ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 21 از 24 نخست ... 111920212223 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 236
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    ارائه کلیه امور گمرکی و ترخيص كالا از مرز چذابه به کشور عراق

تجارت امن وپایدار

ترخیص کالای خود را با آرامش خاطر به ما بسپارید

آدرس:
    استان خوزستان شهرستان دشت آزادگان شهر مرزی بستان بازارچه مرزی چذابه غرفه ۲۶

تخلیص وتصدیر جمیع البضائیع الخاص بکم من منفذ الشیب الی العراق

شماره تماس

+989167585586
    +989167003320
    +989166062008

ساعدی
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط fardiali [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام و درود بر شما .من کلی فرش دست بافت برای صادرات و فروش دارم .لطفا راهنمایی فرمایید
    سلام. در صورت تمایل برای بازاریابی فرش هاتون جهت صادرات با این شماره (تلگرام، واتساپ) تماس بگیرید: 09127723904
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام - برای فروش فرش با من در تماس باشید . itcenter.shahvar@gmail.com
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام - لطفا ایمیلتون رو بفرمایید
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیرعلی هوشمند [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دنبال تاجر فرش هستم یه فرش دستبافت دارم به هر کسی مغازه دارا نشان دادم از 6 میلیون تابیست تومن قیمت دادند اما چند سال پیش شخصی که توی صادرات بوده گفت فرش را چشم بسته صد میلیون میخرم اما نمیدونم راست یا دروغه از شما تقاضا دارم اگر کسی را میشناسید معرفی کنید یا حداقل از ان شخص مشاوره بگیرم
    سلام. می تونید عکس و مشخصات فرش تون رو برام بفرستید تا براتون قیمت کنم. تلگرام و واتساپ 09127723904
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام ، فرش دستباف كدوم شهره ؟
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

سلام من ميخوام كار صادرات به تركيه با سرمايه خيلي كم شروع كنم مثلا به صورت چمداني تا مرز بيارم و اونجا بفروشم مثل زعفران يا هر چيزه ديگه مي

نقل قول نوشته اصلی توسط dadashi [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام. در صورت تمایل برای بازاریابی فرش هاتون جهت صادرات با این شماره (تلگرام، واتساپ) تماس بگیرید: 09127723904
    نقل قول نوشته اصلی توسط عبدالله پور [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام دوستانمن از شهر بازرگان هستممیتوانم هرکی که جنسی دارد که نیاز به ترخیص هست در خدمت هستم از جمله این جنس ها شامل { پوروفیل ، لوازم یدکی ،لوازم تحریر،
    لباس {البسه} و … به طور قانونی و…
    از تمام نقاط کشور میتوانیم انجام دهیم از جمله { مرز بازرگان ، جلفا ، بندرعباس و…اگر کسی نیاز به ترخیص جنس خود باشد میتوانیم به قیمت مناسب انجام دهیمبه طور تضمینی هم کار میکنیم و کارگو هم ترکیه داریم + صرافی هم موجود هستدر صورت نیاز با این شماره ها تماس حاصل فرمایید
    ۰۹۱۴۱۶۲۳۴۲۸ عبدالله پور ۰۹۱۴۱۶۵۴۲۵۹ عیدالله پور
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام ببخشید سوالی داشتم خدمتتون میخواستم بدونم با پنجاه یا صد میلیون تومن هم میشه تجارت کرد چون پول زیادی نیست و اینکه اگه بازار هدفم چین باشه و بخوام وارد کنم چه مقدماتی لازم هست ایا حتما باید کارت بازرگانی دلشته باشم یا راه های دیگه ای هم وجود داره؟ یا اینکه هزینه های واردات و صادرات اعم از گمرک و.... اینا چه هزینه هایی است یعنی به غیر از گمرک چه هزینه های دیگه ای باید بکنم تا یه جنس وارد کشور بشه که سود و زیانش و بسنجم با تشکر
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

ایا تجارت با سرمایه کم امکانپذیر است

سلام ببخشید سوالی داشتم خدمتتون میخواستم بدونم با پنجاه یا صد میلیون تومن هم میشه تجارت کرد چون پول زیادی نیست و اینکه اگه بازار هدفم چین باشه و بخوام وارد کنم چه مقدماتی لازم هست ایا حتما باید کارت بازرگانی دلشته باشم یا راه های دیگه ای هم وجود داره؟ یا اینکه هزینه های واردات و صادرات اعم از گمرک و.... اینا چه هزینه هایی است یعنی به غیر از گمرک چه هزینه های دیگه ای باید بکنم تا یه جنس وارد کشور بشه که سود و زیانش و بسنجم با تشکر
صفحه 21 از 24 نخست ... 111920212223 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)