ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: فرصت تجارت

13
    کاربر جدید
    کاربر جدید

فرصت تجارت

با سلام
    بنده موفق به تأسیسِ شرکت در قشم شدم و کارت بازرگانی هم گرفتم.
    دانشجوی پزشکی تهران هستم و تا بحال هیچ تجربه یی تو خرید و فروش نداشتم :دی

زبانِ انگلیسیمم خوبه...

با توجه به شرایط من فکر میکنید چه کاری الان عاقلانه و سوده هه؟
    صادرات یا واردات یا کار دیگه ایی؟
    با جستجو ایی که کردم مثل اینکه این کار تجربهٔ خوبی لازم داره، راهی هس که بتونم تو شرکتی بدون دست مزد کار کنم؟ یا با کسی که تجربه داره و بازار جنس دستشه شریک شم؟ اصن هست کسی که اینکارو کنه؟
    تو فکر این بودم از کجا چند تا آدم پر تجربه پیدا کنم که اینارو ازشون بپرسم، واقعا خوشالم که هم چین انجمنی رو پیدا کردم...
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    سلام دوست عزیز

ورودت رو به تاجر بانک خوش آمد میگم.
    امیدوارم هم در تجارت و هم در طبابت موفق باشی.
    اگر تجربه تجارت نداری، اصلا عجله نکن و کاملا آهسته و پیوسته حرکت کن. تا زمانی که اصول اولیه و بنیادی تجارت رو یاد نگرفتی به هیچ وجه وارد بازی نشو. فرصت هست، همیشه فرصت هست.
    شراکت رو من اصلا پیشنهاد نمیکنم، مخصوصا در این مرحله که به گفتهء خودت تجربه نداری و راجع به تجارت زیاد نمیدونی. اصلا به شراکت فکر نکن. مگر اینکه کسی باشه که 100% بهش ایمان داشته باشی و بدونی که زیرآبت رو نمیزنه و کلاه سرت نمیگذارهبهترین راه کار کردن در یک شرکت بازرگانی هست ، این باعث میشه به صورت عملی درگیر کار باشی و با خم و چم کار آشنا بشی.
    تجارت همیشه با ریسک همراه هست ، وقتی بی تجربه هستی این ریسک به بیشترین حد خودش میرسه. کار در یک شرکت بازرگانی بهت این فرصت رو میده که از تجارب دیگران استفاده کنی و با سرمایهء خودت ریسک نکنی.
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ممنون
    فقط اینکه شرکتها با این شرایط کسیو استخدام میکنن؟
    جایی هست که بشه دنبال این شرکتها گشت؟

میشه صادرات رو با واردات بر اساس میزان سوددهی، تجربهٔ مورد نیاز، ریسک و... مقایسه کنید؟
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط isenhall [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ممنون
    فقط اینکه شرکتها با این شرایط کسیو استخدام میکنن؟
    جایی هست که بشه دنبال این شرکتها گشت؟

میشه صادرات رو با واردات بر اساس میزان سوددهی، تجربهٔ مورد نیاز، ریسک و... مقایسه کنید؟
    اگر هیچ چیزی بلد نباشی، خوب معلوم که کسی استخدام نمیکنه. بهترین شروع این هست که از کلاسها و دوره های آموزشی اتاق بازرگانی شروع کنی. اگر در تهران باشی، میتونی برنامه این کلاسها رو از اتاق بگیری و فکر میکنم در شهرستانها هم حتما یک چنین کلاسهایی هست. با گذروندن این کلاسها، بسیاری از اصول اولیه و ابتدایی رو به صورت تئوری یاد میگیرید. مطالعه و بودن در چنین سایتهایی هم میتونه کمکتون بکنه.

اگر بخوام صادرات و واردت را از نقطهء صفر با هم مقایسه کنم، باید گفت ، :
    صادرات از واردات سخت تر هست. البته شاید بشه به عنوان یک تفاوت به این سختی نگاه کرد. در واردات شما انتخاب میکنید ولی در صادرات شما انتخاب میشید. انتخاب کردن به مراتب ساده تر و راحتتر از انتخاب شدن هست.
    در هر دو نیاز به بازاریابی هست، برای واردات بازاریابی داخلی و برای صادرات بازاریابی خارجی. مشخص هست که بازاریابی داخلی به علت شناخت بیشتر و هزینهء کمتر راحتتر از بازاریابی خارجی خواهد بود.
    سرمایه مورد نیاز برای واردات به مراتب بیشتر از صادرات هست. در وادرات جنس رو باید خرید ولی در صادرات فروش هست.
    از نظر سود ده بودن، واقعا نمیشه الویتی برای هیچ کدوم قائل شد. هم دو اگر با شناخت کامل بازار و پتانسیل ها انجام بشه. به نتیجه میرسه و سود ده هست

13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    حالا برای اینکه بشه تو یه شرکت بازرگانی برای کسبِ تجربه استخدام شد حد عقل چه شرایطی لازمه؟
    منظورم سطحِ آموزش و اطلاعات هستش.
    و اینکه این آموزش هارو باید از کجا شروع کرد؟
    مثلا از کلاسای اتاق بازرگانی کدوماشونو باید رفت تا بشه تو یه شرکت استخدام شد؟

باز هم ممنون
    10
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام و عرض ادب
    بنده مربی رشته های مالی و بازرگانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای در استان گلستان می باشم و در ضمن خودم هم در زمینه صادرات فعال می باشم خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم
    تلفن تماس 09117716095
    ایمیل ameriyahya@yahoo.com
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    سلام دوست عزیز اصلا نه شرکت می خواهی بری ونه استخدامی لازمه ونه چیزی باید یکی کنارت باشه که کار کرده باشه وتخصص داشته باشد وجنس پشت دستش باشه ومشتری هم داشته باشه مابقی رو روال پیش می رود البته حرف دوستان متین هست ولی من اینجوری فکر نمی کنم بایستی سریع از یه جای استارت زد وباید جنس محیا باشد ومشتری هم باشد وشرایط هم بررسی شده باشد
    من می توانم باهاتون کار کنم تماس بگیرید
    اطلاعات تماس من
    با تشکر
    مهندس محمد زارعی کردشولی
    کارشناس گیاه پزشکی منطقه
    Tli: +98 917 155 2467
    09388964536
    09178110564
    Email:zarei301@gmail.com
    zarei301@yahoo.com
    وبلاک شرکت حبوبات چشمه رعنا
    13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان بنده همچنان منتظر راهنمایی های سبزتان هستم...
    18
    کاربر جدید
    کاربر جدید

همکاری

با سلام

لطفا آدرس یاهو اینجانب را ADD کنید .

Ehsan.Birjand@yahoo.com

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)