ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    2,319
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز

تاکید بر حذف رانتهای کشاورزی

روزنامه دنیای اقتصاد - شماره ۳۰۶۶ کد خبر: Den-766703
    ایسنا- وزیر جهاد کشاورزی بر ضرورت حذف رانتهای موجود در بخش کشاورزی تاکید و اعلام کرد: باید اقتصاد کشاورزی را آزاد کنیم و دخالتهای دولت را کاهش دهیم.
    محمود حجتی در دیدار با اعضای هیات رییسه اتاق ایران با استقبال از اعلام آمادگی اتاق برای همکاری در حل معضلات حوزه کشاورزی اظهار کرد: راهاندازی زیر کمیتههای مشترک میتواند جهت حل معضلات کشاورزی تاثیرگذار باشد. امروز بحثهای مختلفی از جمله امنیت غذایی، خودکفایی، آب مجازی، افزایش جمعیت و غیره در این بخش وجود دارد که باید سیاستهای مورد نظر برای ارتقا با همه این شاخصها را جمعی دید و با یکدیگر تلفیق کرد. وی با اشاره به اینکه باید برای حل مشکلات از همه ظرفیتهای موجود استفاده کنیم، گفت: مشکل اصلی کشور بعد از تولید نمود پیدا میکند. باید اقتصاد کشاورزی را آزاد کنیم و دخالتهای دولت را کاهش دهیم. از طرف دیگر ضروری است رانتهای موجود در این حوزه را حذف کنیم. وزیر جهاد کشاورزی افزود: تعیین قیمت نباید به تولید کشور صدمه بزند. بخش خصوصی میتواند با راهاندازی کشت و صنعتهای کوچک اثرات مثبت در این زمینه بگذارد.
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahan [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

روزنامه دنیای اقتصاد - شماره ۳۰۶۶ کد خبر: Den-766703
    ایسنا- وزیر جهاد کشاورزی بر ضرورت حذف رانتهای موجود در بخش کشاورزی تاکید و اعلام کرد: باید اقتصاد کشاورزی را آزاد کنیم و دخالتهای دولت را کاهش دهیم.
    محمود حجتی در دیدار با اعضای هیات رییسه اتاق ایران با استقبال از اعلام آمادگی اتاق برای همکاری در حل معضلات حوزه کشاورزی اظهار کرد: راهاندازی زیر کمیتههای مشترک میتواند جهت حل معضلات کشاورزی تاثیرگذار باشد. امروز بحثهای مختلفی از جمله امنیت غذایی، خودکفایی، آب مجازی، افزایش جمعیت و غیره در این بخش وجود دارد که باید سیاستهای مورد نظر برای ارتقا با همه این شاخصها را جمعی دید و با یکدیگر تلفیق کرد. وی با اشاره به اینکه باید برای حل مشکلات از همه ظرفیتهای موجود استفاده کنیم، گفت: مشکل اصلی کشور بعد از تولید نمود پیدا میکند. باید اقتصاد کشاورزی را آزاد کنیم و دخالتهای دولت را کاهش دهیم. از طرف دیگر ضروری است رانتهای موجود در این حوزه را حذف کنیم. وزیر جهاد کشاورزی افزود: تعیین قیمت نباید به تولید کشور صدمه بزند. بخش خصوصی میتواند با راهاندازی کشت و صنعتهای کوچک اثرات مثبت در این زمینه بگذارد.
    ادمین خواهشن پست رو حذف نکن تا ملت بخوانند باتشکر
    سلام درست می فرمایید من الان خود همین کار رو درسطح کوچک دریک روستای بزرگ درشمال استان فارس تحت عنوان سرحد 4 دانگه روستای چشمه رعنا دارم انجام می دهم اینجا من با جهاد کشاورزی و شرکت تعاونی های وابسته به جهاد و کلینک های گیاه پزشکی که نیروهایش حق ناظری خود را ازجهاد می گیرند وجهاد پذیرشون می کند به صورت خصوصی وآزادانه خودم دارم باهاشون دست و پنجه نرم می کنم ورقابتی کار می کنم هم از نظر علم به روز کشاورزی وهم از نظر تهیه مواد اولیه مثل سم وکود وبذر وهم از نظر قیمت رقابتی ومحصول باکفیت واز نظر بار علمی وکشاورزی ومحصولات بروز وعلم روز دنیا، من خودم کارشناس گیاه پزشکی گرایش مدیریت تلفیقی آفات هستم الان یک سال ونیم است که دارم کار می کنم وتوانسته ام بیش از 80 درصد کشاورزان را به خودم جذب کنم اکثرا مسئولان جهاد کشاورزی وشرکت تعاونی های وابسته افراد تنبل و بی سواد قدیمی وپشت میزی هستند ونظارتی ندارند وعلمی وتجربه ای بالا ندارند فقط به میزشان وصندلیشان وحقوق ماهانشان چسبیده اند وفکر می کنند.من حتی از سایر شهرها واستان ها کشاورز دارم که از راه دور باتلفن واینترنت مشاوره کشاورزی بهشون می دهم وبذور وسموم وکودهای با کفیت بالا در اختیارشان قرار می دهم
    راستی من کارهای تجاری هم می کنم ومحصولاتشان رو هم خریداری ومستقیم با قیمت رقابتی به بازار هدف ارائه می دهم
    وبلاگ بنده رو مطالعه کنید بخشی از کاری بنده به تصویر کشیده شده است
    :[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

تلفن تماس
    09171552467
    09178110564
    09388964536
    مهندس محمد زارعی کردشولی
    ایمیل:
    Facebook: mohamad zarei kordsholi
    وبلاگ شرکت حبوبات چشمه رعنا
    ویرایش توسط zarei : 18-11-2013 در ساعت 21:28
    16
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام جناب مهندس زارعی.در مورد فروش مرغ ارگانیک من چند بار سوال کردم ولی جوابی نگرفتم؟؟؟؟؟؟؟
    لطفا اگه میشه در مورد قیمت و نحوه انتقال و پخش و بعضی اطلاعات مفید که شما ازشون آگاهید، اطلاع دهید..asgar.dadashpour@gmail.com ممنونم از لطفتون اگه جواب بدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)