ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20
    1
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    مرکز فروش انواع صنایع دستی و هنری در استان فارس با سالها تجربه 09128889809 توکل
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط رحمانی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز من ساکن شهر همدان هستم و اینجا شهری به نام لالجین داره که بهش عنوان پایتخت سفال و سرامیک رو دادن . سفال و سارمیک اینجا بسیار زیبا و با هنرمندی خاصی ساخته می شه . من می تونم انواع مدلهای زیبایی که اینجا هست رو تصاویرش رو براتون بفرستم.
    همینطور در زمینه فرش هم اگر اطلاعاتی مورد نظر شما بود می تونم بدم.
    سلام دوست عزیز ..
    اگه ممکنه نمونه های از کارتون رو برام بفرستید از سفال و سرامیک

ja.re@tmo.at

ممنون از شما

Gesendet von meinem SM-J500FN mit Tapatalk
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasaeedi [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    من سعید سعیدی اهل زنجان هستم . من . خانمم در کار صادرات و واردات هستیم و دارای کارت بازرگانی. در ضمینه صنایع دستی هم اطلاعات خوبی داریم . اگه شما موارد خاصی مورد نظرتون هست اعلام کنید .ما میتونیم در این مورد اگه شما موافق باشید با هم همکاری کنیم
    ایمیل :saeed_saeedi_ai@yahoo.com
    line:sasaeedi
    سلام دوست عزیز ..
    من به دنبال کسی هستم که بتونه از اونجا لیست و کاتالوگ و قیمتها رو برام پیدا کنه و بفرسته تا من برای اون اجناس اینجا مشتری پیدا کنم ..
    اگر این کار را می توانید به من ایمیل بزنید ممنون

ja.re@tmo.at

0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من کارگاه فیروزه تراشی دارم در نیشابور. و همانظور که میدونید فیروزه نیشابور مرغوب ترین فیروزه جهان هست. مقدار خیلی زیاد هم میتونم تولید کنم. لطفا در صورت تمایل همکاری پیام بدین. شماره واتساپ و تلگرام بنده 09151548455 و ایمیل ehsanadl8455@gmail.com
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Geschäftsmann [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز ..
    من به دنبال کسی هستم که بتونه از اونجا لیست و کاتالوگ و قیمتها رو برام پیدا کنه و بفرسته تا من برای اون اجناس اینجا مشتری پیدا کنم ..
    اگر این کار را می توانید به من ایمیل بزنید ممنون

ja.re@tmo.at

با سلام خدمت دوست گرامی در اطریش و دیگر هنرمندان و بازرگانانی که خدمت به صنایع دستی را وظیفه خود می دانند. لازم می دانم در این خصوص مواردی را اطلاع رسانی کنم. بدلیل آشنایی بسیار نزدیک با طیف وسیعی از هنرمندان تراز اول صنایع دستی در سراسر ایران و همچنین تجربه حضور در نمایشگاه های صنایع دستی داخلی و سراسری از سال 1384 می باشم و در ان زمان هم تصمصیم به این کار گرفتیم اما موانعی در ان زمان برخورد کردیم.
    لذا برای رفع موانع اقدام به ساخت یک مرکز تجارت و یک خانه توسعه تجارت زده ایم که متعلق به همه صنعت گران خوب صنایع دستی می باشد و می توانند بدون هزینه در ان ثبت نام نمایند وبدون هیچ واسطه ای مستقیم کالا یشان را به تمام جهان معرفی نمایند .
    و برای ان منطور یک لینک راهنما که چگونه ثبت نام نمایم من هنرمند صنایع دستی هستم را نیز تعبیه کرده ایم. البته این سایت یک ماه است راه اندازی شده است و هزینه و توسعه انرا برای اعتقاد به نیاز یک خانه توسعه تجارت واقعی خودمان پرداختیم و به زودی ابزار های پیشرفته ای نیز به ان اضافه خواهد شد. خانه توسعه صادرات خود را مزین فرمایید.
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

همکار خانه تجارت ما نیز در وین اطریش می باشند و می توانند نیز به شما کمک نمایند -ما همکارانی در ترکیه -عراق -اطریش -استرالیا و رومانی و چین داریم و در وب سایت موجود می باشد. اما برای این موضوع با بنده می توانید مشورت نماید و آگهی خرید خودر ا نیز ثبت کنید . این خانه هم برای خریداران و برای فروشندگان بین المللی طراحی شده است. و بادید از سراسر جهان دارد.
    بنده صنایع دستی نیز صادر کرده ام و از مشکلات ان اگاه می باشم و روابط بسیار نزدیک با دست اندرکاران این صنعت دارم.
    دوست گرامی .صنایع دستی ایران شامل ذرشته های بسیار زیادی است که بلغ بر بیش از 130 رشته می باشد و باید مشخص فرمایید که کدام یک از نها در منطقه شما اروپا مورد تقاضا می باشد و همچنین حدود قیمت خرید تان -مثلا بفرمایید کالا هایی تا 100 یورو را به من معرفی نماید. لذا متذکر خواهم شد که صنایع دستی ایران شامل بر دوبخش است. یک تولیدات هنری و تک از استادان به نام و تولیدات بازاری پسند که البته این دسته از هنرمندان می توانند صنایع دستی فاخر تولید کنند اما برای گذارن زندگی مجبورند خود را با بازار ایران وفق دهندو کار های ازارن و تولید سریع تولید نمایند. که بنده برخی از این کار ها را برای شما توضیه نمی کنم. مثلا گلیم گبه و یا ورنی و یا سفال با رنگ های خاص برای بازار اروچا مورد نیاز است و همچنین لوازم تزئینی وریور الات و خط نوشته و نقاشی و خط و ... احتمالا اولین چیری که به نطر شما می اید خاتم کاری و میناکاری است اما ...........

مرحله دیگر -این است که شما باید صنایع دستی را خرید نماید و بعد به معرض فروش اینترنتی قرا دهید .چون تا رمانی که شما مشتری پیدا نماید در اروپا -که اگر با عکس توانستید موفق بشوید - ممکن است هنر مند که به شما لیست داده است .انرا فروخته باشد.
    مسله بعدی اصالت کالا و شناسنامه دار بودن و بسته بندی ارزش کالا را بالا می برد و شما می بایست به این نکته نیز توجه نماید.

نکته دیگر صنایع دستی ایران بسیار هنرمندانه و با ارزش است ولی متاسفانه تعداد کمی در دنیا انرا به نام صنایع دستی Persian Art work می شناسند .فقط افراد محقق و دانشگاهی . متاسفانه در اکثر بازار های بین المللی به نام هنر هندی و اسلامی می شناسند که این دو نام ما را با هنر کشور های غیر ایرانی مخلوط کرده است و تمیز دادن ما بسیار سخت شده است. بدلیل حضور بسیار کم رنگ هنر ایرانی در سطح بین الملل می باشد.

نکته دیگر حمل و بسته بندی -که شما هزینه می کنید و خرید می نماید اما ممکن است بخشی از کالا اسیب ببیند . بنده تجربه زیادی در رفع و جلوگیری از این موضوع داشته ام.

توصیه می کنم ابراز کمکی جهت ثبت درخواست خرید شما نیز در وب سایت می باشد و درخواست خود را به اطلاع عموم رسانده و بهره مند شوید.[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

ما برای صنایع دستی گروه تخصصی و ویزه ای ایجاد کرده ایم و به زبان انگلیسی اطلاعات فارسی شما هنرمند عزیز تبدیل خواهد شد. البته از راهنمای زیر صفحه اول سایت برای ثبت نام استفاده نماید . بعد نامحدود کالا های خود را تک تک وارد کنید و مشخصات اضافه کنید .ما خدمت گذار شما هنرمندان عزیز هستیم .اگر وب سایت دارید در قسمت پروفایل خود انرا اضافه نماید.
    موفق باشید
    با خانه توسعه تجارت شما در خاورمیانه (واردات -صادرات)
    wwww.midlion.com

1384
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز
    بنده امیدوارم بتونم کمکتون کنم
    در برخی از زمینه ها امکان تبادل نظر وجود داره.
    ایمیل بنده endless.like@yahoo.com
    09387441294
    ویرایش توسط arshamreza : 26-05-2016 در ساعت 19:32
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ادرس ايميل يا شماره اي كه بتوان انلاين با شما تماس داشته باشيم را بفرماييد تا نمونه اي از كارهاي دستي ايران را براي شما ارسال كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk
    3
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    فروش داخلی و صادرات انواع صنایع دستی،گز و زعفران با قیمت مستقیم.از دوستانی که مایل به همکاری یا بازاریابی و یا معرفی بازار و تاجر هستند درخواست همکاری بعمل میاوریم. برای دیدن محصولات و اطلاعات بیشتر از سایت ما دیدن کنید
    balutco.com
    email: info@balutco.com
    tell:09103494956/ 09103989704
    whats app: 09103989704
    telegram:09338740643
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید

پرداخت های ارزی

Alireza Mansouri, [20.06.16 00:08]
    کلیه خدمات حوالجات ارزی- حواله ارزی سوئیفت - حواله ارزی وسترن یونیون - خدمات پرداخت اینترنتی - خرید و فروش ارزهای الکترونیک پی پال - پرفکت مانی - اسکریل - پی زا – اگو پی – اکی پی – بیت کوین - وبمانی و ...- خدمات ویزا ومستر کارت فیزیکی و مجازی
    پرداخت هزینه ثبت مقالات وکنرفانس های بین المللی
    پرداخت هزینه آزمون های بین المللی تافل و آیلتس
    رزرو آنلاین هتل های خارجی
    رزرو مستقیم پروازهای خارجی
    پرداخت هزینه خریدهای آنلاین از سایتهای خارجی
    و.......

کلیه خدمات حوالجات ارزی- حواله ارزی سوئیفت - حواله ارزی وسترن یونیون -
    خدمات پرداخت اینترنتی
    خرید و فروش ارزهای الکترونیک پی پال - پرفکت مانی - اسکریل - پی زا – اگو پی – اکی پی – بیت کوین - وبمانی و ...- خدمات ویزا ومستر کارت فیزیکی و مجازی
    پرداخت هزینه ثبت مقالات وکنرفانس های بین المللی
    پرداخت هزینه آزمون های بین المللی تافل و آیلتس
    رزرو آنلاین هتل های خارجی
    رزرو مستقیم پروازهای خارجی
    پرداخت هزینه خریدهای آنلاین از سایتهای خارجی
    و.......
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من مدیر شرکت تجارتی ساپکو هستم. کار ما صادرات فرش دستباف و یکسری از صنایع دستی هست. در اتریش دنبال یک خریدار میگردم. لطفا بهم ایمیل دهید
    sapc.co.ir@gmail.com
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)