ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید

مکان دفتر کار

با سلام و عرض ادب
    -مدتی هست که قصد دارم یک شرکت ثبت کنم و در زمینه واردات فعالیت کنم . موضوع اصلی اینه که فعلا نیازی به داشتن دفتر ندارم آیا میتوانم آدرس طبقه پایین خانه خودم را در اسناد درج کنم و جهت امور اداری قولنامه ای سوری تنظیم کنم.
    -جایی خوندم که بعد از ثبت شرکت به اداره بیمه باید رفت که بعدا جریمه نشیم درست منظورشو نفهمیدم لطفا در این زمینه هم راهنمایی کنید.
    باتشکر
    1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    برای ثبت شرکت از هز آدرسی میتوانید استفاده کنید.اما در صورتی که می خواهید برای کارت بازرگانی(واردات) اقدام کنید استفاده از آدرس ملک مسکونی جایز نیست.
    ضمنا پس از ثبت شرکت و تعیین حوزه مالیاتی حتما باید به اداره بیمه منطقه ثبتی شرکت مراجعه کنید و شماره کارگاه دریافت کنید.
    چون شرکت شما حداقل یک نفر پرسنل مشمول بیمه دارد(مدیرعامل)
    موفق باشید.
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان گرامی
    من می خوام برای کارت بازرگانی اقدام کنم، راستش خودم فعلا دفتر کار ندارم و نیازی هم ندارم ،
    برای آدرس محل کار می تونم آدرس مغازه دوستم رو بدم و یه اجاره نامه عادی ( بدون کد رهگیری بنگاه و محضر) با دوستم ببندم؟
    آیا از اون آدرس بازدید می شه؟ و باید حتما حوزه فعالیتش مربوط به حوزه فعالیت کارت بازرگانیت باشه؟
    خیلی ممنون می شم راهنمایی بفرمایید
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ديگه مثل قديم نيست از اين كلك ها بزنيد-اولا بدون اجاره نامه رسمي اتاق بازرگاني قبول نميكنه ثانيادر كار مالياتي هم به مشكل برميخوريد-از طرف بيمه هم بازرس مياد-كد اقتصادي -كد كارگاه بيمه-استعلام دارايي براي ماليات مستقيم
    ماليات هم سنگين مياد برات
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    نقل قول نوشته اصلی توسط Moh3nj [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوستان گرامی
    من می خوام برای کارت بازرگانی اقدام کنم، راستش خودم فعلا دفتر کار ندارم و نیازی هم ندارم ،
    برای آدرس محل کار می تونم آدرس مغازه دوستم رو بدم و یه اجاره نامه عادی ( بدون کد رهگیری بنگاه و محضر) با دوستم ببندم؟
    آیا از اون آدرس بازدید می شه؟ و باید حتما حوزه فعالیتش مربوط به حوزه فعالیت کارت بازرگانیت باشه؟
    خیلی ممنون می شم راهنمایی بفرمایید
    من تازه کارت بازرگانیم رو تمدید کردم و خیلی نسبت به ساله قبل قوانیت سفت و سختتر شده
    حتما برای اجاره نامه کد رهگیری میخواد
    از محل فعالیت هم توسط نماینده اتاق بازرگانی بازدید میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع