ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 10 از 24 نخست ... 8910111220 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 236
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط j.kh [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    خواهش میکنم .
    موارد بسیاری ست که برای استارت زدن lمیتوانند مناسب باشند
    من خدمتتون عرض کردم ، ببینید به کدامین مبحث ، ذهنی باز تر و علاقه ای بیشتر دارید !؟

• از مواردی که ریسک کمی دارند شروع کنید . مواردی که میدانید سود کمی دارند ولی فروششان در بازار داخل حتمی است .
    • برای کسی یا با کسی که مورد اعتماد است ،با پولتان مدتی را کار کنید ،یا جسارتا در شرکتی ابتدا کار کنید تا چم و خم کار را بدست بگیرید .
    • اگر ادعا در قدرت بالایی دارید که بتوانید در بازار بین الملل وارد بشوید : شخصیت های شغلی متفاوت را ویزیت کنید و بهشان در بابت کارهایشان پیشنهاد همکاری بدهید ،مثلا اغلب فروشندگان پوشاک "ترک" از واسطه خرید میکنند ،کمک کنید مستقیما خرید کنند !
    • در بازار میوه و تره بار اغلامی که ریسک خرابی کمتر را دارند و زود خراب نمیشوند یا نمیگندند و بازار داغی دارند را بخرید و بفروشید .
    • در بازار گیاهان دارویی ببنید اگر میتوانید کاری بکنید من کمکتان میکنم .
    • در بحث مواد اولیه تولیدی های پوشاک تحقیقاتی بکنید .ببینید چه مواردی از چین فرضا برای یک شلوار ورزشی ساخت ایران وارد میشود ؟بگردید ، ان جنس را وارد کنید ،و در نهایت با هم دست واسطه گر را با تولید کنند قطع خواهید کرد .
    • اکثر خرازی ها و فروشندگان اسباب بازی و زیور الات ،خودکار ها و کیف های مارک ،و هر گونه لوازم دانشجویی،به واسطه جنس را خرید میکنند ،در حالی که بازار وارد کنندگان از تاجیکستان و افغانستان برای برخی بشدت داغ است ،این هم مورد دیگریست !

اگر به کشور های هدف با توجه به کالایتان اطلاعات کسب کردید ،به چند نفری از تجار ایرانی (جسارتا اگر به زبان دیگری مسلط نیستید)در ان کشور درخواست کمک و همکاری بدهید و تضمینات و خدمات خوب ارئه دهید . بعنوان مثال توصیه میکنم بروی مباحث صادرات مواد غذایی به عراق تحقیقاتی بکنید ،حدودا یک ماه قبل لیست بیشترین موارد صادر شده ی اخیر به کشور ،در حالی که دومین کشور بوده که در واردات از ایران مقام دوم را نزد ما کسب کرده .(این امار را از سایت های مربوطه کسب کنید، ببینید با توجه به بودجه و توانتان ایا میتوانید کاری انجام بدهید ؟یا خیر) .
    بنظرم قدم به قدم پیش بریم بهتره
    پشتکار و امید شما راه موفقیتتان است .
    به من از کارهایی که انجام دادید خبر بدید !در خدمتم
    کامیاب و تندرست باشید
    خسروتاج- ج
    javad.khosrowtaj@gmail.com
    بسیار ممنونم از شما دوست عزیز آقای خسروتاج که وقت ارزشمندتونو میزارید و بنده رو راهنمایی میکنید
    ببینید من تا به حال کار تجارت انجام ندادم ولی با اینکه سن زیادی ندارم (24سال)ولی تجربه زیادی توی بازار دارم (تقریبا7سال) و به بازاریابی تا حدود زیادی آشنایی دارم و بازاریاب زیاد اطرافم دارم و اینکه من به زبان انگلیسی تقریبا مسلط هستم و میخوام بازاریابی بین المللی رو شروع کنم,بهتر اینه که برم داخل اون کشور بازاریابی کنم یا اینکه از طریق اینترنت وراههای دگ؟
    حالا سوال من:با این قیمت دلار و این اوضاع اقتصادی اینکه به واردات کالا یامواد اولیه فکر کنیم به نظر شما کار درستیه؟
    به نظر شما من برای اول کارم از ترخیص کالا وامور گمرکی وکارای صادراتی شروع کنم بهتره یا اینکه اول از واردات کالا با حجم کم شروع کنم؟(همون توضیحات شما)
    ممنون
    کوچیک شما
    مهدی حداد
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzansalehi1976 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    شما اگه در مورد سوالتون تا حالا اطلاعاتی گیر آوردین ممنون میشم به من هم کمک کنین 09143411281 یا آدرس ایمیل farzansalehi1976@gmail.com
    با عرض سلام خدمت همه دوستان محترم

بنده در حال حاضر یه کارمندم و ساکن تهران که میخوام برای صادرات خشکبار اقدام کنم

راستش یکی از نقاط قوت من پدرم هستش که ترخیص کار هستشو به کارای واردات و صادرات اشنایی کامل داره بخاط همین بیشتر دنبال این هستم بتونم یه محصول خوب و برای صادرات انتخاب کنم

بیشتر توی این زمینه ازتون کمک میخوام ممنون میشم البته خشکبار یکی از محصولات هستش چرا که در جایی که من مشغول هستم تو زمینه دستگاه های ورزشی و پزشکی هست و زمینه تجهیزات

پزشکی نیز واسه واردات خوبه ولی سرمایه زیادی لازم داره نمیدونم چه بردی خوبه و از کجا باید برند خوب و شناسایی کنم ممنون میشم کمکم کنید mahdilashgari65@gmail.com
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سرمایه حدود 50 میلیون چه واردات صادراتی بین ایران و ترکیه میشه انجام داد

فرستاده شده از Lenovo A3500-HVِ من با Tapatalk
    6
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    یک سوال دارم خدمت دوستان من اگر بخوام از ترکیه ماشین دسته دوم وارد کنم امکانش هست ؟

3 سال پیش مجلس تصویب کرده بود آیا الان هم میشه ؟

اگر بیاد گمرک چقدر و چگونه است ؟

مرسی اگر جواب بدید ؟
    8
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام دوستان
    در زمینه ی پوشاک
    و واردات و صادرات ، ثبت سفارش ، ترخیص کالا (هرچی باشه فقط قانونی...) با کارت با بازرگانی
    در خدمتیم
    09217745025
    حیدری
    وجه تمایز شرکت :
    توانایی انجام کارهای گمرکی از تمامی کمرک های کشورر
    و سریعترین زمان ممکن برای ترخیص
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام. خدمت دوستان. عزیز
    بنده تجربه ای در امر صادرات و واردات ندارم ولی خیلی علاقه مندم این کار رو شروع کنم به نظر شما از کجا شروع کنم میخام با سرمایه 40 میلیون شروع شروع کنم با پسته کسی میتونه منو راهنمایی. کنه ممنون.میشم
    راستی یه شرکت تو شیراز سوال کردم بهم گفت 300تومن ازت میگیریم تا اصول اولیه رو بهت نشون بدیم لطفا منو راهنمایی کنید
    09358440833

فرستاده شده از LG-D802ِ من با Tapatalk
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام

شرمنده که با چند سوال وقتتون رو می گیرم

بنده تو کار کامپیوتر و دوربین مدار بسته هستم. تو شهرستان کار می کنم و بیشتر کارم دوربین است و البته فروش به همکار هم دارم با توجه به فروش خوب دوربین و البته فکر های بازاریابی که دارم چند وقتی که تصمیمی به واردات قطعات این قطعه از چین و مونتاژ اونها تو ایران انجام بدم

با چند شرکت چینی و تایوانی صحبت کردم و آشنا شدم و لیست محصولات تولیدی رو بررسی کردم.

سوالم اینه که بنده اگر بخوام به صورت عمده وارد کنم مطمعن ترین و کم هزینه ترین روش ارسال از چین چیه؟

آمار شرکت ها رو در آوردم که خوشبختانه معتبر هستند

برای بار اول می خوام به صورت نمونه وارد کنم یعنی چند عدد از هر محصول، تا کیفیت تست شود.

برای وارد کردن نمونه از چه روشی استفاده کنم.

معمولا واسه این کارها چقدر گمرک می گیره و چقدر بخواب داره.

ببخشید

با تشکر
    ویرایش توسط mostafa.yey : 11-08-2015 در ساعت 23:04
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به دوستان

انگار هیچ کس به اینجا سال تا سال سر نمی زنند

فرستاده شده از LG-D802ِ من با Tapatalk
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیزami23میشه در خصوص وارداتی که عنوان کردی توضیح بیشتری بدی یا یه شماره تماس بزاری با شما تماس بگیرم

Sent from my SM-T211 using Tapatalk
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط global [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    قبول دارم .
    من خودم واردات را در سال 86 با 25 میلیون شروع کردم.

من انتقادم به این هست که هر کسی یه مبلعی عنوان میکنه مثلا از 1 میلیون تومان گرفته تا 1 میلیارد.و میخواهند همه راه ها براشون باز باشه بدون فعالیت/سختی کشیدن/ضرر کردن و ....
    انسان باید مشورت بگیره خیلی هم خوبه این کار ولی نه اینکه چشم بسته گفتند واردات خودکار خوبه چون سودش 120 درصد هست و بره بیاره . میخوای پوشاک وارد کنی بسم الله اول بازاریابی کن ببین چه جنسی خوش فروش / تجربه کسب کرد بعد سراغ کاری رفت.
    صرفا بگیم چون کار صادرات کار با کلاسی هست خیر این درست نیست .
    با اینکه 7 الی 8 سال کار صادرات و واردات انجام میدم در حال حاضر بازار داخلی رو ترجیخ میدم به بازار خارجی .
    چرا؟
    1.باید 2 ماه صبر کنم از چین بار بیاد
    2.حالا با هر کمپانی کار کنیم چه fob/cif خواب سرمایه داریم
    3.بماند پشت گمرک و ترخیص بار/حمل و نقل تا مقصد
    4.قیمت گذاری در مبدا و قیمت تمام شده درب انبار
    5.مالیات
    6.آیا بار سالم میرسد یا نه
    7.تعرفه های سنگین گمرکی و حتی الامکان قاچاق
    8. و از همه مهم تر استرس و زمان از دست رفته

در حال حاضر بازار داخلی رو ترجیح میدهم چرا؟
    نقد میخری نقد میفروشی . اعتبارم که کسب کنی چکی هم میشه خرید.

باید علاقه داشت . صرفا کار واردات چند سالی هست که مد شده!!!
    دوستان نمیدونن این کارت بازرگانی چه مضراتی در آینده خواهد داشت براشون.
    در حال حاضر همه میخوان یه کارت بازرگانی داشته باشن.همونطور که الان همه دوست دارن یه گوشی اپل داشته باشن .

تاجر یا حاجی بازاری به کسی میگن که حداقل یکی دو مرتبه بیشتر شکست خورده باشه و از شکست هاش پیروزی بسازه.
    خیلی تجربه های سنگین در امور واردات و بعضا صادرات دارم . پیچ و خم های این کار و سختی ها .متاسفانه همه قسمت خوب ماجرا رو میبینند.
    سلام دوست عزیز در مورد بازار داخلی با ذکر یک نمونه کار و روند آن لطفا راهنمایی کنید

Sent from my SM-T211 using Tapatalk
صفحه 10 از 24 نخست ... 8910111220 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)