ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23
    68
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    شما هر وقت یاد گرفتید که چه جور درخواستتتون رو بیان کنید بیاین اینجا
    اینا رو میگم که یاد بگیرید که چه جور درخواستتونو اعلام کنید
    برای مرغ باید وزن درخواستی مرغ و نوع مرغ(داخلی یا خارجی ) و مکان تحویلی مد نظرتو اعلام کنی. دقیقن مثل اقای زارعی .
    پیشنهاد میکنم یکم تو این سایت بچرخی و ببینی بقیه دوستان چه جور درخواست دادن و چه جور درخواست میدن .
    هدف من فقط بالا رفتن سطح اگاهی شما هستش وگرنه من الان دارم مجوز مرغ برای صادرات به افغانستان رو میگیرم
    ارد هم قرارداد صادراتشو بستم و شکر هم با 2تا وارد کننده اصلی صحبت کردم
    نه مثل شما که بر اساس حرف عموتون از چند هزار کیلومتر دورتر اعلام قیمت میکنید
    چقدر ادبیاتتون شبیه به سبک جناب آقای "مهران غفوریان" است . انگار کل سازمان تجارت جهانی رو میخواین در دست بگیرین . با این اقداماتی که فرمودین احتمال میدم وزیر بازرگانی هستین.
    دوست گرامی اگر در سایت علی بابا اکانت دارید بگید تا ما بریم با شما که انگار دست آقای "ب . ز" رو از پشت بستین بیشتر آشنا بشیم .
    لطف می کنید تاجر بزرگوار آدرستون رو در علی بابا بفرمایید ؟
    68
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    در ضمن دوست عزیز من با همون یک جمله طرف حسابم رو پیدا کردم و چند نفر تماس گرفتند و باهاشون توافق کردم.
    از قدیم گفتند : حرف رو بنداز وسط صاحبش برش میداره . پس شما که مرغ منجمد بهتون ارتباطی نداره به نظرم بسیار متین تر است که چندان در این زمینه اظهار نظر نفرمایید و اظهار نظر رو بزارید بعهده افرادی که در این زمینه فعال هستند .
    امان از دست دلالهایی که در کارهایی که اصلا وصله تنشون نیست وارد میشن . یکی از عوامل شکست دلال ها همین است.
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    ببخشید ایقدر بحث نکنید بجای اینکارها دنبال راهکار باشید تو بحث تجارت بعضی مواقع خودمن حاضرم که اطلاعات محفوظ بماند تا اینکه بخواهم معامله انجام بدم بگذریم .
    بینالود جان به من نگفته اند رنج وزنی رو ولی این بنده خدا تو عراق کارش صادرات سیمان ومصالح است دوستش بهش پیشنهاد داده که مرغ منجمد از ایران براش بفرستیم با ماشین یخچال دار تحویلی پرویز خان لطفا اگر دارید مرغ به ماهم قیمت بدهید به این دوستمان اطلاع رسانی کنیم .
    راستی من شکر تولید داخلی دارم تولیدیش هم استاندارد است نه ریز نه درشته دانه بندیشان خواستید من درخدمتم قند هم موجود است به صورت کله وخرد شده
    115
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    بسته دیگه واقعا خجالت داره و شما اسمتون رو هم میذارید تاجر . بیخیال شید دیگه لطفا کمی به هم احترام بذارید
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    مرغ برای عراق زیر 1700 گرم میبرن
    چون تو عراق به کیلوش کاری ندارن و مرغ رو دونه ای میفروشن
    حالا باید ببینید طرفتون چه وزنی میخواد؟

من برای افغانستان مجوزش رو دارم میگیرم
    برای عراق اقدام نکردم
    روز شنبه پیگیری میکنم از طرف اداره جهاد کشاورزی.
    ببینم برای عراق چه جوری هستش.
    معمولن قیمت به روز هستش
    و معمولن قیمت مرغ تازه + هزینه انجماد + سود شرکت و قیمت مجوز هستش. که معمولن 500تا 700تومن میشه این قیمت
    من برای افغانستان قیمتی که دارم حدود 7200 هستش و دارم قراردادش رو با خریدار میبندم اما برای 1000تن و تحویل در 45 روز
    اما برای عراق یکمی پایینتر هستش .
    البته مقداری که شما میخواین یکمی کم هستش
    اما من پیگیر میشم شنبه
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    من در حال حاضر با مشتریان افغانیم قرارداد ارد و مرغ رو بستم و برای خرید 12500تن شکر برزیلی درشت و 12500 تن شکر برزیلی ریز اقدام کردم
    شما اگه قنند برای صادرات بخواین هم میتونیم بدیم بهتون با مجوزات لازم و پلمپ گمرک
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید

تامین مرغ منجمد و دنبه منجمد صادراتی

با سلام به همه دوستان

در زمینه تامین مرغ منجمد و دنبه منجمد در هر تناژی که سفارش داشته باشید در خدمتتون هستیم. 09128466992

قیمت امروز : مرغ منجمد کیلویی 6700 - 6600 (کارتن 10 عددی)
    دنبه منجمد کیلویی6900 ( کارتن 15 الی 20 کیلویی طبق سفارش)
    ارسال به جنوب و شمال عراق ( اخذ گواهی بی وی توسط مشاور کارشناس در کمترین زمان )
    در ضمن وزن هر مرغ منجمد صادراتی به عراق می بایست بین 750 گرم تا 1.750 کیلو گرم باشد در غیر این صورت مجوز صادرات صادر نمی شود مگر اینکه به صورت غیر قانونی.

alraghad.trd@gmail.com
    ویرایش توسط alraghad.trd : 17-03-2014 در ساعت 13:06
    13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    شرکت بازرگانی نیکنام
    روزانه 50 تن مرغ مازاد برای صادرات دارم کسانی که مایل به همکاری هستن تماس بگیرن
    09143584148-09143554189-09199586835
    ایمیلniknam1392@yahoo.com
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام و احترام
    مدیریت محترم
    شرکت گلفام کالای آریان تهیه , تامین و توزیع کننده مواد غذایی پروتئینی اعم از مرغ ؛ گوشت های داخلی و خارجی ؛ انواع ماهی های صید داخل, پرورشی و نیز ماهی های وارداتی و انواع میگوی دریایی و پرورشی ؛با بهترین کیفیت ها برای پخش در استان اصفهان , مصارف داخلی همچون ارگانها و سایر شرکتها و نیز جهت صادرات
    شرکت گلفام با ۱۵ سال سابقه فعالیت در کل کشور و مخصوصا استان اصفهان , شرکتی شناخته شده در زمینه توزیع داخل و بین استانی و در حال حاضر فعال در زمینه صادرات می باشد

برای اطلاع از فعالیتهای شرکت گلفام کالای آریان از شما دعوت می نماییم از وب سایت شرکت گلفام دیدن نمایید
    بسیار مفتخریم که بتوانیم همکاری پرسود و سازنده ای را با یکدیگر داشته باشیم
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    09131139113
    09132053675
    03133690910
    03133690205
    golfam.international.trade@gmail.com

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

golfamtrade@gmail.com
    ویرایش توسط gidenzaram : 10-11-2015 در ساعت 14:16
    45
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر فعال
    مرغ برزیل کیلو 5200تومان
    سردست گوساله و گردن 18000 تومان
    ران گوساله 20000 تومان
    مغز ران 20500 تومان
    گلوه گاه گوساله 12500 تومان
    با 10 ماه تاریخ مصرف
    نام برند گوشت جی جی و میتروا است.
    1000 تن در ماه به ازای هر نفر قابل تحویل است.
    تحویل چابهار-قابل تحویل در تمام کشور
    09148365519
    arash.mousavi19@yahoo.com
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع