ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز

اطلاعات ثبت شرکت

سلام لطفا یکی که قبلا خودش شرکت با مسئولیت محدود ثبت کرده کمکم کند
    من باید در شرکت نامه قسمت موضوع شرکت چه چیزی بنویسم؟
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    موضوع شرکت رو باید نسبت به حوزه ای که میخوای فعالیت داشته باشی بنویسی
    مثلا اگر شرکت کار بازرگانی داره باید بنویسی:
    واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز - ترخیص کالا از گمرکات کشور- برقراری نمایندگی در کشور و خارج از کشور و غیره
    کلا باید موضوع فعالیت خودت رو بنویسی
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام تشکر جناب تقوی خوب بود راهنمایی حالا در قسمت اساسنامه چه چیزی رو باید بنویسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا سریع جواب بدهید من باید سریعتر مدارک رو تحویل بدهم باشکر
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    خواهش میکنم جناب زارعی
    پیرو تماس تلفنی شما من یک نمونه موضوع شرکت بازرگانی رو برای شما میذارم ولی خودتان هم اگر چیزی به نظرتون اومد اضافه کنید

انجام کليه امور بازرگانی، تجاری طبق مقررات ،واردات و خريد کالاهای مجاز از منابع داخلی و خارجی، صادرات مجدد و فروش آن به مصرف کنندگان داخلی و خارجی و اخذ نمايندگی از شرکتهای داخلی و خارجی و هرگونه عمل قانونی که جهت موضوع شرکت به طور مستقيم يا غير مستقيم ضروری باشد.مشارکت با اشخاص حقيقی يا حقوقی و يا در ساير شرکتها اعم از داخلی يا خارجی از طريق تعهد سهام شرکتهای جديد يا خريد سهام شرکتهای موجود. برقراری نمايندگی در داخل و خارج از کشور. بطور کلی شرکت می تواند به هر گونه سرمايه گذاری و هر نوع عمليات و معاملات مالی و تجاری و صنعتی که بطور مستقيم يا غير مستقيم يا تمام يا هر يک از موضوعات فوق مربوط باشد مبادرت نمايد.

میتونید ترخیص کالا و انجام امور گمرکی در گمرکات کشور و یا هر چیزی که مربوط به موضوع شرکت بازرگانی قابل قبول باشه رو اضافه کنید
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام دوستان اگر کسی اساسنامه پایه وکامل ومضوع شرکت کامل دارد بگذارد ثواب داره بقیه هم استفاده ببرند من داخل مضوع شرکت بعضی از چیزهای که الان آقای تقوی می گوید ننوشتم چون نه بلد بودم ونه فکر خطور می کرد پس کاری کنید که بقیه از کاغذ پرانی های اداری راحت بشوند من برای اساسنامه شرکت 10 دفعه رفتم پرینت گرفتم هی این خانم مهندس تواداره ثبت اسناد ایراد می گرفت درست هم باآدم صحبت نمی کنند انگار فرمانده کل هستند
    227
    کاربر فعال
    درود
    نمونه اساسنامه و اظهار نامه و ... در نت زیاد هست اگر سرچ میکردید مطمئنا موارد زیادی رو میتونستید پیدا کنید مثلا این سایت رو مشاهده بفرمایید:
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

ارادتمند
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط bitumen [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    درود
    نمونه اساسنامه و اظهار نامه و ... در نت زیاد هست اگر سرچ میکردید مطمئنا موارد زیادی رو میتونستید پیدا کنید مثلا این سایت رو مشاهده بفرمایید:
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

ارادتمند
    زدم چیز خاصی نداشت من دنبال یه اساس نامه وموضوع شرکت حامعه وکاملم سرچ هم زیاد کرده ام اینترنتی ولی چیزی وجود ندارد همه قراز داد و اساسنامه ونمنه های خام هستن یا خلاصه شده
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    اقای زارعی من واقعا نمیدونم شما دنبال چه موضوع شرکتی هستید که میگید جامع باشه. موضوع شرکت باید مرتبط با فعالیت و محتوای شرکت باشه و اگر مثلا تحت عنوان یک شرکت بازرگانی میخواین ثبت کنید و در موضوع شرکت در کنار واردات و صادرات و ترخیص کالا, کشت و بهره برداری محصولات کشاورزی رو بزنید خوب مشخصه قبول نمیکنن
    باید موضوعی که میدین مرتبط باشه و در چند جمله کلی بیان کنید که تمام محتوای شرکت رو در بر بگیره
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اقای زارعی من واقعا نمیدونم شما دنبال چه موضوع شرکتی هستید که میگید جامع باشه. موضوع شرکت باید مرتبط با فعالیت و محتوای شرکت باشه و اگر مثلا تحت عنوان یک شرکت بازرگانی میخواین ثبت کنید و در موضوع شرکت در کنار واردات و صادرات و ترخیص کالا, کشت و بهره برداری محصولات کشاورزی رو بزنید خوب مشخصه قبول نمیکنن
    باید موضوعی که میدین مرتبط باشه و در چند جمله کلی بیان کنید که تمام محتوای شرکت رو در بر بگیره
    سلام داداش تشکر دستتون درد نکنه من موضوع شرکتم را دادم تحویل والان چند سری رفتم برای اسمش که هی رد می کنند می گویند یا مشابه یا تکراری اداره ثبت واسناد اینجا می کوید اساسنامه وموضوع شرکت باید مثل هم باشد ولی من دنبال چیز جامعه ای هستم که هرکاری وهرکالای رو خواستید کار کنی نیان گیر بدهند که تا حالا هرچه گشتم چیز جالبی نیافتم بقیه دوستان هم لطف کنند اگر شرکت ثبت کرده اند اسانامه هاشون وموضوع شرکتشان را اینجا بگذارند بلکه یه محل جمع آوری وجامعه ای شود
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    موضوع شرکت که میفرمایید که داخل صفحه اول اساسنامه است و در بعضی اوراق دیگه هم باید نوشته بشه و مسلما باید یکی باشه.
    شما تا اسم شرکت رو انتخاب نکنید نمیتونید اساسنامه بدین. من اون روز که تماس گرفیتین گفتم که دو سال پیش که ما شرکتمون رو ثبت کردیم حداقل باید اسم شرکت چهار حرف میداشت و الان که دیگه....
    به هر حال یه اسم چهار حرفی بذارید که یک یا دو حرفش خاص باشه
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع