ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41
    13
    کاربر جدید
    کاربر جدید

Question راهنمایی جهت اولین واردات از چین

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز،
    من تازه وارد این انجمن شدم و از خواندن سوالات و پاسخ های دوستان لذت بسیار بردم و مطالب خیلی زیادی را نیز در همین روز اول آموختم. امیدوارم شما دوستان عزیز بتوانید بنده را نیز راهنمایی کنید.
    تقریباً حدود 6 ماهی است که وارد بازار فروش لپ تاپ و تبلت در تهران شده ام که متاسفانه هم بعلت نا آشنا بودن با بازار و هم بعلت اوضاع بد اقتصادی کنونی، تاکنون کارم رونق چندانی نداشته است و چون در این مدت بصورت واسطه عمل کرده ام، هم تعداد فروشم کم بوده است و هم سود کمی برده ام. لذا تصمیم گرفته ام واردات تبلت از چین را آغاز کنم، شاید با این کار هم در فروش دستگاهها سود بیشتری ببرم و هم کم کم بتوانم دستگاههای وارداتی خودم را در بازار پخش کنم. حال سوال من از دوستان این است:
    1) آیا هنوز هم در خصوص حمل کالاها از چین در تحریم می باشیم و هنوز می بایست صبر کنیم تا اوضاع تحریم ها کمی کاهش یابد؟
    2) چون سرمایه من در اول کار کم است و هنوز کشش بازار را نیز ارزیابی نکرده ام. تصمیم دارم در پارتی اول فقط حدود 30 دستگاه تبلت را وارد کنم، بهترین روش برای این تعداد کم دستگاه که مقرون به صرفه هم باشد، چیست؟
    3) یک شرکت آشنا پیشنهاد داده است که من خودم را وارد این ماجرا نکنم و او از کانالهایی که دارد، دستگاهها را در تهران تحویل من می دهد و درصدی هم بابت این کار از من میگیرد، آیا چون من آشنا به امر واردات نیستم بهتر است این پیشنهاد را قبول کنم یا خودم آهسته آهسته قدمها را بردارم تا هم با مراحل آشنا شوم و هم شاید برایم دستگاهها کمی ارزانتر بیفتد.(آیا درصدی که او میگیرد مشخص و معین است؟ مقدار این درصد چقدر است؟)
    4) در پایان ضمن تشکر از شما دوستان عزیز، اگر راهنمایی و یا تجربه خاصی در این باره دارید، خوشحال می شوم تا آنرا با بنده و دیگر دوستان جدید در این انجمن، در میان بگذارید تا از تجربیات شما سروران گرامی ما تازه واردها نیز کمی با اطلاع شویم.

منتظر پاسخهای گرمتان هستم
    موفق باشید
    179
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام
    به انجمن خوش امدید
    دوست عزیز! من یکسال پیش دقیقا همین راهی رو که شما الان می خواهید دنبال کنید رفتم!
    100 تا تبلت از شنزن خریداری کردم و سعی کردم تو بازار بفروشم
    با مشکلات زیادی مواجه شدم تا کارم رو به سرانجام رسوندم:
    1- شما چه 10 تا چه 10000 تا تبلت بخری اگر بخوای از روال قانونی وارد کنی باید از استاندارد، گمرک و ... رد بشی! این به این معنی که هزینه سربار برای تعداد کم کالا، باعث افزایش قیمت و کم شدن قدرت رقابت میشه!!!
    2- خرید از چینی ها تو این تعداد، باعث میشه که قیمت کالا را با شما بیشتر از مشتریان مثلا 1000 تایی حساب کنن (تازه اگر موفق بشید از کارخونه بخرید!)
    3- بازرسی کیفیت کالا تو این تعداد مقرون به صرفه نیست و در نتیجه درصد کالای معیوبتون میره بالا
    4- برای گارانتی کردن محصول و خدمات پشتیبانی دچار مشکل میشید.
    نهایتا به نظر من در این تعداد مقرون به صرفه نیست، ولی اگر بازهم تمایل داشتید، و توضیحات بیشتری می خواستید، من در خدمتم.
    13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    اگه بتونی قاچاقچی بندرعباس پیدا کنی بگی از دوبی واست بیارن برای شروع بهتره
    13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrhp [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    به انجمن خوش امدید
    دوست عزیز! من یکسال پیش دقیقا همین راهی رو که شما الان می خواهید دنبال کنید رفتم!
    100 تا تبلت از شنزن خریداری کردم و سعی کردم تو بازار بفروشم
    با مشکلات زیادی مواجه شدم تا کارم رو به سرانجام رسوندم:
    1- شما چه 10 تا چه 10000 تا تبلت بخری اگر بخوای از روال قانونی وارد کنی باید از استاندارد، گمرک و ... رد بشی! این به این معنی که هزینه سربار برای تعداد کم کالا، باعث افزایش قیمت و کم شدن قدرت رقابت میشه!!!
    2- خرید از چینی ها تو این تعداد، باعث میشه که قیمت کالا را با شما بیشتر از مشتریان مثلا 1000 تایی حساب کنن (تازه اگر موفق بشید از کارخونه بخرید!)
    3- بازرسی کیفیت کالا تو این تعداد مقرون به صرفه نیست و در نتیجه درصد کالای معیوبتون میره بالا
    4- برای گارانتی کردن محصول و خدمات پشتیبانی دچار مشکل میشید.
    نهایتا به نظر من در این تعداد مقرون به صرفه نیست، ولی اگر بازهم تمایل داشتید، و توضیحات بیشتری می خواستید، من در خدمتم.
    با تشکر از ahmadrhp بابت پاسخ گرم و صمیمی که دادی،
    با نظر شما کاملاً موافق هستم، ولی می ترسم چون اول کار هستم اگر تعداد بالا بیاورم نتوانم در بازار زود و سریع پخش و توزیع نمایم. به نظر شما برای بار اول چه تعداد تبلت مقرون به صرفه است؟ و به نظرتان خودم بیاورم یا کار را به کسی دیگر بدهم و کالا را در تهران تحویل بگیریم و درصدی هم به او بدهم؟ این مقدار درصد چقدر است؟
    خوشحال می شوم اگر نکات خاصی دیگری هم هست آن را بیان فرمایید چون تصمیم گرفته ام این کار را شروع کنم، احساس می کنم شاید بازار و دلار تا چند ماه دیگر به یه ثباتی برسد و بهترین زمان برای شروع کار است، نظر شما و دیگر دوستان چیست؟
    13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط goharinezhad [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    اگه بتونی قاچاقچی بندرعباس پیدا کنی بگی از دوبی واست بیارن برای شروع بهتره
    متشکرم از پاسختان، این کار هم بد نیست ولی هم پرخطر است و هم شخص مورد اعتمادی را سراغ ندارم.
    منظور شما از دوبی این است که تبلت را از بازار دبی تهیه کنم یا از چین اول برود دبی و از آنجا توسط قاچاقچی به دست من برسد؟
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    تشکر از استارتر عزیز بابت پست
    13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام مجدد،
    در مورد سوالی که پرسیدم، کسی دیگه نظری نداره!!
    می خواستم بدانم به نظرتان حداقل تبلتی که برای بار اول از چین بیاوریم چه میزان باشد مناسب است؟ چون تازه باید بعد از آوردن بازاریابی اونو شروع کنم که بتونم اونو پخشش کنم!
    یکی میگفت، اگه بخواهی 30 تا 50 بیاری چون تبلت کوچیک و جا گیر نیست، بهتره هوایی بیاری که زود به دستت برسه و بتونی بازاریابیتو شروع کنی! نظر دوستان برای حمل هوایی چیه؟!
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط geramimanesh [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام مجدد،
    می خواستم بدانم به نظرتان حداقل تبلتی که برای بار اول از چین بیاوریم چه میزان باشد مناسب است؟ چون تازه باید بعد از آوردن بازاریابی اونو شروع کنم که بتونم اونو پخشش کنم!
    یکی میگفت، اگه بخواهی 30 تا 50 بیاری چون تبلت کوچیک و جا گیر نیست، بهتره هوایی بیاری که زود به دستت برسه و بتونی بازاریابیتو شروع کنی! نظر دوستان برای حمل هوایی چیه؟!
    سلام
    برای حمل 50 تا تبلت که حجم خیلی کمی رو نسبت به ارزش بار داره، غیر از حمل هوایی اصلا درست نیست.
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط geramimanesh [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام مجدد،
    سلام
    من خودم شاید یک تازه کار باشم .
    شما خیلی داری سخت می گیری . برا اینکه بدونی باصرفه هست یا نه بشین خودت حساب کن .
    ببین شرکت چینی به چه قیمتی به شما تبلت می ده . هزینه هوایی چقدره ؟چقدر گمرک می خواد ؟ چقدر استاندارد می خواد ؟
    همه اینها رو جمع کنی میشه قیمت تمام شده کالا . بعد تو بازار یک گشتی بزنی و یا با شرکت های مرکزی تبلت قیمت بگیری منظورم تو ایرانه قیمت بازار داخلی عمده هم دست می یاد بعد حساب کن ببین می سرفه یا نه؟

یک نصیحت هم بهت دارم بعنوان برادر کوچیکتر . چینی ها رو من خودم به شخصه بسیار کلاهبردار می شناسم بدون هیچ عجله و بی فکری برو جلو .گرفتی که چی میگم ؟ یک اشتباه کوچیک و بی دقتی باعث از بین رفتن سرمایه ات می شه . به همه پیشنهادها خوب فکر کن کاملا سبک سنگین کن . راه های کور و مبهم رو بشناس از کوچیکترین مسئله رد نشو
    من خودم تو کار مواد غذاییم هفته ای چند تا سفارش می گیرم ولی به اونی عمل می کنم که کمترین ریسک و کمترین ابهام رو داشته باشه

کاری از دست بیاد در خدمتم . برات ارزوی موفقیت می کنم
    227
    کاربر فعال
    سلام
    دوستان من نیازمند شخصی هستم که قیمت چند کالا رو برامون از چین بگیره و اگر بصرفه بود بصورت آزمایشی برامون وارد کنه.
    لطفا اگر در توان دارید بفرمایید.
صفحه 1 از 5 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)