ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    7
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Question صادرات خودرو

با سلام خدمت دوستان آيا كسي براي صادرات خودرو دسته دوم به عراق از امارات مي تواند كمكي بكند من مي توانم خودرو را در امارات خريده و لب مرز تحويل دهم اگر آشنايي داشته باشيد كه بتواند كمكي بكند ممنون مي شويم در ضمن سود خوبي داره
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    سلام
    من یک شرکت معتبر در کره جنوبی سراغ دارم که کارش خودرو دست دوم هستش.
    اگر کمکی میکنه به شما اعلام کنید
    با تشکر
    تقوی
    info@hamantrade.com
    hamantrade66@yahoo.com
    7
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام آقای هامان
    منظور شما آیا این است که این شرکت در زمینه فروش در عراق و افغانستان به ما کمک می کند و یا در زمینه فروش خودرو دسته دوم به ما در دبی
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید

پاسخ

با سلام در حال حاضر واردات خودرو به عراق مورد مطالعه در شرکت ما می باشد
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط salehinenergy [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام آقای هامان
    منظور شما آیا این است که این شرکت در زمینه فروش در عراق و افغانستان به ما کمک می کند و یا در زمینه فروش خودرو دسته دوم به ما در دبی
    سلام مجدد
    من تقوی هستم از شرکت بازرگانی هامان تجارت قهستان
    این شرکت کره ای در زمینه فروش خودروهای دست دوم فعالیت دارد و در هر بندری بصورت cfr خودرو دست دوم تحویل میدهد.
    ما میتونیم از طریق این شرکت برای شما خود دست دوم تامین کنیم و در بنادر ایران تحویل بدیم و شما ترانزیت کنید به عراق. امکان ترانزیت از بنادر ایران به مرزهای عراق را نیز میتوانیم بر عهده بگیریم
    7
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام آقاي رضايي من فقط به دنبال كسي مي گردم كه بتواند خودرو را از من تحويل گرفته و در عراق يا افغانستان بفروشد يعني من حكم تامين كننده را براي وي داشته باشم ايا شما توانايي اين كار را داريد؟
    7
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    آيا امكان تحويل در امارات را داريد و آيا امكان رقابت با وارد كنندگان اماراتي را اين شركت دارد قيمت ها رقابتي است؟
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    جناب صالحین انرژی!
    من روی بازار خودرو دست دوم در عراق یا افغانستان کار نکردم. شما اول درست مشخص نکرید که در مورد چه مرحله ای از دوستان کمک میخواین.
    من فکر کردم شما بازار خودرو رو در عراق دارید و در تامین خودرو مشکل دارید.
    به هر حال اگر خودتان توان تامین دارید که ما برای فروش در عراق کمکی از دستمان بر نمی آیید.
    موفق باشید
    7
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط haman716 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    جناب صالحین انرژی!
    من روی بازار خودرو دست دوم در عراق یا افغانستان کار نکردم. شما اول درست مشخص نکرید که در مورد چه مرحله ای از دوستان کمک میخواین.
    من فکر کردم شما بازار خودرو رو در عراق دارید و در تامین خودرو مشکل دارید.
    به هر حال اگر خودتان توان تامین دارید که ما برای فروش در عراق کمکی از دستمان بر نمی آیید.
    موفق باشید
    سلام آقای تقوی عزیز
    اگر دقت فرموده بودید من همان اول عرض کردم که خودرو را لب مرز عراق می توانم تحویل دهم((
    با سلام خدمت دوستان آيا كسي براي صادرات خودرو دسته دوم به عراق از امارات مي تواند كمكي بكند من مي توانم خودرو را در امارات خريده و لب مرز تحويل دهم اگر آشنايي داشته باشيد كه بتواند كمكي بكند ممنون مي شويم در ضمن سود خوبي داره)) همچنین در خواستی که بنده از جنابعالی دارم این است که آیا این خودرو ها را در امارات می توانید تحویل دهید و ایا از لحاظ قیمت قابل رقابت با تاجران اماراتی خواهد بود؟
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    بله من درست متوجه پست شما نشده بودم
    ما تا به حال در این زمینه کار نکردیم.ما واردات خودرو نو رو میخواستیم شروع کنیم که یک شرکت معتبر این شرکت برای خرید خودرو در کره به ما معرفی کرد. من که با این شرکت کره ای تماس گرفتم گفتند که دیگر خودرو نو کار نمیکنند و فقط خودرو دست دوم کار میکنن. من هم دیگه پیگیری نکردم. ولی احتمالا در زمینه خودروهای کره ای قیمتشون باید خیلی بهتر از قیمت امارات باشه
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع