ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    موضوع شرکت که میفرمایید که داخل صفحه اول اساسنامه است و در بعضی اوراق دیگه هم باید نوشته بشه و مسلما باید یکی باشه.
    شما تا اسم شرکت رو انتخاب نکنید نمیتونید اساسنامه بدین. من اون روز که تماس گرفیتین گفتم که دو سال پیش که ما شرکتمون رو ثبت کردیم حداقل باید اسم شرکت چهار حرف میداشت و الان که دیگه....
    به هر حال یه اسم چهار حرفی بذارید که یک یا دو حرفش خاص باشه
    والا من اسم قبلا اتخاب کردم ومدارک واساسنامه رو هم بردم دادمشون ولی قبل از انتخاب اسم اساسنامه ومدارک ومی خواستند من که دادمشون بعد گفتند این اسم رو سیستم قبول نمی کند ولی فعلا هر روزی 4 تا اسم می بریم می دهیم تحویل تا حالا که همه رد شده میگه فقط بیاید فارسی باشد این دوحرف آخر رو که شما می گوید باید خاص باشه یعنی چی بیشتر راهنمایی کنید باتشکر
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    خیلی خوبه اگه هر روز میتونی اسم جدید بدین. ما که اون موقع هز بار اسم میدادیم باز تا جواب میومد میشد یک هفته
    اسمی که شما میخواین بدین بدین باید اسم مشابهی یا دو حرف مشابه در اسم با اسم شرکتهایی که قبلا در ایران ثبت شده نباشه.
    مثلا اسم شرکت ما بازرگانی هامان تجارت قهستان اسم خاصش دو کلمه اصلی و خاصش هامان و قهستان است. مثلا شما باید حرف خاص بذارین. همین چشمه رعنا میتونه یه حرف خاص باشه البته به همراه دو یا سه حرف دیگه.
صفحه 2 از 2 نخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع