ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 9 از 24 نخست ... 789101119 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 236
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    یکی از محصولات اصلی امریکای شمالی به ایران خمیر کاغذ هست.
    میتونید روی این محصول کار کنید.
    ولی کلا اگر میخواید ببینید چه چیزایی بین ایران و کانادا رد و بدل میشه برید تو سایت اتاق تهران و بخش امار
    کانادا رو انتخاب کنید و خودتون امارش رو ببینید:
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    مرسی بهزاد عزیز
    شما میدونید چهجوری میتونم از بازار این محصول تو ایران اطلاعات بگیرم؟
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط businesslady [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    مرسی بهزاد عزیز
    شما میدونید چهجوری میتونم از بازار این محصول تو ایران اطلاعات بگیرم؟
    والا بازارش خیلی مافیایی هست.
    کلا چند مصرف کننده اصلی بیشتر نداره. حجم سرمایه زیادی هم میبره. چون خرید این کالاها زیر 1000 تن نیست.
    (عرفت الله سبحانه بفسخ العزائم و حل العقود و نقض الهتم) خداوند را به وسیله فسخ شدن تصمیمها گشوده شدن گره ها و نقض اراده ها شناختم. حضرت امیر (ع)
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    لطفا با sava1454@yahoo.com در تماس باشید
    بنده در مورد کاتولوگ : نمونه:نحوه ترخیص نوع پرداخت و قیمت سوال دارم
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان من و برادرم میخواستیم کار واردات و صادرات شروع کنیم

برادرم توی دانشگاه زاهدان هستش و خب به همین دلیل یه گزینه داریم که از پاکستان انبه وارد کنیم
    اما پدرم میگه شما تجربه ندارین میوه هم اگر یکم بمونه ممکنه خراب بشه

خیلی تحقیق کردیم حالا موندیم از چه چیزی شروع کنیم بهتره...

واردات از دبی؟ ترکیه؟ ......

خواهشن اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم کمکم کنه
    اگر موردی نداره به واتساپ یا تلگرتم پیام بدین : 09130900899

سپاسگزارم
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان عزیز
    بنده تازه در این سایت عضو شدم البته قبلا کمابیش خونده بودم مطالب این سایتو و دیدم که اکثر دوستان اطلاعاتشون رو در طبق اخلاص قرار میدن تا بقیه هم بهره ببرن.
    من بخاطر علاقه شدیدی که به کار صادرات و واردات و ازاین نوع کارا داشتم تصمیم گرفتم که وارد این کار بشم.قبل از اینکه وارد کارش بشم یکم تحقیق کردم در موردش و به پیشنهاد یکی از دوستانم که گفت خودت یک شرکت ثبت کن ومن کمکت میکنم که راهش بندازی و منم به توصیه اون اینکارو کردم وبخاط اعتمادی که بهش داشتم فکر میکردم که کمکم میکنه اما دقیقا بعد از اینکه من کارای شرکتو کردم دگ از کمک اون خبری نشد که نشد حالا من میخوام خودم کارمو شروع کنم با سرمایه اندک حدود 40 میلیون.
    از دوستان کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه ؟چیکار کنم؟با این شرکتی که من ثبت کردم چه کارهایی میشه انجام داد که منجر به کسب درامد بشه؟در ضمن من دنبال درامد زیاد نیستم برای شروع کارم ,میخوام فقط درامد داشته باشم تا خرج خودمو بتونم بدم.!!!
    ممنون
    کوچیک همه شما بزرگواران مهدی حداد
    141
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_hadad [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان عزیز
    بنده تازه در این سایت عضو شدم البته قبلا کمابیش خونده بودم مطالب این سایتو و دیدم که اکثر دوستان اطلاعاتشون رو در طبق اخلاص قرار میدن تا بقیه هم بهره ببرن.
    من بخاطر علاقه شدیدی که به کار صادرات و واردات و ازاین نوع کارا داشتم تصمیم گرفتم که وارد این کار بشم.قبل از اینکه وارد کارش بشم یکم تحقیق کردم در موردش و به پیشنهاد یکی از دوستانم که گفت خودت یک شرکت ثبت کن ومن کمکت میکنم که راهش بندازی و منم به توصیه اون اینکارو کردم وبخاط اعتمادی که بهش داشتم فکر میکردم که کمکم میکنه اما دقیقا بعد از اینکه من کارای شرکتو کردم دگ از کمک اون خبری نشد که نشد حالا من میخوام خودم کارمو شروع کنم با سرمایه اندک حدود 40 میلیون.
    از دوستان کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه ؟چیکار کنم؟با این شرکتی که من ثبت کردم چه کارهایی میشه انجام داد که منجر به کسب درامد بشه؟در ضمن من دنبال درامد زیاد نیستم برای شروع کارم ,میخوام فقط درامد داشته باشم تا خرج خودمو بتونم بدم.!!!
    ممنون
    کوچیک همه شما بزرگواران مهدی حداد
    سلام دوست عزیز
    تحسین میکنم اشتیاق شما را
    اما بهتر است وقت بیشتری را صرف بیشتر مطالعات بازرگانی بین المللی بکنید ،همانطور که علاقه مند تجارت شده اید ،علاقه مند رشته و شاخه ای در تجارت باشید ،
    در گسترده ترین بازارهای جهانی شما ابتدا بعد از حرفه ای شدن و تکمیل کردن مطالعاتتان ،مبتدی ترین فرد در تجارت بین الملل خواهید بود .
    صادرات کردن کاری ندارد ،اما ریسک بسیار،و نقاط کور فراوانی در مقابل شما ممکن است پدیدار شود .(اینها رو نمیگم که دلسرد بشید )اما قوی تر ایمپورت اکسپورت کنید .
    برای مثال فعلا از بازار داخلی شروع کنید ،الاخصوص برای شما که پولتان اندک هست ،میتوانید از سرشاخه ی کشاورزی (محصولاتی که ریسک خرابی کمتر دارند)شروع کنید ،تا ابتدا به چمو خم حمل و نقل میوه و خوار وبار اشنا بشوید و تجارت انرا استارت بزنید . قطعا موفق خواهید شد .
    با چهل میلیون در بازار داخلی کارهای فراوانی میشود انجام داد .
    • مقالات و اخبار بازرگانی را بسیار دنبال کنید
    • اینکوترمز رو کاملا بشناسید
    • کتابهایی ار طریقه ی نوشتن قرار داد وجود دارند ،مطالعه بفرماییید
    • به مباحث مبتدی ترخیص و گمرکات در شاخه یمورد علاقه تان اشنا بشوید
    • به زبان انگلیسی حدالمقدور مسلط شوید و ...

اردتمندشما _خسروتاج جواد

141
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADEGH_ [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان من و برادرم میخواستیم کار واردات و صادرات شروع کنیم

برادرم توی دانشگاه زاهدان هستش و خب به همین دلیل یه گزینه داریم که از پاکستان انبه وارد کنیم
    اما پدرم میگه شما تجربه ندارین میوه هم اگر یکم بمونه ممکنه خراب بشه

خیلی تحقیق کردیم حالا موندیم از چه چیزی شروع کنیم بهتره...

واردات از دبی؟ ترکیه؟ ......

خواهشن اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم کمکم کنه
    اگر موردی نداره به واتساپ یا تلگرتم پیام بدین : 09130900899

سپاسگزارم
    سلام
    با تب بازار و زمان فروش میوه ها(انبه) یکی بشوید
    و از خود سوال کنید ایا پتانسیل فروش در داخل رو دارید ؟
    پدر دلسوز شماست !
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط j.kh [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز
    تحسین میکنم اشتیاق شما را
    اما بهتر است وقت بیشتری را صرف بیشتر مطالعات بازرگانی بین المللی بکنید ،همانطور که علاقه مند تجارت شده اید ،علاقه مند رشته و شاخه ای در تجارت باشید ،
    در گسترده ترین بازارهای جهانی شما ابتدا بعد از حرفه ای شدن و تکمیل کردن مطالعاتتان ،مبتدی ترین فرد در تجارت بین الملل خواهید بود .
    صادرات کردن کاری ندارد ،اما ریسک بسیار،و نقاط کور فراوانی در مقابل شما ممکن است پدیدار شود .(اینها رو نمیگم که دلسرد بشید )اما قوی تر ایمپورت اکسپورت کنید .
    برای مثال فعلا از بازار داخلی شروع کنید ،الاخصوص برای شما که پولتان اندک هست ،میتوانید از سرشاخه ی کشاورزی (محصولاتی که ریسک خرابی کمتر دارند)شروع کنید ،تا ابتدا به چمو خم حمل و نقل میوه و خوار وبار اشنا بشوید و تجارت انرا استارت بزنید . قطعا موفق خواهید شد .
    با چهل میلیون در بازار داخلی کارهای فراوانی میشود انجام داد .
    • مقالات و اخبار بازرگانی را بسیار دنبال کنید
    • اینکوترمز رو کاملا بشناسید
    • کتابهایی ار طریقه ی نوشتن قرار داد وجود دارند ،مطالعه بفرماییید
    • به مباحث مبتدی ترخیص و گمرکات در شاخه یمورد علاقه تان اشنا بشوید
    • به زبان انگلیسی حدالمقدور مسلط شوید و ...

اردتمندشما _خسروتاج جواد

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز آقای خسروتاج
    فرمایشات شما کاملا درست و منطقی هستن و من همشو قبول دارم,من نزدیک به 3 ماه هست که دارم تمام این مسائلی که شما فرمودین رو دنبال میکنم و تا الان اطلاعات بسیار خوبی در این باره کسب کردم (نمیگم کامل و جامع ولی تاحدودی بسیار زیاد)حالا میخوام بدونم باید چیکار کنم ؟هرچند فکر میکنم 3 ماه مطالعه برای این حرفه شاید زمان کمی باشه.
    2
    نوشته های وبلاگ
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام

تولید کنندگان ایرانی که به عراق صادرات دارند برای ثبت برند در عراق می توانید به سایت زیر مراجعه کنید:

اولین کلینیک مالکیت فکری پلکان [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

نکته: ثبت علائم تجاری یا برند در هر کشور سبب می شود مالکیت استفاده از آن علامت تجاری در آن کشور در انحصار مالک آن برند قرار گیرد و از هرگونه سوء استفاده افراد سودجو جلوگیری شود.
    141
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_hadad [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز آقای خسروتاج
    فرمایشات شما کاملا درست و منطقی هستن و من همشو قبول دارم,من نزدیک به 3 ماه هست که دارم تمام این مسائلی که شما فرمودین رو دنبال میکنم و تا الان اطلاعات بسیار خوبی در این باره کسب کردم (نمیگم کامل و جامع ولی تاحدودی بسیار زیاد)حالا میخوام بدونم باید چیکار کنم ؟هرچند فکر میکنم 3 ماه مطالعه برای این حرفه شاید زمان کمی باشه.

خواهش میکنم .
    موارد بسیاری ست که برای استارت زدن lمیتوانند مناسب باشند
    من خدمتتون عرض کردم ، ببینید به کدامین مبحث ، ذهنی باز تر و علاقه ای بیشتر دارید !؟

• از مواردی که ریسک کمی دارند شروع کنید . مواردی که میدانید سود کمی دارند ولی فروششان در بازار داخل حتمی است .
    • برای کسی یا با کسی که مورد اعتماد است ،با پولتان مدتی را کار کنید ،یا جسارتا در شرکتی ابتدا کار کنید تا چم و خم کار را بدست بگیرید .
    • اگر ادعا در قدرت بالایی دارید که بتوانید در بازار بین الملل وارد بشوید : شخصیت های شغلی متفاوت را ویزیت کنید و بهشان در بابت کارهایشان پیشنهاد همکاری بدهید ،مثلا اغلب فروشندگان پوشاک "ترک" از واسطه خرید میکنند ،کمک کنید مستقیما خرید کنند !
    • در بازار میوه و تره بار اغلامی که ریسک خرابی کمتر را دارند و زود خراب نمیشوند یا نمیگندند و بازار داغی دارند را بخرید و بفروشید .
    • در بازار گیاهان دارویی ببنید اگر میتوانید کاری بکنید من کمکتان میکنم .
    • در بحث مواد اولیه تولیدی های پوشاک تحقیقاتی بکنید .ببینید چه مواردی از چین فرضا برای یک شلوار ورزشی ساخت ایران وارد میشود ؟بگردید ، ان جنس را وارد کنید ،و در نهایت با هم دست واسطه گر را با تولید کنند قطع خواهید کرد .
    • اکثر خرازی ها و فروشندگان اسباب بازی و زیور الات ،خودکار ها و کیف های مارک ،و هر گونه لوازم دانشجویی،به واسطه جنس را خرید میکنند ،در حالی که بازار وارد کنندگان از تاجیکستان و افغانستان برای برخی بشدت داغ است ،این هم مورد دیگریست !

اگر به کشور های هدف با توجه به کالایتان اطلاعات کسب کردید ،به چند نفری از تجار ایرانی (جسارتا اگر به زبان دیگری مسلط نیستید)در ان کشور درخواست کمک و همکاری بدهید و تضمینات و خدمات خوب ارئه دهید . بعنوان مثال توصیه میکنم بروی مباحث صادرات مواد غذایی به عراق تحقیقاتی بکنید ،حدودا یک ماه قبل لیست بیشترین موارد صادر شده ی اخیر به کشور ،در حالی که دومین کشور بوده که در واردات از ایران مقام دوم را نزد ما کسب کرده .(این امار را از سایت های مربوطه کسب کنید، ببینید با توجه به بودجه و توانتان ایا میتوانید کاری انجام بدهید ؟یا خیر) .
    بنظرم قدم به قدم پیش بریم بهتره
    پشتکار و امید شما راه موفقیتتان است .
    به من از کارهایی که انجام دادید خبر بدید !در خدمتم
    کامیاب و تندرست باشید
    خسروتاج- ج
    javad.khosrowtaj@gmail.com
صفحه 9 از 24 نخست ... 789101119 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)