ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید

پيشنهاد فوق العاده!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام
    من کارم تهيه کنندکي کنسرت هست. اين کار به اين صورت هست که بنده با پيشينه کاري که دراين زمينه دارم مجوز هاي لازم براي اجراي کنسرت رو در شهري که مد نظر دارم رو اخذ ميکنم و بعد خواننده اي رو که مد نظر دارم که محبوب باشرو انتخاب ميکنم و کارهاي لازم مانند تبليغات رو انجام ميدم که هر برنامه بسته به شهر و خواننده بين 50تا 60 ميليون هزينه دارد. هر برنامه پروسه بين 1 تا2 ماه دارد که شما حساب کنيد در هر برنامه حداقل فروشتان کف هم باشد 2000 تا بليط 50توماني هم بفروشيد. 2برابر سود کرده ايد. جه برسه به اينکه بليط کرانتر و تعدادش 4 برابر شود. اکر ميل به همکاري و توضيحات داريد با اين شماره تماس بکيريد. 09212260548 و 09398166898 امير
    ویرایش توسط amir sh : 28-12-2013 در ساعت 14:10
    53
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    پس به خواننده هیچی نمیرسه ؟!
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    جرا ديکه دوست عزيز شما با سرمايه اوليه دستمزد خواننده هزينه مجوز و تبليغات وسالن رو قبل برنامه پرداخت ميکنيد و بعد از فروش بليط علاوه بر اصل پول سودتون روهم ميکيريد.
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    خوب چرا الان انجام نمی دهید؟
    16
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بلیط 50 هزار تومان؟
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir sh [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    جرا ديکه دوست عزيز شما با سرمايه اوليه دستمزد خواننده هزينه مجوز و تبليغات وسالن رو قبل برنامه پرداخت ميکنيد و بعد از فروش بليط علاوه بر اصل پول سودتون روهم ميکيريد.
    خیلی جالبه شما اول پول خواننده رو با هزینه تبلیغات و کرایه سالن رو با هزینه مجوز که تو این مملکت همچین راحتم نیست گرفتنش رو و هزینه های دیگه رو می دی بعد اگه خواننده حالش خوب و بعد عشقش کشید اومد خووند و مردم بلیط خریدند و اومدن و اگه (تاکید می کنم) اگه پولی برات موند و کسی این وسط پولت رو ..... نکرد اصل پولت رو با سودت بر می داری خیلی کار باحالیه !!!!
    گفته بودن که تجارت کمی ریسک داره ولی این بیشتر شبیه حماقت محضه تا تجارت .!!!1

آخه مرد حسابی فکر کردی با 20 تا 30 میلیون شهرام عقیلی میاد که مردم براش سر و دست بشکنند . اونم نه یک
    روز نه دو روز 1 ماه .
    حتما خواننده هاتم از زیرزمینی ها هستند ؟؟؟
    ویرایش توسط stable.rock90 : 29-12-2013 در ساعت 14:58
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    aval inke mojavezaro man migiram bad gharar dad mibandam. dovom inke vaghti khanande pol migire be ershad va daftar musighi ta ahode ejra mide pas esh ghi nist. 3voman shadmehre aghili na shahram!!!!! va 4. behtarin khanandeha mesle reza sadeghi va ehsan khaje amiri va .... nahayate dastmozdeshoon 30 hast. darzemn age tahala concert rafte bashi mibini k bilita chande va esteghbal hamishe bishtar az zarfiate. va dar akhar nesfe bishtare concertaye karaj va teh ro bande mizaram. he.
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    man khodam anjam midam. monteha be onvane pishnahad be baghie ham goftam .
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    bale 50 ke chizi nistin hade aghaleshe. dar karaj teh va kish ta 200 ham hast.
    20
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    پیشنهاده خوبی هست ...
    اما به نظر من این کار به این راحتی که شما فرمودید نیست!
    کمی بلندپروازی کردید...

با تجربه ای که من در این زمینه دارم اینجور کارا یه جورایی تفریح حساب میشه و نه تجارت !
    شما نصف بیشتر کنسرتهای تهران و کرج رو برگزار میکنید؟ جالبه ... اونوقت توی کدوم سالن ها؟برج میلاد یا سینماها ؟!

نکنه امیر مارشالی؟! ؟!
    البته نیستی چون شماره ای که گذاشتی یه چیز دیگه است ...

در هر صورت به هیچ عنوان رضا صادقی و احسان خواجه امیری و یا هر فرد مطرح دیگر که اسم بردید نمیان برای شما بخونن! اونم با 30 میلیونی که فرمودید!...خودشون اسپانسر و مدیر برنامه و تهیه کننده و ... دارن.
    شما میتوانید نهایتش با علی عبدالمالکی و یا سایر خوانندگان زیرزمینی اما کمی معروف قرارداد ببندید!

و در آخر شما اگر مجوز میتونید بگیرید من مجوز اجرای کنسرت (تاکید میکنم کنسرت موسیقی) و مجوز نصب بیلبورد تبلیغاتی (در سطوح مختلف و اصلی شهر) را در تهران و قرارداد 30 میلیونی با یکی از خوانندگانی که اسم بردید ، 80 میلیون تومان نقدا خریدارم!!!
    ویرایش توسط DjSHaYaN : 27-01-2014 در ساعت 17:33
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)