ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 8 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 72
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن

گزینه های مناسب تجارت با توجه به شرایط اقتصادی موجود

میگن فرصت ها از دل تغییرات بیرون میان.
    این جمله به نظر من کلیدی ترین اصل برای شکار فرصت هاست.

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

این روزا هر روز انواع و اقسام سایت های خبری رو در زمینه های اقتصادی و بازرگانی مرور میکنیم و به واقع فرصت های بسیار مناسبی رو از درک شرایط پیدا میکنیم. در این تاپیک قصد دارم به محصولاتی که در حال حاضر با توجه به شرایط خوب یا بد اقتصادی فرصت تجارت کردن روشون مناسبه بپردازم.

امیدوارم شما هم در این زمینه بنده رو همراهی بفرمایید.

با احترام
    hkarimpoor2003
    مهمان
    تشکر آقای بهزاد عزیز بسیار موضوع جالبی است به شرطی که همه دوستان هم مشارکت کنند که واقعا کاربردی باشه و صرفا جنبه بحث تئوری نداشته باشه .
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    یکی از بهترین گزینه ها در حال حاضر واردات جو و ذرت دامی هست. همونطور که مستحضر هستید قیمت کمبود نهاده های دامی موجب افزایش قیمت گوشت مرغ شده. بر این اساس در حال حاضر تقاضای شدیدی برای جو و ذرت دامی وجود داره.

جو و ذرت دامی رو میشه از روسیه و اوکراین وارد کرد. منتهی در حال حاضر خود روسیه موجودیش اندکه و باید به اوکراین مراجعه کرد. لذا اگر کسی از دوستان در اوکراین دفتر داره و میتونه این رو تهیه کنه. میتونیم همکاری خوبی در این زمینه آغاز کنیم.
    124
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    یکی از بهترین گزینه ها در حال حاضر واردات جو و ذرت دامی هست. همونطور که مستحضر هستید قیمت کمبود نهاده های دامی موجب افزایش قیمت گوشت مرغ شده. بر این اساس در حال حاضر تقاضای شدیدی برای جو و ذرت دامی وجود داره.

جو و ذرت دامی رو میشه از روسیه و اوکراین وارد کرد. منتهی در حال حاضر خود روسیه موجودیش اندکه و باید به اوکراین مراجعه کرد. لذا اگر کسی از دوستان در اوکراین دفتر داره و میتونه این رو تهیه کنه. میتونیم همکاری خوبی در این زمینه آغاز کنیم.
    سلام آقا بهزاد
    درسته که فرصتها از دل تغییرات پدیدار میشن و باید غنیمت شمرده بشن ولی اصلا این طور نیست که مثلا چون جو و ذرت دامی کم یاب شده من سری برم سراغ واردات ذرت. امروزه تمام کارها در جزیی ترین حالت ها هم تخصصی شده اند. به نظر باید کاملا تخصصی و حرفه ای تر برخورد کرد...نباید فریب هیجانات رو خورد..چه بسا این هیجانات میتونه ضررهای جبران ناپذیری رو به همراه داشته باشه. در تمام شاخه های بازرگانی فرصت وجود داره و اگر ما در زمینهء کاری خودمان که تجربه داریم دنبال فرصتها باشیم بهتر و مطمینتر به نتیجه خواهیم رسید.
    این ریسک و خطر وقتی نزدیکتر و ملموستر خواهد بود که ما سراغ محصولات کشاورزی و غله و ....برویم که احتمال آلودگی و فساد بالایی دارند. یعنی در اینجا تخصص و تجربه بسیار حایز اهمیت خواهد بود.
    به هرحال این فرصت برای واردکننده غله و ذرت یک فرصت است نه برای همه.
    البته این نظر من هست و خالی از اشتباه نیست
    144
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به همه دوستان

تاپیک بسیار جالبی است. ممنون آقا بهزاد. ادم باید نیم نگاهی به فرصت های جدید داشته باشد که تخصص زیادی نخواد . از طرف دیگر من هم با اقا بهروز موافقم. به نظرم بهتره که آدم تمرکز کنه روی کالا و تخصص خودش.
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    صادرات سیمان به کشورهای حوزه CIS:

همونطور که مستحضرید در حال حاضر با توجه به رشد اقتصادی خوب کشورهای حوزه CIS (روسیه، ازبکستان، قزاقستان، قرقیزستان و . . . ) انجام پروژه های ساختمونی به اوج خودش رسیده.

بررسی آمار رشد اقتصادی این کشورها از سوی صندوق بین المللی پول نشون میده که در سال های آینده با توجه به اینکه این کشورها از ظرفیت های تولیدی خالی بالایی برخوردار هستند امکان رشد

اقتصادی حتی دو رقمی در برخی از این کشورها وجود داره.

از طرف دیگه این کشورها چندان درگیر مسایل و مشکلات فعلی اقتصاد جهانی همچون بحران بدهی، بحران نقدینگی نیستن و با توجه به روابط تجاری اندک این کشورها با اروپا و آمریکا مسلما در صورت وقوع بحرانی جدید در اقتصاد این مناطق، کشورهای حوزه CIS لطمات کمتری رو متوجه خواهند شد.

از این رو به نظر می رسه سرمایه گذاری برای تجارت با این کشورها در چند سال آینده از گزینه های مناسب تجاری باشه. به خصوص اینکه ایران هم با مسایل تحریم دست و پنجه نرم میکنه و راه ورود به بازارهای اروپا و آمریکا تا حد زیادی بسته شده.

یکی از زمینه های مناسب (بنابر آمار فعلی گمرک ایران) صادرات انواع و اقسام مواد اولیه جهت ساخت و ساز هست.

با توجه به اینکه ایران از پتانسیل بالایی در تولید سیمان برخورداره و در کشورهای حوزه CIS هنوز بهره برداری از معادن سیمان مثل ایران نیست، بنابراین صادرات انواع سیمان (خاکستری و سفید) کلینگر و سایر فراورده های مربوطه از گزینه های بسیار مناسب تجارت با این کشورها محسوب میشه.

hkarimpoor2003
    مهمان
    به شرطی که بشه وارد مافیای سیمان شد
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    حکیم پور جان سیمان رانت نداره. پارتی اصلی رو میدونی کی میخواد؟ موقعی که باید در به در دنبال ارز دولتی بگردی. آخ که چه مصیبتیه. الان هر جا میری میگن ارز نداریم. منظورم از ارز دولتی حواله ارزی داخلی واسه واریز به حساب کارخونه سیمانه. چون الان ال سی کلا تعطیله.هر کی گفت میشه ال سی باز کرد بشنو و باور نکن.
    15
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    من از موضوع این فروم خیلی خوشم اومد . من توانایی هایی در زمینه واردات جو و ذرت دارم
    خوشحال میشم بتوانم با شما همکاری داشته باشم
    hkarimpoor2003
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali shirazi [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان
    من از موضوع این فروم خیلی خوشم اومد . من توانایی هایی در زمینه واردات جو و ذرت دارم
    خوشحال میشم بتوانم با شما همکاری داشته باشم
    دوست عزیز به جمع ما خوش آمدید. لطفا اگر مقدور هست در پیام خصوصی به بنده اعلام کنید ذرت وارداتی شما از کدوم کشور هست و قیمت و شرایط را بفرمائید .
صفحه 1 از 8 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)