ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 10 نخست ... 34567 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 92
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام. یک پمپ بتن ریزی بخرین راحت روزی یک میلیون درامد دارین. برای راهنمایی تماس بگیرین. 09361227900
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خرید یک پمپ بتن ریزی با ماهی 30 میلیون درامد. هزینه پمپ 400 میلیون
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز
    من در زمینه راه اندازی کارگاه طلاسازی میتونم کمکتون کنم به سرمایتون هم نزدیکه هزینش اگه دوست داشتید بیشتر صحبت کنیم با من تماس بگیرید
    09139027578 مهندس طالبی
    در ضمن شرکت من اصفهانه ولی در همه شهر ها کار میکنم
    19
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط apooria [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام من تازه وارد هستم .فقط به این خاطر عضو شدم که بدونم با 300 میلیون پول نقد و 1.700.000.000تومان وام چه کاری انجام بدهم که سود خوبی داشته باشد.چون قبلا یکبار ورشکست شدم و کل زندگیم از دست رفت و بار دوم شریکم سرم کلاه گذاشت که بعد از 2 سال تونستم نصف حقم را ازش بگیرم .حالا ترس در وجودم رخنه کرده و قدرت تصمیم گیری را از من گرفته است /پس خواهش میکنم افرادی که اطلاعات دقیق دارند نظرشان را بفرمایند.البته خودم دوست دارم که واردات کنم .
    سلام دوست عزیز اولا خوش اومدی دوما اگه خواستی تو یه کار مطمئن سرمایه گذاری کنی یا حتی شریک بشی پولت هم دست خودت باشه ما شرکت بازرگانی داریم یه تماسی بگیر بیا حضوری صحبت کنیم ضرر نمیکنی 09144043889
    141
    کاربر فعال
    • حضوردر این وادی ها الا الخصوص صادرات نیاز به تجربه و یک تیم مجرب دارد -شما یک سمت قضیه که سرمایه است را دارید اما ایا تجربه ای در مباحث صادراتی دارید؟
    • بدون شک و تردید یک انسان عادی نمیتواند یکباره یک هواپیمای جنگی را از جا بلند کند و موفق به زمین بنشاند!صادرات هم نوبه این مثال ،اینگونه ست !(هر چند که لحظه به لحظه اش یک تجربه ست)
    • اخذ چنین وامی شاید با زحمتهایش سهل باشد اما ایا هدفی برای بازگرداندن این مبلغ زیاد دارید ؟ هدف!
    • کلام دوستمان در بابت پروا داشتن و بی اعتماد بودن به هر نکته زیبا بود -سر لوحه ی کارتان قرار دهید!
    • میتونم براتون -با سرمایه ای در دست خود-پای کار بودنتان -خرید خودمان را در حیطه ی صادرات ارتقا بدهیم و شروع بکار کنیم .ضمن اینکه من یک طرح زود بازده داخلی هم برایتان دارم که اگر مایل بودید در خدمت هستم
    • خسروتاج
    • javad.khosrowtaj@gmail.com
    42
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک

سلام دوست عزیز به ایمیلم پیام بده تا بهت بگم چه کاری انجام بدی jamilbetonsaze@yahoo.com
    58
    کاربر فعال
    لطفا با شماره 09354955581 تماس بگيريد
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید

به نام تنها خالق هستی یک پیشنهاد جدید

با سلام نمیدانم این موضوع که روی سایت وجود دارد بایگانی شده یا قابل پاسخگوئی میباشد اگر این امکان وجود دارد باید بگویم که من خودم از طریقه غیر اینترنتی به دنبال سرمایه بودم ولی خیلی زود این امکان بوجود امد وقبلا دنبال سرمایه ای به مراتب بیشتر از این مبالغ بودم ولی الان میخواهم از کم شروع کنم تا کمی سرگرم فعالیت باشم واین موفقیت اگر بدست اید قطعا تجربه بسیار شیرینی خواهد بود اگر خدا بخواهدانشا الله ضمنا سرمایه خودم نقد نمی باشد یک باب ساختمان هست که بزودی تکلیف ان مشخص میشود اگر هر پیشنهادی یا نظری دارید با ایمیل بنده مکاتبه نمایید tawer1130@yahoo.com
    یا با شماره تلفن 09384610887 ترجیحا به صورت اس ام اس ویا در صورت ضرورت درساعا ت دو بعد از ظهر تا پنج بعداز ظهر تماس حاصل نمایید
    ضمنا زمینه فعالیت ما صنعتی می باشد وفعلا در تبریز ساکن هستم
    42
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام یه کار پر سود و عالی دارم لطفا تماس بگیرید 09362009179 بهترین سرمایه گذاری درحال حاضر بدون ریسک و خطر
    41
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اگر به پخش نهاده های دامی در استان تان علاقه مند هستید برای جزئیات تماس بگیرید
    isadf83@yahoo.com
صفحه 5 از 10 نخست ... 34567 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)