ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25
    55
    کاربر فعال

علاقه مندان به حضور در بازار کشاورزی

باسلام
    لذا بدینوسیله از تمام علاقه مندان به فعالیت در عرصه کشاورزی اعم از تولید و فروش دعوت به عمل آوردهتا با استفاده از تجارب کارشناسان و فعالان در این تاپیک ضمن ارزیابی توان خود وارد عرصهکسب و کار شده تا انشااله شاهد شکوفائی هرچه بیشتر کشور عزیزمان باشیم .دست یاری بدون واسطهبه سمت تمامی تولید کنندگان محصولات صنعتی و سنتی ، ارگانیک و نانو ، ماشین الات وادوات کشاورزی ، دفع افات و انواع بذرهای اطلاح شده ، تجهیزات بسته بندی و غیره درازکرده و امید به ان میباشد که بتوانیم در عرصه فرهنگ سازی و دکترین نوین کشت و صنعتپیشگام باشیم .
    عزیزان میتوانند با معرفی خود گامی مهم در مشارکت عمومی بردارند .
    تولید کنندگان و مصرف کنندگان در کنار هم نقش سازنده ای را ایفا نمایند .
    ایمیل : vermi.jahangard@yahoo.com

جهت ثبت مشارکت عزیزان در بخش ساماندهی میتوانید توانمندی خود را به همراه رزومه ایمیل فرمائید .

لازم به توضیح میباشد در صورت بالا بودن تعداد نظرات و ثبت تخصص میتوان اقدام به تشکیل تعاونی جهت مشارکت مینمائیم .
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام
    محمد زارعی کرد شولی هستم
    کار شناس گیاهپزشکی
    عضو سازمان نظام مهندسی شیراز
    فارع التحصیل از مشهد شعبه کاشمر جهاد داشگاهی
    مدیرعامل شرکت حبوبات چشمه رعنا در شمال استان فارس
    دارای 1500کشاورزهستم که زیر نظر خودم کار می کنند و کود و سم وبذر آنها را تهییه می کنم
    من خریدار وفروشند محصولات کشاورزانم هستم از تره وبار تا خشکبار مثل حبوبات که اینجا قطب تولید حبوبات ایران وبا تناژ 150 هزار تن در سال
    من کلیه کار شناسی های کشاورزی وتوصیه های گیاه پزشکی وسرزنی مثتمر بر سر زمین های کشاورزی کشاورزان خودم را رایگان انجام داده.
    من 8 سال به صورت جدی و فوق العاده در بازار آزاد کشاورزی هستم
    نمایندگی چند کار خانه را دارم که کو دهای با کفیت عالی تولید می کنند و می توانم به جرات بگوییم رغیب اسپانیا .آلمان وبلژیک و... هست از نظر کفیت وجواب دهی (حاضرم جنساشونو خودم رایگاه بهتون بدهم جواب گرفتید پول بدهید بعد)که آدم های هستند مطمئن وبا استعداد و محترم زندگی من از آنها است به جرات این را از همین جا اعلام می کنم
    من سموم به سختی به دستم می رسد که دوستانی که با هاشون کار می کنم در تلاشند برام پیدا می کنند اگر هم کسی دارد لیست قیمت بدهد در ضمن من مستقیم سم می توانم از چین وارد کنم ولی چون مصرفم کم است نمی توانم بیارم از دوستان اگر کسی خواست براش من انجام می دهم

• بذر خیار سبز فضای باز من مصرف دارم دوستان لیست قیمت بدهند هر کسی دارد

من کارهایم پیچیده است و با ماجعه به بلاکفای بنده می توانید اطلاعات بیشتر کسب کنید
    باتشکر
    تلفن تماس
    09171552467
    09178110564
    09388964536
    مهندس محمد زارعی کردشولی
    ایمیل:
    Zarei301@gmail.com
    Zarei301@yahoo.com
    Facebook: mohamad zarei kordsholi
    وبلاگ شرکت حبوبات چشمه رعنا
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    55
    کاربر فعال
    ممنون از تماس خوبتان - حتما مهره قوی در این مجموعه خواهید بود
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باسلام
    شرکت بازرگانی پیشگامان نصر زنجان آمادگی خود را جهت حضور پررنگ در بازارهای داخلی و خارجی اعلام میدارد.
    محصولات شرکت : 1- انواع حبوبات 2- انواع کشمش 3- شمش روی
    نشانی سایت شرکت : [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ایمیل شرکت : info@pishgamanenasr.com
    55
    کاربر فعال
    پیشگامان
    ممنون از حضورتان
    16
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط zarei [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    محمد زارعی کرد شولی هستم
    کار شناس گیاهپزشکی
    عضو سازمان نظام مهندسی شیراز
    فارع التحصیل از مشهد شعبه کاشمر جهاد داشگاهی
    مدیرعامل شرکت حبوبات چشمه رعنا در شمال استان فارس
    دارای 1500کشاورزهستم که زیر نظر خودم کار می کنند و کود و سم وبذر آنها را تهییه می کنم
    من خریدار وفروشند محصولات کشاورزانم هستم از تره وبار تا خشکبار مثل حبوبات که اینجا قطب تولید حبوبات ایران وبا تناژ 150 هزار تن در سال
    من کلیه کار شناسی های کشاورزی وتوصیه های گیاه پزشکی وسرزنی مثتمر بر سر زمین های کشاورزی کشاورزان خودم را رایگان انجام داده.
    من 8 سال به صورت جدی و فوق العاده در بازار آزاد کشاورزی هستم
    نمایندگی چند کار خانه را دارم که کو دهای با کفیت عالی تولید می کنند و می توانم به جرات بگوییم رغیب اسپانیا .آلمان وبلژیک و... هست از نظر کفیت وجواب دهی (حاضرم جنساشونو خودم رایگاه بهتون بدهم جواب گرفتید پول بدهید بعد)که آدم های هستند مطمئن وبا استعداد و محترم زندگی من از آنها است به جرات این را از همین جا اعلام می کنم
    من سموم به سختی به دستم می رسد که دوستانی که با هاشون کار می کنم در تلاشند برام پیدا می کنند اگر هم کسی دارد لیست قیمت بدهد در ضمن من مستقیم سم می توانم از چین وارد کنم ولی چون مصرفم کم است نمی توانم بیارم از دوستان اگر کسی خواست براش من انجام می دهم
    • بذر خیار سبز فضای باز من مصرف دارم دوستان لیست قیمت بدهند هر کسی دارد
    من کارهایم پیچیده است و با ماجعه به بلاکفای بنده می توانید اطلاعات بیشتر کسب کنید
    باتشکر
    تلفن تماس
    09171552467
    09178110564
    09388964536
    مهندس محمد زارعی کردشولی
    ایمیل:
    Zarei301@gmail.com
    Zarei301@yahoo.com
    Facebook: mohamad zarei kordsholi
    وبلاگ شرکت حبوبات چشمه رعنا
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...][Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

شما چه محصولاتی برای فروش داخلی دارید که مشتری دایمی داشته باشه..مثلا قیمت سیب زمینی شما سر مزرعه چقدره؟
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    کار اصلی ام کشت وکار حبوبات است ولوبیا هیشمه دارم
    سب زمینی امسال از کیلو 2750 سرزمین به فروش رفت تا الان درب سردخانه 1600تومن
    55
    کاربر فعال
    باسلام امیدوارم که در نمایشگاه کشاورزی در 18 الی 21 دی ماه در نمایشگاه بین المللی میزبان شما علاقه مندان باشم
    جهانگرد
    25
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من یک سوال از جناب زارعی دارم با سرمایه 20 میلیون تومان می شود وارد تولید محصولات کشاورزی شد و اگر این سرمایه به
    100 میلیون افزایش پیدا کند شما چه طرحی پیشنهاد میکنیدکه برگشت سرمایه تظمین شده باشد
    با تشکر
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط DANESHMAND [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام من یک سوال از جناب زارعی دارم با سرمایه 20 میلیون تومان می شود وارد تولید محصولات کشاورزی شد و اگر این سرمایه به
    100 میلیون افزایش پیدا کند شما چه طرحی پیشنهاد میکنیدکه برگشت سرمایه تظمین شده باشد
    با تشکر
    سلام [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] من نمی فهمم منظور شما از تولید تولید چه چیزی است
    اگر کشاورزی بخواهی و بایستی سخت کار کنی با 20تاش زمین فقط اجارت می دهند
    اگر کار دفتریشو بخواهید با 100میلیون فقط می توانید یه سیلو بسته بندی محصولات کشاورزی بزنید مثلا بسته بندی حبوبات
    اگر بیشتر تاطلاعات بدهی ببینم تو سرت چی می گذرد بهتر راهنمایی می کنم اگر سوالی دوباره داشتید درخدمتم
صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)