ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 9 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 89
    21
    کاربر جدید
    کاربر جدید

صنایع دستی

سلام

من در حوزه گلیم سیرجان کار می کنم.
    فکر می کنید بتونیم با هم همکاری داشته باشیم؟
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط AArash [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    شربت سنتی نه شربت خانگی من همچين چیزی نشنیدم عرقیات که بهترینش مال کاشان هست جزو محصولات نوشیدنی و کشاورزی به حساب میاد موفق باشید
    سلام دوست عزیز.در مورد عرقیجات فرمایش شما کاملا صحیح است و بنده هم از کاشان و اطراف آن کالا را تامین میکنم.ولی در مورد شربتهای سنتی منظور از این شربتها عصاره نعنا،بیدمشک،سکنجبین،گًل محمدی و... میباشد که هر بطری یک لیتری آن حدود ۱۲ تا ۱۵ لیوان شربت میدهد.البته تامین این کالا از شهر دیگهای انجام میشود.موفق باشید
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    اگز شما نیاز به بازار یاب در ایران دارید میتونیم اینکار رو براتون انجام دهیم البته خودمونم در حال تولید صنایع دستی هستیم .
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

اعلام امادگی همکاری

نقل قول نوشته اصلی توسط Geschäftsmann [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان من خودم مقیم اتریش هستم و تی تحقیاتی که کردم صنایع دستی و هنری می تونه در اینجا بازار خوبی داشته باشه.
    من دنبال کسی هستم که بخواهد روی اینکار سرمایه کزاری کنه و بتوانه این اجناس را در ایران شناسایی و صادر کند ..
    سلام دوست عزیز من اینجا یک منبعی رو میشناسم که حدود 30 تا تایلو نقاشی فوق العاده نفیس داره و دنبال این میگرده که به حراج های معتبر یا مقاصد معتبر بفرسته . تمام تابلوها در اختیار من هست و میتویم در صورتیکه جابعالی تمایل داشته باشید دست بدست بدیم و بفروشیم. 09115103500. ertebat6666@yahoo.com skype name:parsita111
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    علاوه بر اون صنایع دستی ترکمن و محصولات خاص این منطقه را هم در دسترس دارم
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Lightbulb سلام

با سلام من تو مهد منبت ايران زندگي ميكنم اگه مايل باشي من منبت كاري هاي زيادي سراغ دارم با هم همكاري كنيم . ببين اونجا كار منبت جواب ميده يا نه؟ من حاظرم با هم كار كنيم
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط tfn57 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام من به ترکیه از ایران سنتور صادر میکنم خواستی همکاری میکنیم تولید کننده نیستم کارم گمرکی هست هر واردات یا صادراتی باشه انجام میدم
    سلام اگه صنايع دستي بخوام صادر كنم شما آماده ايد؟
    18
    کاربر جدید
    کاربر جدید

همکاری درباره صادرات صنایع دستی

سلام
    خدا قوت
    من میتونم درباره شناسایی اشخاص و واحدهایی تولیدکننده صنایع دستی کمک کنم.من هم خودم تولیدکننده هستم و هم خیلی از تولیدکنندگان را میشناسم.درباره بازاریابی اینترنتی در داخل کشور هم دوستانی دارم که میتونیم از تجربیات اونها استفاده کنیم در صادرات.
    09192821712
    18
    کاربر جدید
    کاربر جدید

تولیدکننده صنایع دستی

سلام
    خدا قوت
    درباره موضوع صادرات صنایع دستی:
    من هم تولیدکننده هستم و هم تولیدکنندگان زیادی در سرتاسر ایران میشناسم.اشخاص و کارگاههای زیادی ذر ایران میشناسم که کار درجه یک میسازن و اپر پول نقد بدید به قیمت خیلی خوبی میشه ازشون خرید.
    ما تو خود ایران هم از طریق سایتمون کار بازاریابی اینترنتی هم انجام میدیم که البته خیلی خوب جواب نداده.تو ایران برای صنایع دستی خیلی هزینه نمیکنن ولی اگر شما بتونی اونجا مشتری جور کنی هیچ مشکلی درباره تهیه جنس و کیفیت و قیمت نداری.
    09192821712
    18
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Geschäftsmann [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان من خودم مقیم اتریش هستم و تی تحقیاتی که کردم صنایع دستی و هنری می تونه در اینجا بازار خوبی داشته باشه.
    من دنبال کسی هستم که بخواهد روی اینکار سرمایه کزاری کنه و بتوانه این اجناس را در ایران شناسایی و صادر کند ..
    سلام
    من خودم هم تولیدکننده هستم هم تولیدکننده های خیلی زیادی رو میشناسم.چون ما از طریق سایت اینترنتی خودمون اجناس تولیدی خودمان و سایر تولیدکننده ها رو میفروشیم اینکه خیلی از تولیدکننده هارو میشناسم.اگر اطلاعات بیشتری میخواهید ایمیل بزنید یا با همراهم تماس بگیرید.
    a.kalhor@outlook.com
    09192821712
صفحه 3 از 9 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)