ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید

صادرات سرامیک به نیجریه

من به همراه پدرم نمایندگی چند شرکت ایرانی و هندی کاشی و سرامیک رو در مسقط عمان داریم. البته بجز سرامیک فعالیت های بازرگانی دیگه ای هم مثل بدلیجات و فرش و گبه و ... هم انجام میدیم. مدتیه که چندتا مشتری از نیجریه از ما درخواست سرامیک داشتند که البته با توجه به حجم درخواستشون ارزش یه سفر و بررسی مستقیم موضوع رو داره. اما پیش از اون اگر از بین تجار محترم کسی هست که اطلاعاتی از شرایط اقتصادی و بازار این کشور داره که بتونه در اختیار من قرار بده ممنون میشم.

مرسی دوست عزیز. خیلی جالب بود.
    1,613
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    در مجموع خیلی حقه باز و کلاهبرادر تشریف دارن البته به نظر خودشون و به نظر من انرژی تون رو صرفه اینها نکنید
    ایرانی چای ایرانی بنوش / بنوشید اما خوش طعم .
    آسانترین راه برای از بین بردن افتخارات،خودستایی است .
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید

با سلام تو نیجریی کلا بردار خیلی زیاده باید خیلی دقت کنید نیجر سرزمین شیاد ها وکسایی که تو جعل وکلابرداری استادن اگه شرکت ویا کسی رو میشنا

1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    دقیقا همینطوره که استاد خشایار گفتن
    از این درخواستهای نجومی همه شرکتها چند بار دریافت کردن و از جمله خود ما و هیچکدوم هم واقعی نیست و فقط کلاهبرداریه
    روش کارشون بصورتیه که میان درخواستهای با حجم بالا میدن و شما هر قیمتی که بدین قبول میکنن و پروفرما میخوان و هنگام پرداخت یا خودشون یا از یه بانک ساختگی از طرفشون ایمیل میزنن که یه مبلغ جزیی به فلان حساب برای گواهی فلان یا یه چیز دیگه واریز کنید تا بتونیم بصورت t/t کل پول رو به حساب شما جابه جا کنیم.
    تحت هیچ شرایطی پول به حسابشون واریز نکنید و برای سفر هم عجله نکنید
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام و وقت به خیر خدمت بازرگانان و تجار گرامی در هر تناژی که کرم و کود بخواین براتون تهیه میکنم 09172161393
    09367575663 سلطانی
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام ، بنده امكانات خوبى در زمىنه صادرات كاشى و سرامىك و سنگ دارم . البته بىشتر در زمىنه فراورده هاى نفت مانند قىر و ..... فعالىت دارم . خوشحال مىشم بتونىم همكارى با هم داشته باشىم
    محمد رضا خمر موباىل ٠٩١٩٤٨٢٥١٣١
    mohammadreza.khammar@gmail.com
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام برا صادرات سنگ ساختمانی و سنگ دانه بندی شده می تونید کمک ما کنید mznoor14@yahoo.com
    abbas.joudaki
    مهمان

با سلام

با سلام
    ما داریم سیمان میدیم
    شما چه اطلاعاتی میخواین؟
    09165198836
    تماس بگیرید
    شاید بتونم کمک شما کنم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام ساناز خانم ببخشید که در مورد نیجریه اطلاعاتی ندارم که بهتون بدم . ساناز خانم شما توی پیامتون از بازرگانی فرش دستبافت و گبه هم صحبت کردید . بنده تولید کننده مرغوب ترین فرش های دستبافت و گبه هستم آیا تمایل همکاریی با بنده رو دارید. خوشحال میشم. اسم من محمد نسیمی ساکن شیراز .09179122406 و ID skyap:nasimi.carpet
    m.n2406@yahoo.com
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دقیقا همینطور که دوستان گفتن کل آفریقا 95 درصد کلاهبردارای کند ذهنی هستن و فکر میکنن خیلی باهوشن من زیاد باهاشون سرو کار دارم . تنها راه اینه که شماره حساب و مشخصات بانکی شرکتشون رو بگیرین و از طریق بانکتون حسابشون رو استعلام کنید. و موقع پرداخت هم پیش پرداخت 30 درصدی و السی مدتدار غیر قابل برگشت 3 ماهه به شرط وصول آماده شدن مدارک اس جی اس یا گمرک بگیرین و بعد اردر رو آماده کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع