ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32
    731
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان کامران [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    شما با صرافها خرید و فروش کردید در کشورهای مبدا و مقصد یا با مردم عادی؟
    ایا خرید فروش با صراف هم همین سود رو میده؟
    چون من شنیدم اگر فقط با مردم عادی اینجور خرید و فروش کنیم سود حاصل میشه و اگر با صراف معامله کنیم نفعی نداره.
    سلام فرقی نمیکنهصراف یا شخص عادی
    البته تو خارج از صرافی بخری خیلی بهتره و تو ایذان هم همینطور
    اما موقع فروش به مردم عادی بفروشید
    این موضوع رو یکی از اساتید بزرگ ایران تو یه همایش کارافرینی گفتن و منم یکم بررسی کردم دیدم چیز جالبیه میشه کمی از هزینه های یک سفر خارجی رو در اورد
    هرمزگان بندرلنگه بلوار امام ره روبروی گمرک07644245153 tel:
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali852 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست خوبم گلوبال

1. والله خیلی سر در گم هستم و نمی دونم چی بیارم خوبه که حداقل خرج و مخارج سفر و در بیاره.
    2. متأسفانه بدلیل مشکلات مادی اولین بار می خوام برم خارج کشور...
    3. تا حالا هیچ کالایی نیوردم ولی قبلا برای یه مدتی بازاریابی کرده بودم.. که به دلایلی هم ولش کردم.
    4. زیاد تجربه ای ندارم از بازار ..
    5. حقیقتش دوتاشون مهمه .. آخه هم تجارت و دوست دارم و هدفم از این سفر کسب تجربه برای شروع کار تجارت هست و هم به دلیل اینکه وضعیت مادی بندی ضعیف هست مجبورم به سود هم فکر کنم و اهمیت بدم.
    بله حقا با شما هست با مطالعه دقیق کنم و بهم دلیل گفتم از دوستان با تجربه ای که اینجا هستن هم بپرسم.
    از راهنمایی هاتون ممنونم ..
    مثلا در چه کاری با این بودجه در ایران میشه شروع کرد که خوب باشه.
    با تشکر
    با عرض سلام خدمت دوست عزیز
    نمیدونم از کدوم شهر هستین لیاس زیر از قشم بگیرین ببرین شهر خودتون و اطراف پخش کنین و یا اگه میخوایین برین دبی با این پولی که شما دارین متاسفانه جنس خاصی نمیتونین بیارین میتونین برین شارجه قسمت صنایع جنس دسته دوم بخرین بیارین .
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط safari64 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز من خودم فعالیت اصلیم واردات از دبی هست همه نوع کالایی که بخواین تو دبی پیدا میشه
    اکثر کالاها رو هم اگر بخواین وارد کنید سود داره واسه دوستانی که تازه میخوان وارد دنیای تجارت بشن اکیدا توصیه میکنم
    با واردات شروع کنید که صادرات کار خیلی طاقت فرصایی برای تازه کارهاست و باعث یاس و ناامیدی میشه
    بنظر من که توی هر دو زمینه کار میکنم و تجربه شو دارم واردات بمراتب راحتر و سوداور تر از صادراته
    درسته ارزش پولیمون ایجاب میکنه که صادرات داشته باشیم ولی قوانین و مقررات بین المللی سختگیر برای
    ایرانی ها که اصلا به اون پایبند نیستند و فقط بفکر سود اولشون هستند بسیار دشواره اما در عوض
    بازار داخل اینقدر هرج و مرج و بی قانونی بیداد میکنه و قانون فقط برای ضعیفترهاست و اونایی که پول دارند قانون رو دور میزنند
    و هیچ نظارتی هم وجود نداره بمراتب کار کردن راحتر و سوداوری بیشتر هستش
    شما دوست عزیز خواستید من میتونم صد قلم کالا بهتون معرفی کنم با ریز قیمت و ادرسی که بتونید تو دبی از اونجا خرید کنید
    تا اینکه چه جوری با کمترین زمان وارد کنید و کجا و به چه قیمتی به کی بفروشید .
    سلام
    ممنون میشم اگه واسه خرید پوشاک زنانه از دبی منو راهنمایی کنید
    اینم ایمیلم : lili.slmt@yahoo.com
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط binalood2 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    یه کار باحال اینه که ارز ببری و بیاری
    مثلن پول یه کشوری که تو ایران خرید زیاد نداره مثل اذرباییجان یا روسیه یا ارمنستان بخری از ایران
    چون ارزش واقعی اون تو ایران کمتره از ارزش اصلیش
    و از دبی دلار کانادا یا امریکا یا پوند بیاری ایران
    با این کار حداقل هزینه بلیط هواپیمات در میاد
    من امتحان کردم خیلی باحاله این کار
    سلام دوست گرامی امکانش هست توضیح بیشتری بدید البته پست شما مال 2 سال پیش هست امیدوارم هنوزم سر بزنید به این تاپیک
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط safari64 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز من خودم فعالیت اصلیم واردات از دبی هست همه نوع کالایی که بخواین تو دبی پیدا میشه
    اکثر کالاها رو هم اگر بخواین وارد کنید سود داره واسه دوستانی که تازه میخوان وارد دنیای تجارت بشن اکیدا توصیه میکنم
    با واردات شروع کنید که صادرات کار خیلی طاقت فرصایی برای تازه کارهاست و باعث یاس و ناامیدی میشه
    بنظر من که توی هر دو زمینه کار میکنم و تجربه شو دارم واردات بمراتب راحتر و سوداور تر از صادراته
    درسته ارزش پولیمون ایجاب میکنه که صادرات داشته باشیم ولی قوانین و مقررات بین المللی سختگیر برای
    ایرانی ها که اصلا به اون پایبند نیستند و فقط بفکر سود اولشون هستند بسیار دشواره اما در عوض
    بازار داخل اینقدر هرج و مرج و بی قانونی بیداد میکنه و قانون فقط برای ضعیفترهاست و اونایی که پول دارند قانون رو دور میزنند
    و هیچ نظارتی هم وجود نداره بمراتب کار کردن راحتر و سوداوری بیشتر هستش
    شما دوست عزیز خواستید من میتونم صد قلم کالا بهتون معرفی کنم با ریز قیمت و ادرسی که بتونید تو دبی از اونجا خرید کنید
    تا اینکه چه جوری با کمترین زمان وارد کنید و کجا و به چه قیمتی به کی بفروشید .

سلام دوست گرامی
    می خواستم از تجربیات شما در مورد دبی کمک بگیرم برای سفر و آشنایی با دوبی. می خواستم بفرمایید برای اینکه خرج سفرم رو در بیارم چی از ایران ببرم اونجا و چه محصولی رو بیارم از امارات اینجا بفروشم.تو یکی از پست هاتون گفته بودین 100 قلم کالا در این مورد میشناسین.لطف کنید منو راهنمایی بفرمایید.سرمایه ام هم برای این سفر در حدود 15 تومن هست.اگه راه و چاو رو به کمک دوستانی مثل شما پیدا کنم سعی خواهم کرد سرمایه ام رو بیشتر کنم.ممنون و لطف عالی مستدام
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام چطوری میتونیم اسامی این صد قلم جنسو از شما بگیریم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام وقت بخیر من راجع به خرید و فروش و نوع کالایی که بهتره از دبی بیارم چند تا سوال دارم میشه لطفا راهنماییم کنید Paan.tea.1985@gmail.com
    0
    Kdi
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    کسی بهت نمیتونه بگی چه کالایی بیار
    شما هم کالاها میتونی بیاری
    فقط بستگی مشتری و بازار چه کالایی داری
    به هر حال بوشهر برای هرگونه راهنمایی هستم خدمت عزیزان 09171712384
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام خدمت تاجران عزیز
    تو زمینه کفش شروع به فعالیت کردم از بندر های درگهان و گناوه قبل خرید می کردم
    مشتری ایرانی و خارجی جمع کردم(بازار داخل دارم)
    حالا می خوام یه پله بالاتر برم از دبی خودم بار بیارم همون کفش
    درباره مکان های خرید کفش و نحویه ترخیص اطلاعاتی می خوام
    تو سایت تازه عضو شدم بلد نیستم زیاد کار کنم
    این شماره ۰۹۱۰۰۰۲۵۷۵۴
    ممنون می شم اطلاع بدین چون از طریق سایت هنوز بلد نیستم
    ولی نظر مجموع خوبی که بتونم راهنمایی کنن
    ویرایش توسط فردوسی : 28-12-2019 در ساعت 02:49
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام و عرض ادب
    بیمه ایران نمایندگی قلعه بانی کد 20691
    با مشاوره و ارائه بهترین نرخ بیمه نامه های باربری اماده همکاری با شما می باشد.
    همچنین اماده عقد قرارداد در خصوص بیمه های تکمیلی ,بیمه اتومبیل , اتش سوزی و ... میباشد.
    برای مشاوره و استعلام نرخ با شماره ی 09125389578 در تماس باشید و یا در واتساپ پیام دهید.
    تلفن ثابت : 02188652585
    ادرس : جردن ,پایین تر از ظفر ,کوچه شهید بنیسی ,پلاک 15 ,طبقه دوم
    همکاری با شما افتخار ماست.
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)