ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 11 از 23 نخست ... 91011121321 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 229
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    خیلی ممنون از مطالب مفیدی که در این سایت گذاشتید.
    لطف میکنید یه کم در مورد رشته تحصیلی تجارت الکترونیک توضیح بدید.
    2,319
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط ر-ن [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    خیلی ممنون از مطالب مفیدی که در این سایت گذاشتید.
    لطف میکنید یه کم در مورد رشته تحصیلی تجارت الکترونیک توضیح بدید.
    کارشناسی تجارت الکترونیک (Bachelor of Science (Hons) in)
    E-Commerce جزء شاخه تحصیلی Bachelor of Information Technology می باشد
    تجارت الکترونیک از شبکه های کامپیوتری برای ساده کردن و سرعت بخشیدن به امور تجاری به شیوه های مختلف بهره برداری می کنند. دانش آموختگان این رشته نقش های متفاوتی در ارتباط با تجارت الکترونیک و مدیریت زنجیره ای بشرح ذید می توانند ایفا کنند : تحلیلگر تجارت آن لاین ، تحلیلگر اطلاعات ، تکنولوژیست وب ، طراح وب ، مشاوره سامانه وب .
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

2,319
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    به نقل قول از : ایران کنفرانس
    تاریخ خبر: (جمعه ، 17 شهریور 1391 ،

پذيرش دانشجو در رشته جدید تجارت الکترونیک

سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود از پذیرش دانشجو در رشته تحصیلی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک در نظام آموزشی ترمی برای اولین بار در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود خبر داد.
    نرجس نوبهاری در گفتوگو با خبرنگار دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه گیلان، با اشاره به تاسیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود در سال 1384 اظهار داشت: این مرکز در ابتدا در 2 رشته نرم افزار و فناوری اطلاعات با پذیرش 120 دانشجو به صورت پودمانی آغاز به کار کرد.
    وی نرم افزار، فناوری اطلاعات، امور اداری را از رشتههای مقطع کاردانی در این مرکز بیان کرد و گفت: این رشتهها به صورت ترمی در این دانشگاه تدریس میشوند.
    سرپرست علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود، تصریح کرد: این مرکز در دو رشته فناوری اطلاعات گرایش IT و فناوری اطلاعات گرایش طراحی صفحات وب در مقطع کارشناسی نیز دارای دانشجو است.
    نوبهاری تعداد دانشجویان در حال تحصیل در این دانشگاه را 350 نفر بیان کرد.
    وی در ادامه از پذیرش دانشجو در یک رشته تحصیلی جدید در نظام آموزشی ترمی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود خبر داد و اذعان داشت: رشته تحصیلی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک در سال تحصیلی جدید برای اولین بار در این مرکز دانشگاهی تدریس خواهد شد.
    سرپرست علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود تعداد دانشجویان پذیرش شده در این رشته را 40 نفر بیان کرد و افزود: این دانشجویان از طریق آزمون در این رشته پذیرش شده اند.
    نوبهاری خاطرنشان کرد: ثبت نام دوره هاي کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي از روز دوشنبه 13 شهریور آغاز و تا 20 شهریورماه ادامه خواهد داشت.
    وی گفت: ثبت نام دوره هاي کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي به صورت الكترونيكي انجام مي شود، لذا داوطلبان ميبايست پس از تهيه كارت اعتباري از دفاتر پستي سراسر استان و یا استفاده از کارت های بانکی شبکه شتاب براي مشاهده دفترچه و ثبتنام در مهلت مقرر به پايگاه الكترونيكی سازمان سنجش آموزش كشور به آدرس [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] مراجعه نمايند.
    سرپرست علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شعبه لنگرود با اشاره به نحوه پذیرش دانشجویان در دوره های کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه علمی کاربردی گفت: پذیرش دورههاي کاردانی پیوسته و ناپیوسته ترمی دانشگاه جامع علمي كاربردي برای اولین بار بصورت بدون کنکور و براساس معدل کل دیپلم انجام می شود و اسامی پذیرفته شدگان، اواخر شهریورماه اعلام میشود.

5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بابت اطلاعاتی که در اختیار من گذاشتید. متشکرم
    44
    mhe
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    همانطور که میدونید اکثر افراد داخل این سایتها واسطه هستند.حالا سوال اینکه که چه جوری میشه شرکت تولید کننده اصلی را پیدا کرد؟و چه روشهایی برای اطمینان و اعتبار سنجی ی شرکت هست؟
    151
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    من خودم راستشو بگم اصلا نمیدونستم B2B چی چی هست. واسه همین یه سرچ کردم در موردش. شاید بعضی از دوستان هم ندونن که براشون مفید باشه

تجارت بی تو بی ( B2B) (Business 2 Business)به معنای انجام مبادله تجاری بین دو بنگاه تجاری می باشد . تجارت بی تو بی(B2B) چون معمولا بصورت عمده فروشی صورت می پذيرد باید بر سر قیمت

و سایر شرایط مانند زمان تحویل و غیره...... چانه زنی نمود وپس از انجام توافقات معامله انجام می گیرد و با فروش در یک فروشگاه الکترونيک (B2C) که اجناس باید بر چسب قیمت داشته باشند و به

معرف کننده نهايی فروخته می شوند ، متفاوت می باشد.
    جناب بهزاد واقعا ممنون از اینکه توضیح خیلی خوبی رو برای استفاده عنوان کردید اما خوب منم یه چیزی اضافه کنم با اجازه. معمولا بازرگانان با رقم و درصد و امثال اینها بهتر اهمیت موضوعی رو میتونن درک کنن برای اینکه اهمیت مفهوم بی 2 بی رو بدونیم باید بگم که شرکتی مثل سیسکو که یه شرکت فوق تصور عظیم و نام برجسته ای هستش در سال 2010(یا 2011 متاسفانه سالش رو دقیق حضور ذهن ندارم) 90% فروشش از طریق بی 2 بی بر پایه اینترنت بوده.
    الان بسیاری از کارخانه های بزرگ در سایت خودشون صفحه فروش دارند که باید از طرف اون کارخونه به شما یوزر و پسورذ داده بشه برای استغلام قیمت و ثبت سفارش و نحوه حمل و....
    در مورد علی بابا هم بنده خیلی از اطلاعات این سایت استفاده کردم و یکی از دیتابیسهای اصلی من هستش ولی تا الان در حد انجام فعالیت نبوده که یکی از دلایلش عدم اطمینانم هست از شرکت های چینی. چون اصلا علی بابا فلسفه وجودیش جهانی کردن و گسترش دادن تجارت و فروش شرکت های چینی بوده. البته سایت علی بابا دارای گواهی هایی هستش که نشون دهنده صحت و سلامت بودن شرکت ها هست و هر شرکتی نمیتونه assessed بشه و خیلی از شرکت ها هم اسکرو در موردشون وجود داره با اینحال بنده تا خودم یا کس مطمئنی از طرفم حضورا نره با چینی ها کار نمیکنم. البته اساسا بنده تا الان نیازی هم به اینکار ندیدم! چون اولا برای حجم کاری من و زمینه فعالیتم اصلا نمیصرفه از چین بخوام خرید کنم ثانیا تولیدی ها و کارخونه هایی که در ارتباط با کار بنده هستن اکثرا دارای نقطه فروش یا Poınt of Sale در وبسایتشون موجوده.
    151
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط خشایار [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    جناب کریم پور بسیار ممنون وسپاسگزارم از این همه اطلاعات که در اختیار همگان گذاشتید .ولی من به شخص نمیدونم با این همه مشکلات تو ایران چه طور میشه واقعا یک تجارت بدون استرس و دلهره انجام داد وهر روز یه مشکل . میای ارتباط با کشورهای خریدار کالا خودت برقرار میکنی و کالا رو با بهترین کیفیت و استاندارد و بهداشت و قرنتینه رو میگیری حالا اونور هزار جور سوال و پرسش اگر خودت مستقیم تجارت کنی .بعد کلام آخر ایران تحریمه ما پول رو با ال سی و چه و چه نمیدیم و همه ایران تحریمه وآخرش ازتون میپرسن راستی از لیست تروریست خارج شدین . همین عرب خلیج فارس تو فرودگاه لخت و عور میکنن چرا ایرانی هستی و برای مواد باید بگردن . اما تاتاجر افقانی و پاکستانی همراه منو با ماشین وی آی پی اومدن دنبالشون .چرا ؟چون اومدن با کشورشون تجارت کنن .بحرحال قصد انتقاد نیست قصد اینه ما چه کنیم اونا دنبال ما بگردن ؟ از خداشون باشه با ما تجارت کنن البته جواب این سوال رو خودم دارم ولی اجازه ندارم که لب زنم
    با احترام
    خشایار سعادت
    خوب عزیزم یکمی هم به خودمون بگیریم. ما اینهمه روابط خوب داشتیم با مالزی. الان چی؟ تا هواپیمای ایران ایر میبینن انگار کشتی دزدان دریایی دیدن! چرا؟ چون توی هر پرواز وقتی قاچاقچی مواد میگیرن خوب میگن توی ایرانیها آدم مشکلدار و خلافکار و قاچاقچی زیاده. یا توی ارمنستان. تا میفهمن ایرانی هستی اولین سئوالی که میپرسن میگن شما مشکلتون با نایت کلاب و مشروبات الکلی چیه؟!
    151
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahranice [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام به همگی
    من یه پروژه دارم که باید 10 تا از بهتریت سایتهای تجارت الکترونیک رو معرفی کنم
    تو هر زمینه ای مثل b2c b2b فرقی نداره
    لطفا اگه منبعی مثل سایت مجله یا هر چیز دیگه که بهترین سایتهارو معرفی می کنه بهم بگید
    ممنون
    شما دانشجویید؟ از گوگل هم استفاده میکنید؟
    توی گوگل بنویسید top 10 best b2b websites world
    مثلا میاد
    موفق باشید
    151
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط babak316i [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    جناب حکیم پور ممنون از اطلاعات خوبی که دادید.دو سوال دارم
    تو این سایتها خریدارها کجا پست میذارند؟ مثلن تو علی بابا چجوری میشه فهمید کی چی میخواد؟
    و اینکه گفتید با هویت جعلی قیمت بگیریم که چون ای پی معلوم میشه از کدوم کشوره , فک کنم راحت لو بریم شما راهی دارید در این زمینه؟
    وقتی رفتید صفحه اصلی علی بابا کادر سیاه توی عکس خریداران رو نشون میده که درخواست خرید دادند. اگر هم شما میخواهید درخواست خرید بدید کادر قرمز رو کلیک کنید.

151
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hkarimpoor2003 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دوست عزیز آقای بهزاد
    در مورد سایت هایی مانند ای بی و علی بابا باید گفت که سایت هایی ازین دست را نمی توانید با سایر سایت ها و اکیدا با سایت های ایرانی مقایسه کنید چون اصولا این سایت های با با مبالغ میلیارد ها دلاری که درآمد داشته و هزینه هایی که میکنند مثلا خدمات متفاوت تری ارانه میکنند
    دوم اینکه بله در سایت هایی مثل ای بی هم فروشندگان هم خریداران از نطر میزان اعتبار ، میزان مشارکت در انجمن های گفتگو آن سایت ، سابقه خرید و فروش های موفق و پارامتر های دیگر رتبه بندی میشوند که بعضی به اطلاع کاربر میرسد و بعضی در انحصار خود سایت برای مقاصد تجاری بدون اطلاع کاربر به کار میرود
    دلایل عدم موفقیت سایت هایی این چنینی در ایران زیاد هستند از جمله : نبود فرهنگ و اطلاعات عمومی خرید اینترنتی ( که البته رو به رشد هست) + نبود زیر ساخت های امن مبادلات پولی از طریق ایی بانکینگ + نبود فرهنگ و عدم آگاهی از مهندسی سایت داری ( بیشتر صاحبان سایت در ایران انتظار دارند با یکبار هزینه و راه اندازی سایت بعد از مدتی این سایت بطور اتوماتیک درآمد زا باشد و دیگر آن را رها میکنند درصورتیکه نه تنها هر روز بلکه هر لحظه باید سایت آپدید شود نگهداری و تریس شود و ..... + عدم آگاهی از آخرین تکتولوژی های جدید درطراحی وب سایتها + عدم وجود وب هاستینگ های معتبر امن پرسرعت و با کیفیت + عدم سامان دهی وب مستر های این سایت ها توسط یک سازمان مشخص + ورود افراد عیر حرفه ای به حوزه طراحی وب + ورود افراد حرفه ای طراحی وب به ساخت سایت های بی 2 بی بدون آگاهی از تجارت بین المللی و تجارت داخلی و قوانین تجاری و بازاریابی + عدم توانایی مالی صاحبان چنین سایت هایی برای ارائه خدمات رایگان در دراز مدت و در نهایت ملاحظات سیاسی و موقعیت و شرایط ایران در دنیا و ذهنیتی که از ایران و ایرانی در دنیا ساخته شده نیز در این بین بی تاثیر نبوده و در تجارت بیشتر از دیگر حوزه ها نسبت به آن عکس العمل نشان داده میشود.
    نقطه نظرتون قابل تامل هست ولی بنده فکر میکنم مشکل خیلی ساده تر هستش. در ایران اینترنت به عنوان یک سرویس مازاد و اضافی تلقی میشه در حالی که در دیگر کشورها(حداقل اونهایی که پیشرو در خدمات بر پایه اینترنت هستند) وضع کاملا متفاوته. شما در بسیاری از کشورها اینترنت رو روی خط تلفن میگیرید پولی بابت مودم نمیدید هزینه ماهیانه ناچیزه 24/7 میتونید زنگ بزنید و هر چی دلتون میخواد بگید هر موقع مشکلی برای خطتون یا مودمتون بوجود اومد کمتر از یک ساعت در هر ساعتی از شبانه روز اپراتورها میان و کارتون رو مجانی انجام میدهند و کلی معذرت خواهی میکنند و از همه مهمتر چیزی به نام ترافیک ماهیانه وجود نداره و نامحدود هست اینترنت. فقط سرعت اینترنت فرق میکنه. روی خط گوشیتون با هزینه بسیار پایین اینترنتی میگیرید که سرعتش از بالاترین سرعت اینترنت خانگی موجود در ایران بیشتر هستش. ببینید به اینایی که گفتم تک بعدی نگاه نکنیم. وقتی اینها وجود داشته باشه شرکت ها راغب میشند که توی اینترنت هم ورود کنن و سرمایه گذاری کنن. چه کسی میتونه بگه شرکتهای ارائه دهنده خدمات کامپیوتری و اینترنتی در ایران ضعیف هستش. به هیچ عنوان من این رو قبول ندارم و آفرین میگم به این افراد. چون با وجود تمام سختی ها آپدیت هستن توی ترکیه هنوز نمیدونند سئو چیه شما برید توی یه شهر دور افتاده توی ایران و از یه شرکت خدمات اینترنتی و کامپیوتری بپرسید سئو چیه و جواب میشنوید به انگلیسی باشه سایتتون یا فارسی!؟
    وجود امکانات فرهنگی رو ایجاد میکنه یا تغییر میده. مثلا وفور دلار در ایران در گذشته و سوبسید دادن به بنزین فرهنگی رو بوجود آورده بود که یه آقایی در زمستون ساعت 6.30 صبح ژیانش رو روشن میکرد که ساعت 7 توی ماشین گرم باشه! اما الان همه چیز عوض شده چون بنزین 700 تومنه. به خودی خود بنزین ربطی به فرهنگ نداره اما میبینیم که بستریه برای جهت دادن به فرهنگ.
    سرانجام؛ نمیشه یه سرویس اینترنتی رو از بقیه سرویس های موجود جدا کرد و گفت این چرا رشد نکرده. کل مجموعه و سرویسهای بر پایه اینترنت (که خیلی هاشون اصلا مربوط به تجارت هم شاید نباشن) باید رشد کنه که این نیازمند استفاده سهل و راحت همگانی از اینترنت هستش.
صفحه 11 از 23 نخست ... 91011121321 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)