟

و سوال دوم در مورد مواد اولیه صنعتی هست که اطلاعی از وضعیت صنایع گرجستان ندارم .

ممنون.
    دانشمند
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط شوییچی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام ، آمار سرانه مصرف مواد مصرفی و اولیه در گرجستان رو چطور میشه پیدا کرد ؟

و سوال دوم در مورد مواد اولیه صنعتی هست که اطلاعی از وضعیت صنایع گرجستان ندارم .

ممنون.
    به زودی ادرسهای دقیق در اختیار شما قرار می دهم
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام و وقت به خیر خدمت بازرگانان و تجار گرامی در هر تناژی که کرم و کود بخواین براتون تهیه میکنم 09172161393
    09367575663 سلطانی
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    اینجانب عضو تازه وارد هستم
    من در تهران شرکت توزیع و فروش تجهیزات پزشکی به داروخانه ها دارم
    ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند که آیا در گرجستان هم امکانی برای این کار هست یا سیستم اونجا متفاوت از ایرانه
    ممنون
    ویرایش توسط Reza jafari : 23-08-2018 در ساعت 00:42 دلیل: اختیاری
    0
    نوشته های وبلاگ
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    به نام خدا

باسلام و خداقوت.
    کارخانه هومپک در زمینه تولید صندلی های راحت نشین و همچنین منسوجات خانگی باکیفیت عالی صادراتی فعالیت مینماید،
    و انشاء ا... قصد داریم در صورت وجود داشتن بازاری در گرجستان ، این محصولات را به این کشورها صادر نماییم.

وب سایت: [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    شماره تماس: 09334444724
    کانال تلگرام: [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ایمیل: vqp281@Gmail.com
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)