ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 24 12311 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 236

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    7
    کاربر جدید
    کاربر جدید

میخوام کار صادرات و واردات رو با سرمایه ی کم شروع کنم

سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه
    من میخوام کار صادرات و واردات رو با سرمایه ی کم تقریبا 30 میلیون شروع کنم ولی واقعا نمیدونم باید چی کار کنم به دوستان مختلفی پیام دادم در این زمینه که من رو هم در کار صادرات و واردات شریک کنن ولی متاسفانه مورد بی لطفی شدید دوستان قرار گرفتم یعنی واقعا هیچ کس حاظر نشد حتی کوچکترین کمکی به من کنه
    دوستانی که تو کار صادرات و واردات هستند خواهش میکنم یکی بیاد به من کمک کنه من رو از سردرگمی نجات بده اگه طرحی دارید یا اگه میتونید من رو هم در کار خودتون شریک کنید لطفا دریغ نکند دوستان راه دوری نمیره . .
    منتظر نظراتتون هستم
    یا حق
    binalood
    مهمان
    سلام اقا اول بگو از کدوم شهر هستیو بعد بگو واسه کجا میخوای صادرات کنی؟؟؟؟ این 2تا رو که بگی بعد میشه برنامه ریزی کرد با پولت چیکار کنی اول بازار هدفت رو مشخص کن بعد ببین بازار هدفت چه محصولاتی لازم دارن بعد ببین با پولی که داری کدوم یکی رو میتونی تهیه کنی 09357727641 مقدم خواستی زنگ بزن بهت بگم در ضمن فعلن گوش نکن که کی میگه چی بخر یا نخر اول اون 2_3تا کار که گفتم رو انجام بده بعد برو رو خرید جنس
    binalood
    مهمان

salam

سلام اقا اول بگو از کدوم شهر هستیو بعد بگو واسه کجا میخوای صادرات کنی؟؟؟؟ این 2تا رو که بگی بعد میشه برنامه ریزی کرد با پولت چیکار کنی اول بازار هدفت رو مشخص کن بعد ببین بازار هدفت چه محصولاتی لازم دارن بعد ببین با پولی که داری کدوم یکی رو میتونی تهیه کنی 09357727641 مقدم خواستی زنگ بزن بهت بگم در ضمن فعلن گوش نکن که کی میگه چی بخر یا نخر اول اون 2_3تا کار که گفتم رو انجام بده بعد برو رو خرید جنس
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من یه پیشنهاد توپ و پر سود برات دارم کم دردسر و با در آمد بالا
    فقط بگو اهل کجایی
    خواستی بهم میل بده sasanmohamaady@yahoo.com
    14
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باعرض سلام وارادت خدمت دوست عزیزم
    سرمایه منم تقریبا 30 میلیون ممنون میشم بنده راهم راهنمایی کنید
    ariamajid0@gmail.com

17
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام خدمت دوستان عزیز
    منم سرمایه 30 م دارم متاسفانه و نمیدونم چیکارش کنم.
    اگر دوستانی مثل من سرمایه کم دارن و تازه کارو کم تجربه هستن خوشحال میشم بتونیم باهام مشارکت کنیم و باهم شروع کنیم.
    به قول یکی از دوستان شراکت زیاد خوب نیست ولی بهتر از انجام ندادن کاریه.
    اگر دوستان نظر دیگه ای هم دارن خوشحال میشم بشنوم.
    شماره تماس09126203544 قشقایی
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوست عزيز خيلي ها اطلاعات صادراتيشون رو با كسي در ميون نميذارن. درست يا غلطش رو نميدونم اما ميگن كه ما با سختي اطلاعات رو جمع كرديم و الان نميتونيم يك شبه لم كار رو بديم بره!!!
    اگر ميخواي تو كار واردات كار كني من ميتونم كمكت كنم. با يك ميليون تومن هم ميتونم برات موبايل و تبلت بيارم بفروشي عزيز. با پست مياد و خودشون ترخيص ميكنن. بقيه 29 تومن رو بذار تو بانك...
    خواستي پخ بده
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باسلام و ادب خدمت دوستان عزیز.
    راجع صادرات چمدانی به ترکیه و واردات چمدانی به ایران میخوام اطلاعاتی کسب کنم کسی اطااعات داره؟
    میخوام ازطریق صادرات چمدانی به ترکیه و واردات چمدانی به ایران سرمایه اولیه واسه صادرات و واردات قانونی بدست بیارم.چه اجناسی رو میشه صادرات چمدانی به ترکیه و واردات چمدانی به ایران انجام داد تا سود کرد؟
    اصلا میشه زعفران روبا صادرات چمدانی فروخت؟مشتری میشه جور کرد با صادرات چمدانی به شهرهای نزدیک ایران؟
    لطفا واسم ایمیل و بزنید.
    h.kangari@yahoo.com
    09398686464
    35
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    شما اگه در مورد سوالتون تا حالا اطلاعاتی گیر آوردین ممنون میشم به من هم کمک کنین 09143411281 یا آدرس ایمیل farzansalehi1976@gmail.com
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzansalehi1976 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    شما اگه در مورد سوالتون تا حالا اطلاعاتی گیر آوردین ممنون میشم به من هم کمک کنین 09143411281 یا آدرس ایمیل farzansalehi1976@gmail.com
    با عرض سلام خدمت همه دوستان محترم

بنده در حال حاضر یه کارمندم و ساکن تهران که میخوام برای صادرات خشکبار اقدام کنم

راستش یکی از نقاط قوت من پدرم هستش که ترخیص کار هستشو به کارای واردات و صادرات اشنایی کامل داره بخاط همین بیشتر دنبال این هستم بتونم یه محصول خوب و برای صادرات انتخاب کنم

بیشتر توی این زمینه ازتون کمک میخوام ممنون میشم البته خشکبار یکی از محصولات هستش چرا که در جایی که من مشغول هستم تو زمینه دستگاه های ورزشی و پزشکی هست و زمینه تجهیزات

پزشکی نیز واسه واردات خوبه ولی سرمایه زیادی لازم داره نمیدونم چه بردی خوبه و از کجا باید برند خوب و شناسایی کنم ممنون میشم کمکم کنید mahdilashgari65@gmail.com
صفحه 1 از 24 12311 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)