ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 9 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 82
    161
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان اگر كاغذ رو وارد كرديد در ايران با قيمت خوب ازتون خريداريم. مشهد توزيع مي كنيم.
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    1,250
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    65
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان اگر کاغذ پیپر وان اندونزی را می خواهید پرفورما به قیمت مناسب در اختیار شما می گذاریم 09128259819
    33
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام .
    به نظر بنده واردات کاغذ به صورت رول و یا شیت توجیه پذیرتره چون هم قیمت مناسبتری داره هم تعرفه کمتری بهش میخوره. در ضمن با وجود دستگاههای برش لیزری که تو کشور وجود داره قیمت تمام شده پایین تر و در نتیجه مشتری پسند تر خواهد بود .اگه خواستید من میتونم هم در خرید و هم تو ترخیص فوری آن به شما کمک کنم . 09123085094
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط افق تجارت [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام .
    به نظر بنده واردات کاغذ به صورت رول و یا شیت توجیه پذیرتره چون هم قیمت مناسبتری داره هم تعرفه کمتری بهش میخوره. در ضمن با وجود دستگاههای برش لیزری که تو کشور وجود داره قیمت تمام شده پایین تر و در نتیجه مشتری پسند تر خواهد بود .اگه خواستید من میتونم هم در خرید و هم تو ترخیص فوری آن به شما کمک کنم . 09123085094
    نکته دیگه که در تایید فرمایش شماست اینکه تعرفه رول و بند کاغذ 4 درصده ولی تعرفه کاغذ ا چهار 20 درصد یا 25 درصده.
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام .......... هزینه اولیه و حدودی برای واردات کاغذ در حد معمولو رایج چقدر است و نسبت سود به سرمایه چقدر دارد ممنون میشم
    359
    کاربر فعال
    کسانی که میخوان تو این زمینه فعالیت کنند البته در صورت خریدهای با حجم کمتر بنده هرنوع سفارشی داشته باشید
    میتونم با قیمت مناسب وزمان کم از دوبی واستون تهیه کنم .
    قبلا هفته ای هرارتا سفارش داشتیم از برند جی کی و اچ پی واردمیکردیم ولی دیگه چندوقتیه کارنکردم .
    اگر تازه واردین ویا سرمایه خیلی زیادی رو نمیخواین درگیر این کار کنین بهترین راه واردکردنه .بدودن دردسر و طی کردن تمام مراحل واردات
    که کلی زمانبره فقط کافیه شما یک نفر تو جنوب مورداعتماد داشته باشین که بتونین باهاش کارکنین نه فقط کاغذ تو کلیه زمینه های وارداتی
    من خودم قبلا با همچین مشکلی مواجه بودم وهیچ وقت کسی که بشه بهش اعتمادکرد البته مشتری رو میگم پیدانکردم و قیدکارو زدم.
    باسرمایه خودم خرید میکردم میاوردم سریک هفته تحویل میدادیم باز تو دفعات بعد یه جور به ما ضرر میرسوند ودیگه پیداش نمیشد
    اگرهم بخوای سرمایه خودتو درگیر نکنی اونی که میخواد واسش جنس وارد کنی هزارویک جور تضمین میخاد که اگر بیخیال شی بهتره
    16
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام خدمت دوستان عزیزم . بنده تازه عضو شدم.می خواستم اطلاعاتی رو در مورد واردات کاغذ A4 از ترکیه بدونم...
    به نظر شما میشه برندهای ترکیه اینجا جا بیافته؟
    آیا میتونه با مارک GOLD و Paper one رقابت کنه ؟
    کیفیتش باید تا چه حد باشه که بتونه مورد قبول باشه واسه خریدار؟
    16
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام . لطفا شماره تلفن یا ایمیلتون رو بفرستید و حجم خرید 09144432965
صفحه 2 از 9 نخست 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع