ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    Fobiran
    مهمان

راه حل برای نقل و انتقالات مالی

دیگه کفر آدم در میاد. نه حواله میشه زد، نه LC باز میشه و الانم رفتم بانک توسعه صادرات، الحمد الله حواله داخلی ارزی هم کنسل شده.

بعد میشینن میگن تحریم هیچ اثری نداشته.
    آخه حرفمونو به کی بزنیم؟ بعد آقا اومده به صادر کننده ها مژده میده؟
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

دیگه نمیدونم چی کار میشه کرد؟ آیا راه حلی برای نقل و انتقال پول باقی مونده؟
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    راه حل برای حواله داخلی، دلار 1930 تومنه!!!!!!!!!!!!!! ....ما هم چند روزه دنباله ارز دولتی هستیم. گیر نمیاد...
    siavash
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fobiran [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    دیگه کفر آدم در میاد. نه حواله میشه زد، نه LC باز میشه و الانم رفتم سازمان توسعه تجارت الحمد الله حواله داخلی ارزی هم کنسل شده.

بعد میشینن میگن تحریم هیچ اثری نداشته.
    آخه حرفمونو به کی بزنیم؟ بعد آقا اومده به صادر کننده ها مژده میده؟
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

دیگه نمیدونم چی کار میشه کرد؟ آیا راه حلی برای نقل و انتقال پول باقی مونده؟
    راه باریکه هایی هم که بود داره یکی یکی بسته میشه. فعلا آقایون گفتن که تا چند روزه آینده خبرهای خوش در راهه. باید دید خبر هاشون چیه!!!!
    4,522
    نوشته های وبلاگ
    1
    مدیریت کل سایت
    مدیر کل انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط siavash [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    راه باریکه هایی هم که بود داره یکی یکی بسته میشه. فعلا آقایون گفتن که تا چند روزه آینده خبرهای خوش در راهه. باید دید خبر هاشون چیه!!!!
    حذف تجارت خارجیه فکر کنم
    317
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    بخدا من که دیگه خسته شدم انقدر دروغ شنیدم از این رادیو و تلویزیون. هی میگه وفور دلار و ارز و ...... . تازه میگن قیمت هم 1226 تومانه. آخه دردمو به کی بگم . بابا من ارز دولتی نیاز دارمممم. تازه حواله داخلی هم می خوام واسه صادرات*
    طوطی و بازرگان
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    حذف تجارت خارجیه فکر کنم
    حواله داخلی هم نمیشه زد...پس کلا باید تجارت رو بیخیال شد. معاملات پایاپای چطوره.؟!!!!!!!
    transporter
    مهمان
    الان البته lc برای واردات میشه باز کرد. پول هم حواله میزنن. ولی خیلی محدود. چیزی که الان خیلی دردسر سازه. پروژه های صادراتیه. چون کارخخونه های تولیدی اکثرا دلار میگیرن و حواله ارزی داخلی هم انجام نمیشه. کارخونه ها میگن یا به حسابمون حواله ارزی بزنید که نرخش 1226 هست و یا کش بدید. حواله ارزی نمیشه زد. کش هم صرافی ها 1950 حساب میکنن.
    Fobiran
    مهمان
    حالا جدا تو این شرایط چی کار میشه کرد؟ الان دوستان بازرگان از چه طریق هایی نقل و انتقالات مالیشون رو انجام میدن؟
    فرصت
    مهمان
    اگر وضعیت ارزی بدتر شود باید قید تجارت با دنیای خارج را بزنیم به خصوص در حوزه واردات کره شمالی شاید در خاورمیانه پدید اید فعلا روزنه های امید باز است البته فعلا
    86
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط بازرگان ایرانی [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    بخدا من که دیگه خسته شدم انقدر دروغ شنیدم از این رادیو و تلویزیون. هی میگه وفور دلار و ارز و ...... . تازه میگن قیمت هم 1226 تومانه. آخه دردمو به کی بگم . بابا من ارز دولتی نیاز دارمممم. تازه حواله داخلی هم می خوام واسه صادرات*
    میشه بفرمایید حواله داخلی یعنی چی؟ جهت صادرات که خریدار حواله میزنه و ما دریافت میکنیم میشه حواله وارده. حالا حواله داخلی منظور چیه دوستان؟ ببخشید که سوالم ابتداییه
صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)