ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    2,319
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز

دوره های آموزشی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران

منبع:[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

دانش پژوه گرامی:
    به اطلاع میرساند واحد آموزش اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران جهت ارتقاء سطح دانش تخصصی اعضاء محترم این اتاق و علاقمندان دوره های آموزشی کوتاه مدت کاربردی را در سال 1392 برگزار می نماید.

در صورت علاقه مندی به شركت در اين دوره هاخواهشمند است فرم ثبت نام در دوره آموزشی مورد نظر خود را تکمیل و به همراه اصل فیش واریز وجه ثبت نام و کپی صفحه اول شناسنامه و یا کارت ملی به واحد آموزش اتاق بازرگانی تهران ارسال نمائید.

گروههای ذیل از 20% تخفیف ویژه ثبت نام برخوردار میشوند:
    اعضاء اتاق تهران (با ارائه کپی از کارت عضویت معتبر) - دارندگان کارت بازرگانی استان تهران (با ارائه کپی از کارت بازرگانی معتبر) - اعضاء شورای بانوان بازرگان (با ارائه معرفی نامه معتبر از شورای بانوان بازرگان).

آخرین مهلت ثبت نام یک هفته قبل از شروع هر دوره میباشد.خواهشمند است قبل از واریز وجه ثبت نام با تماس تلفنی از تعداد ظرفیت دوره اطلاع حاصل نمائید.
    در پایان هر دوره گواهینامه معتبر به شرکت کنندگان ارائه میگردد. صدور گواهینامه منوط به حضور متقاضی در 2/3 از دوره و قبولی در امتحان پایانی آن میباشد(امتحان پایان دوره تکرار نمیگردد)

محل برگزاري دوره ها: خيابان استاد مطهري - بعد از ميرزاي شيرازي - شماره 275 - طبقه سوم
    تلفن: 88714880 - 88556004 نمابر: 88713415

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    شهریه (ریال) ساعت و زمان برگزاری مدت (ساعت) زمان شروع محتوی دوره عنوان دوره کد
    ظرفیت تکمیل است لطفا ثبت نام نفرمائید چهارشنبه ها صبح
    08:00 - 12:00
    40ساعت آموزشی 15/08/1392 مکاتبات تجاري به زبان انگليسي(پیش نیاز دوره آشنائی به زبان انگلیسی در سطح Intermediate) 92- 07 - 01
    1/200/000ریال شنبه ها
    19:30 - 16:30
    25ساعت آموزشی 16/09/1392 بازاريابي و مديريت بازار 92 - 10
    1/200/000ریال چهارشنبه ها بعد از ظهر
    20:00 - 16:00
    40 ساعت آموزشی 27/09/1392 مكاتبات تجاري به زبان انگليسي(پیش نیاز دوره آشنائی به زبان انگلیسی در سطح Intermediate) 92 - 07 - 02
    1/200/000ریال دوشنبه ها
    16:00-20:00
    30ساعت آموزشی 11/09/1392 یازدهم آذر ماه) مدیریت خرید، سفارشات خارجی، اعتبارات اسنادی و اینکوترمز (روزهای دوشنبه) 92 - 05 - 02
    1/200/000ریال شنبه ها
    20:00 - 16:00
    30ساعت اموزشي 09/09/1392 (نهم آذر ماه) مديريت خريد، سفارشات خارجي،اعتبارات اسنادي و اينكوترمز (روزهای شنبه) 92 - 05 - 01
    950/000ریال یکشنبه ها
    16:00 - 19:00
    20 ساعت آموزشی 10/09/1392 (دهم آذر ماه) قوانين و مقررات امور گمرك و ترخيص كالا 92 - 04
    ظرفیت تکمیل است لطفا ثبت نام نفرمائید سه شنبه ها
    16:00 - 19:00
    25ساعت آموزشي 28/08/1392 اصول كلي و مقررات صادرات و واردات و كاربرد آن در ثبت سفارش و ترخيص كالا 92 - 01
    1/200/000ریال سه شنبه ها
    16:30 - 19:30
    25ساعت آموزشی 12/09/1392 (دوازدهم آذر) مهندسی فروش 91 - 09

2,319
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    لطفا برای دریافت فرم ثبت نام و همچنین ثبت نام الکترونیکی به لینک زیر مراجعه فرمایید.

40
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    ماه هاست که این صفحه اتاق بازرگانی بروز نمی شود و تلفن هایشان هم جوابگو نیست
    کسی از دوستان اطلاعاتی از دوره های آنها دارد؟ آیا اصلا دوره ای برگزار می شود؟
    DR.Khashayar
    مهمان
    سلام دوست عزيز جناب ماهان.گفته كه ظرفيت تكميل است لطفا ثبت نام نفرماييد كه؟؟؟
    DR.Khashayar
    مهمان
    لطفا بيشتر توضيح بديد من مشتاق به ثبت نام هستم.ممنون
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان .

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] ( موسسه آموزشی پژوهشی اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران )

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] ( مرکز آموزش بازرگانی وابسته به مطالعات و پژوهش های بازرگانی وزارت صنعت معدن تجارت )

کسی راجع به کلاس های این دو مرکز اطلاعی داره ؟ در مجموع از لحاظ اساتید ، کیفیت برگزاری کلاس ها و ... کدوم یکی بهتره ؟
    ممنون
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    من علاقه دارم وارد کار بازرگانی بشم و دنبال یک آموزشگاه خوب برای یادگیری اصول صادرات واردات هستم،ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن،از جاهایی که این دوره رو ارائه میدن مثل: اتاق بازرگانی،مرکز آموزش بازرگانی،مجتمع فنی تهران،آکادمی بازرگانی آتیه و ... کدوم اساتید خوب و با تجربه ای داره و مطالب کاربردی ارائه میشه؟
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    برای مشاوره تحصیلی و اطلاع از [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] به سایت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] مراجعه کنید و مشاوران به صورت تلفنی و حضوری به شما کمک میکنند.
    آدرس سایت ایران تحصیل
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنون از شما
    سپاس
    5
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    سلام وقتتون بخیر و شادی
    بنده مدرس رشته بازرگانی در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور هستم و تجربه ی بازاریابی برای شرکت های ثالت رو در کشور روسیه هم به مدت یک ماه دارم .هفت سالی هست که با بازار روسیه ارتباط دارم وخوشحال می شم بتونم کمکتون کنم .
    شماره تماس من :
    ۰۹۱۱۲۷۸۸۲۹۴

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)