ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41
    27
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    برو به این سایت که برات پخ کردم
    خوشت میاد

انصافا" شما خیلی مودبین آدم خوشش میاد هر چی می دونه بگه
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان عزیز
    من برای اولین بار هست که به فکر خرید و واردات از چین افتادم برای فروشگاه خودم لوازم دکوری تزئینی و ابزار آلات و لوازم کاربردی آشپزخانه اگر ممکنه دوستانی که در چین زندگی میکنند و کارشون در این زمینه هست من رو راهنمائی کنند.
    اول اینکه کدان شهرها برای این کار مناسبترند؟ بعد اینکه من اگر از چند جای مختلف خرید کنم چطوری اجناس رو در یکجا جمع کنم ؟و دیگر اینکه برخی کارخانه ها را پیدا کردهام که باید کالا را برای من تولی کنند اعتبار این کارخانه ها و پروسه تحویل با همان کیفیت سفارش داداه شده به چه صورت است و آیا این اجناس که جزء اولویت 10 کالاهست را میتوان ثبت سفارش و ترخیص کرد ؟و یا هر گونه راهنمائی و کمک چه در زمینه کارگو وحمل وگمرک وتحویلمیتوانید ممنوت میشم راهنمائی کنید
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    معمولا دوستانی که برای اولین بار میخواهند شروع به واردات کرده و پا در این عرصه بذارند با اولین مشکل : "از کجا و چجوری باید شروع کنم ؟!" مواجه میشوند.
    درصورتی که هر یک از کاربران محترم مایل هستند که در زمینه واردات از ابتدا تا مرحله ترخیص آموزشی ببینند میتوانند با چند جلسه آموزش استارت شروع واردات رو خود شخصا بزنن.

((هزینه این چند جلسه آموزشی بطور توافقی میباشد)).

کاربر لازم است قبل از شرکت در این کلاسها و شروع آموزش شرایط ذیل را حتما دارا باشد :

1 – حتما باید ساکن تهران باشد چون آموزشها باید بصورت حضوری باشد (در حدود 3 جلسه).
    2 – کالایی که کاربر درنظر دارد واردکند جزء موارد تحریمی ، کالای ممنوعه ، کالای خاص که واردات اون نیاز به مجوز خاص دارد و .... نباشد.
    3 – سرمایه کاربر (البته کاملا بستگی به نوع جنس دارد) در حدود حداقل 20.000.000 تومان الی 50.000.000 تومان باشد. (این پول به هیچ عنوان به شخص ثالثی داده نمیشود ، بلکه کاربر بعد از یادگیری مراحل واردات و پیدا کردن فروشنده در کشور خارجی خود شخصا با سرمایه خود استارت کار را میزند و نیازی به دادن این پول به شخص ایرانی یا ثالث نیست بلکه خود مستقیما با طرف خارجی وارد معامله میشود).
    4 – کاربر الزاما برای کالایی که قصد واردات آن را دارد حتما بازار یا کانال فروشی داشته باشد که این شامل یک بنگاه فروش ، دفترفروش ، مغازه یا مشتری و .... در مورد این کالا میباشد (پس کاربر عزیز تصور اینکه بدون داشتن مشتری یا کانال توزیع به واردات این کالا دست بزند و بعد شروع به فروش آن کند را از ذهن بدور کند، چون پیش از داشتن کانال توزیع و مشتری واردات یک کالا با این شرایط حاکم بر بازار ایران اشتباه محض است).
    5 – کاربر باید بطور حداقل متوسط به زبان انگلیسی تسلط داشته باشد ، چون اکثر مکاتبات با طرفهای خارجی با زبان رایج انگلیسی انجام میپذیرد.

درصورت تمایل میتوانید در همین سایت نامه خصوصی بزنید که در زمینه محل تشکیل کلاسها و تلفن تماس تبادل اطلاعات کنیم.

با تشکر
    7
    کاربر انجمن
    کاربر تاجربانک
    دوستان نیازمند وارد کننده هستم از چین لطفا با ایدی زیر تماس بگیرید
    ID : takbarg70
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام به همگی....
    از دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا منو راهنمایی کنه.
    1- بنده در حال حاضر به بندر انزلی دسترسی دارم....برای واردات از چین یا دبی آیا به صرفه هست که با ترانزیت داخلی از گمرک بندر عباس تا گمرک انزلی کالا رو حمل کنیم و بعد ترخیصش کنیم؟ یا بهتره که خودمون بریم بندر عباس و اونجا ترخیصش کنیم و خودمون حملش کنیم.....
    و آیا کلا نرخ ترانزیت داخلی که هنوز کالا ترخیص نشده با نرخ حمل بار معمولی (باربری) فرق میکنه؟
    توضیح اینکه چون در ابتدای کار هستیم کل محموله به تعدادیست که در یک خودروی شخصی جا میشه
    2- اگر قصد واردات تعداد محدودی از هر جنس و از فروشنده های مختلف داشته باشیم و بخواهیم همه این بسته ها در یک انبار یا شرکت به صورت یک محموله پکیج بشن و بعد فرستاده بشن باید چه کار کرد؟ آیا شرکتی در چین یا دبی برای این امر سراغ دارید؟
    3- کالاهایی که با پست وارد ایران میشن به فرض تشخیص تجاری بودن آیا تعرفه های گمرکی به منوال معمول است؟ و اینکه اگر نیاز به ثبت سفارش داشته باشن، چون این عمل بعد از رسیدن محموله به ایران اتفاق می افته مشکل ساز نیست؟ و اصلا در ثبت سفارش قسمت شرایط معامله، طریقه حمل و هزینه حمل و بیمه (برای محاسبه cif) چطور باید پر بشه؟
    میدونم سوالام یکم گیج کننده بود....لطفا راهنماییم کنین....ممنونم
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با من از طریق mosh_baz1992@yahoo.com تماس بگیرید . شاید بتوان کمکتان کنم.
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    سلام به همه دوستان
    وقت همگی بخیر

شرکت ما در چین ، با پرسنل مجرب چینی مسیر تجارت با چین رو برای شما راحت تر و امن تر خواهد کرد .

راههای ارتباطی با من :

tell: 008618620294929

yahoo id: mzhepeto

wechat: matemao777

whats app: 008618620294929

viber: 008618620294929

QQ: 1879378264

شماره دفتر ایران :
    021-4646320
    021-46048350

برای پاسخ گویی به سوالات شما درباره چین ، میتونید در [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...] که به همین منظور ایجاد کردم سوالات رو مطرح بفرمایید . پاسخ گو خواهم بود

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

پیروز باشید

1
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان نیازمند وارد کننده هستم از چین لطفا pm بدید.
    2
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام.
    پیشنهاد نمی کنم تبلت وارد کنی از چین.دوست من هزار تا تبلت با مارک خودش سفارش داد از چین که چیزی حدود 160 میلیون تومان شد ولی متاسفانه رو دستش باد کرد.تبلت چینی یه زمانی سود خوبی داشت ولی الان نه.در ضمن دوست من هزینه های گمرکی و اینا رو هم نداشت ولی بازم فروش نرفت.
    پیروز باشید
    5
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    سلام دوستان
    بنده حدود 20 کارتن به ابعاد 60 در 40 در 40 سانت حاوی برد الکترونیکی میخوام از چین بیارم.
    ترخیصش کار خودم نیست.
    اگه کسی از دوستان هست که میتونه ترخیص کنه و تو شیراز یا بندرعباس یا کرمان تحویل بده لطفا پیام بده.
    ممنون
صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)