ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 24 12311 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 236
    7
    کاربر جدید
    کاربر جدید

میخوام کار صادرات و واردات رو با سرمایه ی کم شروع کنم

سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه
    من میخوام کار صادرات و واردات رو با سرمایه ی کم تقریبا 30 میلیون شروع کنم ولی واقعا نمیدونم باید چی کار کنم به دوستان مختلفی پیام دادم در این زمینه که من رو هم در کار صادرات و واردات شریک کنن ولی متاسفانه مورد بی لطفی شدید دوستان قرار گرفتم یعنی واقعا هیچ کس حاظر نشد حتی کوچکترین کمکی به من کنه
    دوستانی که تو کار صادرات و واردات هستند خواهش میکنم یکی بیاد به من کمک کنه من رو از سردرگمی نجات بده اگه طرحی دارید یا اگه میتونید من رو هم در کار خودتون شریک کنید لطفا دریغ نکند دوستان راه دوری نمیره . .
    منتظر نظراتتون هستم
    یا حق
    binalood
    مهمان
    سلام اقا اول بگو از کدوم شهر هستیو بعد بگو واسه کجا میخوای صادرات کنی؟؟؟؟ این 2تا رو که بگی بعد میشه برنامه ریزی کرد با پولت چیکار کنی اول بازار هدفت رو مشخص کن بعد ببین بازار هدفت چه محصولاتی لازم دارن بعد ببین با پولی که داری کدوم یکی رو میتونی تهیه کنی 09357727641 مقدم خواستی زنگ بزن بهت بگم در ضمن فعلن گوش نکن که کی میگه چی بخر یا نخر اول اون 2_3تا کار که گفتم رو انجام بده بعد برو رو خرید جنس
    binalood
    مهمان

salam

سلام اقا اول بگو از کدوم شهر هستیو بعد بگو واسه کجا میخوای صادرات کنی؟؟؟؟ این 2تا رو که بگی بعد میشه برنامه ریزی کرد با پولت چیکار کنی اول بازار هدفت رو مشخص کن بعد ببین بازار هدفت چه محصولاتی لازم دارن بعد ببین با پولی که داری کدوم یکی رو میتونی تهیه کنی 09357727641 مقدم خواستی زنگ بزن بهت بگم در ضمن فعلن گوش نکن که کی میگه چی بخر یا نخر اول اون 2_3تا کار که گفتم رو انجام بده بعد برو رو خرید جنس
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من یه پیشنهاد توپ و پر سود برات دارم کم دردسر و با در آمد بالا
    فقط بگو اهل کجایی
    خواستی بهم میل بده sasanmohamaady@yahoo.com
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزيز خيلي ها اطلاعات صادراتيشون رو با كسي در ميون نميذارن. درست يا غلطش رو نميدونم اما ميگن كه ما با سختي اطلاعات رو جمع كرديم و الان نميتونيم يك شبه لم كار رو بديم بره!!!
    اگر ميخواي تو كار واردات كار كني من ميتونم كمكت كنم. با يك ميليون تومن هم ميتونم برات موبايل و تبلت بيارم بفروشي عزيز. با پست مياد و خودشون ترخيص ميكنن. بقيه 29 تومن رو بذار تو بانك...
    خواستي پخ بده
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سرمایه گذاری با سود خوب پیشنهاد می کنم

با سلام و احترام اگر که شما در ضمینه واردات لوازم آرایشی و بهداشتی علاقه مند به فعالیتید من می توانم به شما کمک بکنم.لطفا در صورت تمایل با ایمیل من تماس بگیربد.با تشکر و احترام
    278
    کاربر فعال
    سلام . دوست خوبم . آقای بینالود تقریبا دید کلی رو بهت داد . ولی یک راهنمایی بهت می کنم . اول این که چون من خودم از طریق این سایت با صادرات آشنا شدم و الان هم تو این کار فعالیت می کنم هر راهنمایی از دستم بر بیاد برات انجام می دم تا شاید زکات علمی رو که بدست آوردم رو پرداخت کرده باشم .
    اولین کاری که باید انجام بدی مطالعات گسترده (خیلی گسترده ) درمورد علم صادرات و واردات .جای زیادی نمی خواد بری ازمنابع همین انجمنها استفاده کنی خیلی جلو می افتی دوم آشنایی با اصطلاحات تجاری ، یعنی باید بدونی که وقتی کلمه incoterms استفاده می شه یعنی چی و اجزاش رو بلد باشی و اطلاعاتت کافی باشه .برای ورود به دنیای تجارت اصلا عجله نکن من خودم 6 ماه تموم مطالعه کردم تا اولین معامله رو انجام دادم .
    بعد می رسی به نیاز کشور ها : از طریق باز همین انجمن می تونی نیاز های کشورهای دیگه و حتی ایران رو بفهمی که کدوم کشوری چی بیشتر می خواد و آمار صادراتیش چقدره . به حرفها و حدیث ها هم زیاد فکر نکن اول توکل کن و بعد با نام خدا قدم بردار
    بعضی سایت ها هم می تونند بهت قیمت رو اعلام کنند که مثلا قیمت یک موبایل تو چین چقدره یا ....
    سایت علی بابا یک از این سایت هاست .
    قبل از هرگونه صادرات یا واردات اول اطلاعات ریز اون کالا رو بدست بیار: هزینه حمل - قرارداد - گمرگ-قیمت تمام شده - گارانتی و ....
    هر سوال کی داشتی به رودربایستی بپرس می تونی هم ایمیل خصوصی و ایمیل عمومی تو پروفایل من بزراری حتما جواب می دم
    با تشکر و آرزوی موفقیت برای شما
    علی جلالی
    شرکت پارس تجارت آسیا
    ویرایش توسط stable.rock90 : 12-12-2013 در ساعت 11:56
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باسلام و ادب خدمت دوستان عزیز.
    راجع صادرات چمدانی به ترکیه و واردات چمدانی به ایران میخوام اطلاعاتی کسب کنم کسی اطااعات داره؟
    میخوام ازطریق صادرات چمدانی به ترکیه و واردات چمدانی به ایران سرمایه اولیه واسه صادرات و واردات قانونی بدست بیارم.چه اجناسی رو میشه صادرات چمدانی به ترکیه و واردات چمدانی به ایران انجام داد تا سود کرد؟
    اصلا میشه زعفران روبا صادرات چمدانی فروخت؟مشتری میشه جور کرد با صادرات چمدانی به شهرهای نزدیک ایران؟
    لطفا واسم ایمیل و بزنید.
    h.kangari@yahoo.com
    09398686464
    34
    کاربر جدید
    کاربر جدید

من کمکتون می کنم

سلام
    من کمکتون می کنم
    الان معروفترین و بهترین برند های آرایشی دنیا مثل تونی مولی رو از کره به کیش می برند و به ایران صادر می کنند
    من می تونم به شما کمک بکنم
    چبزی که در ایران نیست و قیمت خوبی داره
    رنگ موی فوم هستش
    در 8 دقیقه رنگ می کنین و آب می کشین و تموم میشه
    خودتون می تونین زنگ کنین
    نیاز به آرایشگاه یا کسی که رنگ کنه نیست
    بوی بد نداره
    و خیلی به صرفه هستش
    می تونین یک عدد رو دوبار مصرف کنین

کمتر از این 100 میلیون هم می خواد
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    می خوام بازار ترکیه در زمینه گیاهان دارویی رو بدست بیارم ، کسی هست که بتونه در این زمینه کمکم کنه ؟
    emami_acc@yahoo.com
    09159781594
    emami
صفحه 1 از 24 12311 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)