ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید

هر کی پیشنهاد داره .. دریغ نکنه!!

سلام دوستان
    اگه کسی 400 میلیون تومن بودجه داشته باشه .. چه کاری بزنه خوبه که بتونه ماهیانه اقساط 12 ملیون تومنی رو پرداخت کنه و یه سودی هم براش بمونه ؟

با تشکر
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام حبوبات خواستید ما هستیم

تلفن تماس
    09171552467
    09178110564
    09388964536
    مهندس محمد زارعی کردشولی
    ایمیل:
    Zarei301@gmail.com
    Zarei301@yahoo.com
    Facebook: mohamad zarei kordsholi
    وبلاگ شرکت حبوبات چشمه رعنا
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    16
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام جناب زارعی
    میشه لطفا بیشتر توضیح بدید؟
    کار دقیقا چیه؟سود مد نظر؟ضمانت؟

سپاسگزارم
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط miramira [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام جناب زارعی
    میشه لطفا بیشتر توضیح بدید؟
    کار دقیقا چیه؟سود مد نظر؟ضمانت؟

سپاسگزارم
    سلام من دست اول فروش حبوباتم خودتون باید مشتری داشته باشید یا عمده به صورت فله ای بفروشی یا بسته بندی کنید مثلا من به یک کار خانه لوبیا چیتی فله ای کیلو 7تومنمی دهم ولی طرف 450 گرمیشو 6400 می فروشد که 25 درصدش حق توزیع کننده است
    من ضمانتی نمی کنم وهیچ کس هم در هیچ کاری تجاری برای کسی ضمانتی نمی کند من فروشنده دست اولم کارم فروش محصولم است حال سود زیان فروش شما متعلق به خودتان است نه من
    کار دقیق من وتخصصم مهندس کشاورزی خرید وفروش محصولات کشاورزی است در واقعه ضمینه کاری فروش مواد غذایی است حالا شما اگر مشتری داشته باشید ما درخدمتیم دوستانی که بامن کار می کنندهیا بنکدارند یا سفارش می گیرند از آشپزخانه ها ودانشگاه ها وسرباز خانه ها وشرکت ها وبعد ازخرید جنس از من آنها را بین مشتریان خودش توزیع می کنند یا کارخانه دار است وبعد از بسته بندی می دهد شرکت های پخش یا خودش پخش دارد
    سوالی بود درخدمتم
    باتشکر زارعی
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.nawasser [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان
    اگه کسی 400 میلیون تومن بودجه داشته باشه .. چه کاری بزنه خوبه که بتونه ماهیانه اقساط 12 ملیون تومنی رو پرداخت کنه و یه سودی هم براش بمونه ؟

با تشکر
    سلام دوست عزیز
    با 400 میلیون تومن هر کاری بکنید بازم 20 تا 30 میلیون در ماه درآمد دارید.
    باید شرایطی که دارید رو بررسی کنید و ببینید به چه شکل میتونید بازدهی بیشتری به دست بیارین
    صندوق پیامتون رو چک کنید
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان عزیز
    ممنونم از همکاری های شما ..
    اگه کسی از دوستان بازم پیشنهاد بهتری دارن دریغ نکنن...
    با تشکر
    227
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.nawasser [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان

با تشکر
    سلام
    با 400 تومن خیلی کارها میتونی انجام بدی... بستگی به علاقه شخصی خودت داره.
    سعی کن کارافرینی داشته باشی...کاری راه بنداز که حداقل 3 نفر دور خودت جمع کنی.
    3 درصد سود (12 میلیون) تو ایران و با این تورم خیلی کمه، سطح انتظار خودت رو بالاتر ببر.
    شما باید حداقل به سه برابر سود بانکی فکر کنی(یعنی 24 تومن) وگرنه همون بانک بزاری برات بهتره و کم ریسکتر.
    ================================
    پیشنهاد کاری خاصی ندارم چون بستگی به علاقه خودت داره و ممکنه موضوعی که از دید من سودآوره بهش علاقه نداشته باشی و منجر به شکستت بشه!
    اما پیشنهاد میکنم اگر با وارادات صادرات بصورت حرفه ای آشنایی نداری واردش نشو که ممکنه پشیمان بشی!
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط bitumen [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    با 400 تومن خیلی کارها میتونی انجام بدی... بستگی به علاقه شخصی خودت داره.
    سعی کن کارافرینی داشته باشی...کاری راه بنداز که حداقل 3 نفر دور خودت جمع کنی.
    3 درصد سود (12 میلیون) تو ایران و با این تورم خیلی کمه، سطح انتظار خودت رو بالاتر ببر.
    شما باید حداقل به سه برابر سود بانکی فکر کنی(یعنی 24 تومن) وگرنه همون بانک بزاری برات بهتره و کم ریسکتر.
    ================================
    پیشنهاد کاری خاصی ندارم چون بستگی به علاقه خودت داره و ممکنه موضوعی که از دید من سودآوره بهش علاقه نداشته باشی و منجر به شکستت بشه!
    اما پیشنهاد میکنم اگر با وارادات صادرات بصورت حرفه ای آشنایی نداری واردش نشو که ممکنه پشیمان بشی!

سلام ممنونم از راهنمایی شما
    بله من دنبال همین هستم که حداقل چند نفری باهام مشغول بشن.. حق با شماست با 400 ملیون میشه خیلی بیشتر از این ها سود کرد. فعلا که دارم تحقیق می کنم و نمی خوام عجله کنم. با تشکر از شما دوست عزیز.
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام ممنونم از راهنمایی شما
    بله من دنبال همین هستم که حداقل چند نفری باهام مشغول بشن.. حق با شماست با 400 ملیون میشه خیلی بیشتر از این ها سود کرد. فعلا که دارم تحقیق می کنم و نمی خوام عجله کنم. با تشکر از شما دوست عزیز.
    سلام بیا کارخونه بسته بندی بزن توکارخانه بسته بندی کلی جنس می توانی بخر وبسته بندی کنید مثل حبوبات وخشکبار قند چای شکر سبزی خشک یا گارکاه فرآوری که جنس فصلی میاد دستتون مثل رب کوجه وخیار شور و....
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    کنسرت بذار. سودشم تضمين شدست. کار خودم همينه. دوست داشتي بزنک راهنمايي کنم. 09398166898
    09212260548 شکرنژاد
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)