ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 42

موضوع: گازوئیل d2

1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    با این حساب که شما میفرمایید اگر هر تن 10 دلار هم بروکری بگیرید خودش ده ها میلیارد پول میشه و شما نیازی به تبلیغ در این فروم ندارید
    به هر حال من بزرگترین تاجر افغانی که سوخت کار میکنه رو میشناسم و باید بگم هر پارت 10000 تن خرید میکنه
    حتی مناقصه های دولت افغانستان هم ارائه میشه 20000 تن بیشتر نیست.
    به هر شکل موفق باشید
    djmahdi
    مهمان
    اخه نوکرتم مگر میشه 10 دلار.حساب کتاب داره الکی که نیست کلا 1 دلار رو اون 200000 تن ما کشیدیم چون بیشتر اجازه نمیده شرکت نفت محترم.بار شخصی نیست که کیلویی بکشیم .بله میان قرار داد کل رو میبندن 10000 تا تسویه میکنن اینجوره.در ضمن دوست عزیز من اگر میام اینجا فقط برای اینکه دوستانی اینجا دارم که پیشنهاد دادن و خیلی هم خوبه فعالیت کردنم در این سایت.الان عصر تجارت الکترونیکه دیگه زمان قدیم نیست که بشینم توی حجره.اینحا میام مشتریهای خوب رو پیدا میکنم و استفاده میکنم .اینکه فکر کنین فلانی سود میکنه پس نباید بیاد اینجا.مگر اینجا مجمع فقرا و بدبختها هست.اسمش روش هست تاجر بانک یعنی محل تجارت و حضور تجار پس خواهشا در اظهار نظر دقت کنید.بازم ممنونم
    موفق باشید
    1,503
    کاربر فعال
    کاربر تاجربانک
    کلا سطح تحمل ما ایرانیها خیلی خیلی پایینه بعد انتظار دموکراسی و تحمل نظرات مخالف تو این مملکت داریم...
    من یه نکته رو گفتم که اگر ادعاهای انچنانی میشه درست نیست,همین...
    در ضمن بله 90 درصد اعضای این سایت تازه کار هستند و از جمله خود من و کسی که این همه مشتری داشته باشه و قراردادهای 200,000,000 دلاری میبنده برای جستجوی مشتری نیازی به فعالیت اینترنتی محدود نداره...
    امیدوارم ناراحت نشده باشید ولی اگر ناراحت شدید من معذرت میخوام و امیدوارم همه یاد بگیریم هم دیگر رو تحمل کنیم
    djmahdi
    مهمان
    خواهش میکنم .منم معذرت می خوام اگر تند رفتم به هر حال فشار کار زیاد هست گاهی از کوره در میرم.بازم شرمنده.والا اینجا من افرادی رو دیدم از لحاظ حجم کار و در ارتباطم باهاشون که واقعا برای خودشون خیلی بزرگ هستن و خوشحال هم شدم از آشنایی باهاشون.خب می دونید ما توی ایران سایتی نداریم که مرجع باشه توی سایتهای پارسی زبان این سایت فعالتر و بهتر هست به نظرم منم اینجا محصولی باشه میزارم تا اطلاع رسانی بشه همونجور که خودم اینجا چند محصول خواستم و برام جور کردن.تازه خدا خیرت بده من همچین قراردادی ببندم
    کسی دیگه مثل آقایون سردار و غیره قرار داد رو میبندم منم براشون مشتری رو جور میکنم سهم کمی هم به من میرسه همونجور که گفتم کلا 1 دلار وگرنه بیشترش رو دوستان بالا میخورن من که نگفتم بار برای من هست یا من اصلی هست و قرار داد با من امضا میشه.
    ویرایش توسط djmahdi : 25-08-2013 در ساعت 16:01
    18
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام آقا مهدی جان با شما کار واجبی دارم . لطفا تماس
    djmahdi
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan-commerce [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام آقا مهدی جان با شما کار واجبی دارم . لطفا تماس
    سلام
    اقا کف کردم از بس زنگیدم جواب بده
    0
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام عزیز بیا من گازوییل d2 زیر دوش پالایشگاهو بهت بدم 800$ و تحویل دبی هم اگه بخوای میدم 920$
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام و عرض ادب واحترام همکاران محترم
    فروش گازوئیل عراق تحویل در افغانستان سلام وعرض ادب واحترام گازوئیل عراق درجه یک تحویل کمرگ دوغارون هرتن 1000دلار گازوئیل عراق درجه دوتحویل گمرگ میل 78هرتن 950دلار گازوئیل عراق درجه دو تحویل میلک هرتن 965دلار لازم بذکر است که تسویه حساب کامل در گمر گات ورودی افغانستان انجام می شودوفقط با معرفی صراف در پیرانشهر بارگیری از اربیل شروع و15الی 20روز در گمرگ تمرچین پیرانشهر تحویل داده می شود وتسویه کامل در مرز ورودی به افغانستان بعد ازروئیت وکیفیت گازوئیل انجام می گیرد قیمت به روز است وگازوئیل طبق انالیز

فروش مازوت ام 280 ایران تحویل اف اوبی بندر عباس هیانه 200000تن قیمت 20دلار زیر پلت

فروش نفت خام سنگین وسبک ایران گازوئیل موجود در فوجیره 50000تن در مخزن 870دلار

مجوز خوشنامی جهت فروش

00989147154675
    00989372753538
    009647501938862
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    Gasoil of Iran with 0.67 %Mass, color 2 and Flash point 66 C ,25000 per week ( Total 250000),ship to ship available in Fijaira call me on +989166671962
    11
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    تعجب نکنید .

( رایگان ) نوبت گیری و ترخیص سوخت شما در مرزهای خروجی افغانستان ( رایگان )
صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)