ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

یافتن تاجر برای صادرات گلیم

سلام به همه دوستان
    دوستان ما تولید کننده گلیم عنبران در طرح ها و رنگ ها و در اندازه های مختلف هستیم. به یک تاجر جهت صادرات محصولا ت مان به هر کجای دنیا که باشد نیازمندیم.اگر کسی را می شناسید لطفا به این جانب معرفی نماید. به ایمیل:
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوست من
    ما هم تولید گبه داریم اگه تاجرش رو جستی ما رو هم خبر کن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    دوست عزیز من نمیدونم شما کجا هستید اما تا جایی که من از بازار شیراز تجربه به دست اوردم بازار گلیم گبه و فرش دست دلال های عزیز نسبتا بی انصافه. که ایشون هم مشتریشو به شما نخواهد داد. به هر حال اگه دوست داشتید من تو بازار شیراز براتون میپرسم. 09389442635
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام من تولید کننده فرش ماشینی هستم اگه کسی تمایل داشت در این زمینه کار کنه خبر بدید. 09139613023
    19
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان بنده هم تو کاره تولید تابلو فرش اعلا هستم ..ما ها که جنسامون تقریبا تو یه راستا هستش میتونیم یه تیم خوب برای بازاریابی تو کشور های مختلف داشته باشیم اگر موافقین یه تماس با من داشته باشینcarpet.barati@gmail.com
    33
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط alex [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام به همه دوستان
    دوستان ما تولید کننده گلیم عنبران در طرح ها و رنگ ها و در اندازه های مختلف هستیم. به یک تاجر جهت صادرات محصولا ت مان به هر کجای دنیا که باشد نیازمندیم.اگر کسی را می شناسید لطفا به این جانب معرفی نماید. به ایمیل:

ایمیلتو بخورم بابا
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باسلام وخسته نباشید بنده علی آذری ام نماینده شرکت سازو کان آریان اگر دوستان درجستجوی تاجر هستید. بنده میتونم کمکتون کنم 3تا تاجر دوستم هستن ترک ترکیه روسیه چینی. تاجر خیلی فعالند برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید 09145248481
    bizness
    مهمان

s

نقل قول نوشته اصلی توسط azari [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    باسلام وخسته نباشید بنده علی آذری ام نماینده شرکت سازو کان آریان اگر دوستان درجستجوی تاجر هستید. بنده میتونم کمکتون کنم 3تا تاجر دوستم هستن ترک ترکیه روسیه چینی. تاجر خیلی فعالند برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید 09145248481
    man mikharam

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع