ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید

سوال در مورد واردات کم حجم از چین

با سلام
    قصد دارم یک کارتن 50 کیلویی حافظه Micro SD از چین بخرم. ارسالش هم از طریق روش فرودگاه به فرودگاه انجام میشه. کارت بازرگانی هم ندارم.
    برای ترخیص این محموله از گمرک نیاز به چه مراحلی هست؟ باید قبل از خرید حتما ثبت سفارش انجام بدم؟
    مراحل مورد نیاز از ثبت سفارش تا ترخیص رو لطفا بیان کنید.
    با تشکر
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    سلام
    شما میتونید با یه ترخیص کار که در فرودگاه فعالیت داره صحبت کنید و فقط پروفرما رو واسش بفرستید اون خودش همه کارارو انجام میده. حتی بعضی از کارگوها خودشون ترخیصکاری کالاها رو انجام میدن و به آدرس کالاتون رو تحویل میدن
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام

پیام خصوصی فرستادم چک کنید
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    من هم همچین مشکلی رو دارم.
    برای منم بفرستین روش کار رو
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    شما میتونید با یه ترخیص کار که در فرودگاه فعالیت داره صحبت کنید و فقط پروفرما رو واسش بفرستید اون خودش همه کارارو انجام میده. حتی بعضی از کارگوها خودشون ترخیصکاری کالاها رو انجام میدن و به آدرس کالاتون رو تحویل میدن
    سلام دوست عزیز منم قصد یه چیز مشابه رم و رم وارد کنم لطف کنید شماره تماس واسم سند کنید
    25
    نوشته های وبلاگ
    2
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    agha lotfan be manam begid mandaram sat miyaram
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام ،

من خودم یکی از کاربرانی هستم که متون این انجمن ها رو میخونم ، کاربری که در ابتدا میخواهد در زمینه واردات قدم برداره ، مطالب این انجمن ها خیلی گیج کننده است و در آخر هم کاربر متوجه نمیشه که بالاخره از کجا باید شروع کنه !!!!!
    در صورتیکه هر یک از دوستان بدنبال آموزش عملی از ابتدای کار تا انتها جهت واردات کالا ]خصوصا از[ چین هستند ، میتونند با چند جلسه آموزش به مقصود خود برسند .

- تعداد جلسات آموزش خصوصی در حدود 3 الی 5 جلسه و هزینه جلسات بطور توافقی خواهد بود.

لطفا در صورتی که تمایلی به شرکت در این کلاسها دارید قبل از هرگونه اقدام لطفا شرایط زیر را درنظر گرفته و در صورت نداشتن این شرایط اقدامی انجام ندید :

1 داشتن آشنایی با زبان انگلیسی در حد مکاتبات عادی

2 داشتن سرمایه ایی در حدود حداقل 35.000.000 تومن (یعنی در حدود 10.000 دلار) .

این مبلغ به هیچ عنوان به شخص ثالثی داده نمیشه ، بعد از آموزش و پیدا کردن تولید کننده مورد نظر خود شما مکاتبه کرده ، پول رو به حساب طرف مقابل حواله میکنید و مراحل واردات رو پی گیری میکنید.
    البته این عدد بطور کاملا تقریبی است و خیلی زیاد به نوع کالایی که شما قصد واردات اون رو دارید ، بستگی داره. برای نمونه ، پول مورد نیاز برای واردات بر فرض 1 کانتینر عروسک با پول مورد نیاز برای واردات 1 کانتینر موبایل یا LCD قطعا متفاوت خواهد بود !
    همیشه درنظر بگیرید که برای واردات بجز هزینه خرید جنس هزینه هایی دیگه ایی مانند : کرایه حمل کشتی ، هزینه ایی که خود کشتیرانی جهت تفکیک اسناد میگیره ، هزینه حقوق ورودی (گمرکی) ، مالیات بر ارزش افزوده که اضافه بر گمرکی گرفته میشه ، 10% کرایه حمل که در گمرک گرفته میشه ، هزینه بارگیری در گمرک ، جدیدا : هزینه استاندارد و آزمایشگاه و نمونه برداری ، هزینه کارمزد ترخیصکار ، ایاب و ذهاب ترخیصکار و کرایه حمل از گمرک تا انبار شما و ......
    اینها هزینه هایی هستند که در صورتیکه سرمایه شما کمتر از 35.000.000 تومن باشه ، اصطلاحا هزینه ها OVER میشه و قیمتی که جنس دستتون میرسه معقول نخواهد بود و نمیتونید در بازار رقابت کنید.

3 داشتن مشتری ثابت یا مغازه یا دفتر یا بطور کل مرکز فروش یا پخش جنس

لطفا تصور اینکه ابتدا جنس رو وارد میکنید و بعدا دنبال فروش اون میگردید یا بعد از واردات به شرکتها و مغازه دارها پیشنهاد میدید و دنبال مشتری میگردید رو از ذهنتون کاملا بیرون کنید و سرمایتون رو به خطر نندازید.
    شاید این نقطه نظر 100% درست نباشه ولی با این شرایط اقتصادی و فرهنگ موجود در ایران من تجربیات 15 سالم رو در زمینه واردات در این بند در اختیارتون گذاشتم.

4 کارآموز یا کاربر باید ساکن تهران باشد و بطور حضوری در آموزش شرکت کند

اگه شما این شرایط رو دارید و مصمم هستید که کالای خودتون رو مستقیما از چین با قیمتهای بمراتب پایین تر تهیه کنید میتونید در کلاسهای آموزشی ما شرکت کنید.

با تشکر

جهت تماس با این ایمیل در ارتباط باشید

A.Mortezania@Gmail.com

0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام منم قصد خرید حافظه دارم لطفا برای بنده هم ارسال کنید
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستانی که در ضمینه واردات کالا فعالیت میکنند اماده همکاری وسفارش در تیراژ بالا هستم ترجیحا چین ولوازم الکترونیکی
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستانی که در ضمینه واردات کالا فعالیت میکنند اماده همکاری وسفارش در تیراژ بالا هستم ترجیحا چین ولوازم الکترونیکی
    09119488863
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)