ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25
    djmahdi
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط iiranabc [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    هر کی این اشغالها رو خرید به خصوص سرمایه گذاری ملت و تجهیز نیروی زنگان رو بعدش می فهمه چرا این اطلاعات اینجا نوشته شده است
    سلام دوست عزیز
    الان یعنی از حرف شما اینجور برداشت میشه که این سهم ها خوب نیستن درسته؟خب شما هم اگر سهم خوبی مد نظر دارین بیان کنید تا دوستان آشنا بشن و بررسی کنند.سهامداری یعنی بررسی سهم و تصمیم خرید اون.وگرنه قطعا کسی نباید به صرف حرف کسی دیگه سهمی رو بخره مگر روش تحقیق کنه
    ویرایش توسط djmahdi : 29-11-2013 در ساعت 13:26
    djmahdi
    مهمان
    خب همه سهمهایی که گفتم مثبت هستند و صف خرید فقط بانک صادرات منفی هست که اونم طبق بررسی دستوری هست بدلیل تعدیل مثبت و فروش بلوک غدیر و نیروگاه منتظر که همین چند وقته اعلام میشه.برای همین حقوقی داره قیمت رو نگه میداره تا سهم ها رو از سطح بازار جمع کنه.
    djmahdi
    مهمان
    امروز معاملات تاپیکو جذاب بود از اول کاملا منفی و وقتی سهم ها رو درو کردن رنج زدن و مثبت شد این یعنی سهم رو به مثبت هست و فقط میان این وسط سهم ها رو از دست سهامدار ساده در میارن .سهم هاتون رو از کف ندید که حسرت بخورید
    djmahdi
    مهمان
    سرمایه گذاری وملت هم امروز صف خرید شد و تا این لحظه 3 میلیون صف خرید و نزدیک 6 میلیون سهم معامله شده که حجم مبنا رو که 500000 سهم بود پر کرد و رشدش رو شروع کرده پیش بینی تا 115 در پله اول و با مکث و اصلاح ساختاری از لحاظ کشف سود بعضی از سهامداران رشدش رو به 120 ادامه میده.این سهم رشدش 5 تومن یک استراحت داره .
    djmahdi
    مهمان
    خب سهم شکربن سهم بسیار ارزنده است این سهم اول سال 91 قیمت 80 تومان بوده و الان 590 تومان.کدوم کار این مقدار بازدهی میده.البته این سهم هنوز از گروهش عقب هست توصیه میشه این سهم خریده بشه با دید میان مدت قیمتش به 1000 میره.این شرکت در گزارش 3 ماهه پیش بینی سودش 39 درصد رشد داشته یعنی در 3 ماه 39 درصد پیش بینی سود سالانه شرکت رشد کرده و نکته اینجاست که این رشد در زمان تحریم صنعت پتروشیمی بوده و با برداشته شدن این تحریم خب قطعا سود آوری شرکت خیره کننده میشه پس توصیه میشه این سهم خریده بشه.سهامهایی که خریده میشه نباید باهاش نوسان گرفت چون بیشتر جیب کارگزاری رو پر میکنیم و کیف میکنه از کارمزدی که بهش هدیه میدیم .پس صبر داشته باشید تا سود خوبی ببرید
    Navid_atabaki
    مهمان
    ممنون مهدی جان
    اتفاق جای خالی همچین کاری دیده میشد
    تجار عزیز توصیه می کنم پول اضافی اگه دارید دریغ نکنید و در بورس سرمایه گذاری کنید

مهدی جان برای کوتاه مدت چه سهمی رو پیشنهاد میدی؟
    djmahdi
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Navid_atabaki [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ممنون مهدی جان
    اتفاق جای خالی همچین کاری دیده میشد
    تجار عزیز توصیه می کنم پول اضافی اگه دارید دریغ نکنید و در بورس سرمایه گذاری کنید

مهدی جان برای کوتاه مدت چه سهمی رو پیشنهاد میدی؟
    سلام اقا نوید عزیز

خواهش.ببین خود من امروز یک میلیون سهم بانک صادرات خریدم.بانک صادرات 150 درصد افزایش سرمایه داد و قیمتش نصف شد الان این سهم قیمتش شده مفت بین تمامی سهم های گروه بانکی .خود من پله قبلی که خرید کردم هفته پیش بود 113 خریدم الان 124 هست تا 129 هم رفت و برگشت .سهامدار حقوقی داره رنج منفی میکشه تا حقیقی بترسه و مفت بده سهمش رو تا سهم ها رو درو کنه.تو ارزندگی این سهم شک نکنید بازم میگه تحقیق بکنید و بخرید خود من اینو خریدم و چون تعدیل مثبتش و فروش نیروگاه منتظر و بلوک غدیرش در راه است من اینو خریدم بهشم اطمینان دارم یک سود شیرین 50 درصدی به زودی بهم میده.

سهم بعدی تاپیکو هست که خب طلای الان بورس هست .شرکت با پرتفوی بسیار عالی و تقریبا تمامی مجموعه ها مادر پتروشیمی و پالایشگاهی زیر مجموعه این سهم هستن.تمامی زیر مجموعه هاش هم تعدیل مثبت خوردن خودشم همین اخر اذر گزارش 6 ماهه میاد و اونوقت هست شیرین 20 درصد تعدیل همراهش داره و خب پیش بینی تا عید قیمت 800 تا 900 تومان هست .این سهم جون میده برای سهامداری شیرین یکساله 100 درصد شایدم بیشتر میده .زمان کاملا نشون میده

توی یک ماه 100 تومان اومد بالا منم داشت فروختم و کمی اومد پایین دوباره خریدم یک ماهه 20 درصد سود داد بهم.نکته اینکه تحریم پتروشیمی برداشته شده حالا پی به ارزندگی سهم ببرین

وپترو هم در زمینه پتروشیمی هست 1 ماهه بهم 22 درصد سود داد فروختم و دوباره امروز خریدم و نمیفرشمش تا قیمت 400 تومن به نظرم شیرین یک ماهه به این قیمت میرسه.در ضمن شرکت شیمی بافت از پرتفوی این شرکت داره وارد بورس میشه که بخش کمی از سهامش رو هم وملت داره .در ضمت تعدیل وپترو در راه هست و مهمتر سودی است که از انحلال پلوله بدست میاره که حکم ورشکستگی اون شرکت اومده ولی این ورشکستگی به نفع هست چون سود خوبی نصیب وپترو میکنه

وملت هم دیگه راسته کار نوسان گیری هست امروز صف خرید شد این سهم باحالیه 5 تومن رشد میکنه کمی استراحت بعدش دوباره رشد.قسمتی از شرکت شیمی بافت هم سهامدار هست که میخواد وارد بورس بشه.وملت پیش بینی خودم در میان مدت 3 ماه قیمت به 200 میرسه تا الان از این سهم بد ندیدم از قیمت 25 تومن من با این سهم هستم.قیمت اول سال این سهم 38 بود الان نزدیک 3 برابر شده به نظرت کدوم کار هست که اینجور بی دردسر و مصیبت سود بده.این سهم رشدش رو شروع کرده و من خود اینو دارم فعلا تا 200 تومن کاری به فروشش ندارم.
    ویرایش توسط djmahdi : 30-11-2013 در ساعت 19:07
    فرصت
    مهمان
    سلام دوست عزیز خواهش میکنم دیگه مطلبی در اینجا نزن بنده سالهاست در بازار سهام فعالیت دارم و سهامدار بالای یک درصدی چند شرکت هستم تمامی مطالب شما نشان میدهد تازه کار هستید و سهم های مد نظر شما اصلا ارزش سرمایه گذاری ندارد
    143
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    جناب فرصت
    با سلام ، شایسته است که جنابعالی مطالبی را در خصوص بورس و تجربیات خود بیان فرمایید.
    با تشکر
    44
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    با تشکر از شما

اغلب سهامهای معرفی شده طی همین چند روز بازده مناسبی داشته اند
    خیلی از کاربرهای این سایت ، در بورس نیز فعال هستند و چه خوبه که به جای ممانعت از درج مطلب دیگران ، همه تجربیاتشان در شرکت های بورسی و تحلیلهایشان از سهامهای مختلف را به اشتراک بگذارند.
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع