ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 41
    27
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    ای واویلا
    این ره که تو می روی به ترکستان است
    چینی جماعت دفعه اول سر هممون کلاه گذاشتند شما هم سرت کلاه میره .از ما گفتن
    باید از هر نظر از جنست مطمعن باشی .
    به نظر من یه چیز تابلو بخر که سرت نمونه
    آها راستی قاچاقچی نه شرکت های بازرگانی ارسال کالا از دبی به ایران
    کشتی میاره دبی از بندر عباس میاد و میره سلیمانیه از اونجا با قاطر میاد بانه همش همش حدود50000 کارتنی مفته
    خاستی یکیش رو معرفی می کنم .
    یکی از بچه های persiantools هم گوشی های با کیفیت بالا رو از چین نیابتی معامله می کنه می تونی ازش اطلاعات بگیری
    20
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط bitumen [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    دوستان من نیازمند شخصی هستم که قیمت چند کالا رو برامون از چین بگیره و اگر بصرفه بود بصورت آزمایشی برامون وارد کنه.
    لطفا اگر در توان دارید بفرمایید.

سلام دوست عزیز... از اونجایی که شما نمی دونی چی می خواهی بخری و از کی می خواهی بخری دردسر سازه... یعنی واسه هر کسی که بخواد اقدامی بکنه مسئولیت داره... چون آخرش شما ناراضی می شی.... شما جنست را انتخاب کن از طریق سایت با شرکت مکاتبه کن... قیمت را توافق کن بعد من می گم به کدوم شرکت تحویل بدن در چین تا برات بیارن....
    227
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi moussavi [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام دوست عزیز... از اونجایی که شما نمی دونی چی می خواهی بخری و از کی می خواهی بخری دردسر سازه... یعنی واسه هر کسی که بخواد اقدامی بکنه مسئولیت داره... چون آخرش شما ناراضی می شی.... شما جنست را انتخاب کن از طریق سایت با شرکت مکاتبه کن... قیمت را توافق کن بعد من می گم به کدوم شرکت تحویل بدن در چین تا برات بیارن....
    سلام
    جنس رو انتخاب کردم، میدونم چی باید وارد کنم...فقط قیمت ها رو نمی دونم که اونم باید قیمت بگیرم دیگه.
    سایتی هست که قیمت گوشی موبایل رو زده باشه؟
    20
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط bitumen [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    جنس رو انتخاب کردم، میدونم چی باید وارد کنم...فقط قیمت ها رو نمی دونم که اونم باید قیمت بگیرم دیگه.
    سایتی هست که قیمت گوشی موبایل رو زده باشه؟

سایتی نمی شناسم اما وقتی به لاتین سرچ می کنی قیمت فلان در چین چند تا سایت مثل علی بابا بالا می اد....
    179
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط geramimanesh [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با تشکر از ahmadrhp بابت پاسخ گرم و صمیمی که دادی،
    با نظر شما کاملاً موافق هستم، ولی می ترسم چون اول کار هستم اگر تعداد بالا بیاورم نتوانم در بازار زود و سریع پخش و توزیع نمایم. به نظر شما برای بار اول چه تعداد تبلت مقرون به صرفه است؟ و به نظرتان خودم بیاورم یا کار را به کسی دیگر بدهم و کالا را در تهران تحویل بگیریم و درصدی هم به او بدهم؟ این مقدار درصد چقدر است؟
    خوشحال می شوم اگر نکات خاصی دیگری هم هست آن را بیان فرمایید چون تصمیم گرفته ام این کار را شروع کنم، احساس می کنم شاید بازار و دلار تا چند ماه دیگر به یه ثباتی برسد و بهترین زمان برای شروع کار است، نظر شما و دیگر دوستان چیست؟
    سلام
    ماهیانه چند تا تبلت می تونی بفروشی؟(حدس و گمان رو بزار کنار و به امار فروش قبلت مراجعه کن) برای فروش 3 ماه تا 6 ماهت باید خرید کنی! البته توجه کن که این تعداد فروشی که الان داری مال کدوم برندهاست و حواست باشه یه برند چینی ناشناخته توان جذب مشتری کمتری رو داره، مگه اینکه قیمتش خیلی پایین باشه!
    از سایت علی بابا برای پیدا کردن قیمت استفاده کن، ولی از این شرکت ها تا مطمئن نشدی خرید نکن
    چون تعداد کمه، بازرسی کالا برات مقرون به صرفه نیست، پس روی حداقل 10 درصد جنس خراب تو بارت حساب کن!

چون تعدادت کمه، باید یه شرکت پیدا کنی که بار تو رو هم کنار بار بقیه تو یه کانتینر جا بده برات بیاره یا با پست هوایی برات ارسال کنن (دومی گرونتره ولی سریعتر)
    اگر بخوای کسی برات خرید کنه و بیاره این هزینه ها رو باید بدی : هزینه یا پورسانت خرید (بسته به مبلغ خرید داره) + هزینه حمل + هزینه گمرک، استاندارد و ... + هزینه ترخیص کار

در مورد بازار و دلار هم تا صلح توی کل منطقه برقرار نشه، بازار همینه!
    278
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط s0or [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    ای واویلا
    این ره که تو می روی به ترکستان است
    چینی جماعت دفعه اول سر هممون کلاه گذاشتند شما هم سرت کلاه میره .از ما گفتن
    باید از هر نظر از جنست مطمعن باشی .
    به نظر من یه چیز تابلو بخر که سرت نمونه
    آها راستی قاچاقچی نه شرکت های بازرگانی ارسال کالا از دبی به ایران
    کشتی میاره دبی از بندر عباس میاد و میره سلیمانیه از اونجا با قاطر میاد بانه همش همش حدود50000 کارتنی مفته
    خاستی یکیش رو معرفی می کنم .
    یکی از بچه های persiantools هم گوشی های با کیفیت بالا رو از چین نیابتی معامله می کنه می تونی ازش اطلاعات بگیری

می گم رفیق شما جز مایوس کردن و دادن انرژی منفی کاری از دست نمیاد ؟
    بجای این کهارا هر کاری که از دستت می یاد براش انجام بده .پ
    این که میگی سر شما هم کلاه میره اصلا معلوم نیست شاید این بنده خدا طوری حرکت کنه که از صدتا ادم حرفی مثل من و تو هم جلوتر باشه ؟
    همیشه یادت باشه (( مواظب افکارت باش که شخصیتت رو می سازه )) مولا علی (ع)
    4,627
    مدیر ارشد
    مدیر ارشد
    سلام
    دوستان من نیازمند شخصی هستم که قیمت چند کالا رو برامون از چین بگیره و اگر بصرفه بود بصورت آزمایشی برامون وارد کنه.
    لطفا اگر در توان دارید بفرمایید.
    سلام
    این مسیر درستی برای خرید کالاهایی مثل موبایل و تبلت و این جور چیزا نیست. خرید و فروش این کالاها نیاز به تخصص داره، کسی که خودش متخصص این کار هست، 2 هفته اینجا میاد و هرروز میگرده تا جنس مناسب و در واقع اونچه که میخواد رو پیدا کنه. بنابراین بهترین حالت این هست که خودتون اقدام کنید. یک بار اقدام میکنید و سالها خرید میکنید. اگر صحبت از برند خاصی باشه و تعداد قابل توجه ، شرکت های بازرگانی میتونن براتون کاری بکنن ولی در غیر این صورت نه. شرکت بازرگانی اگر بخواد برای شما بخره و وارد کنه، شما میشی مشتری ایران نه وارد کننده.
    شما بگرد چیزی که میخوایی رو پیدا کن و بعد برای خرید و حمل و ترخیصش با شرکت بازرگانی یا فورواردر وارد مذاکره شو.
    [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

27
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    دوستان درست می فرمایند
    من با نمایده محصولات جانسون داشتم صحبت می کردم
    می گفت 15 میلیون لباس زیر زنانه خریدم از چین ولی وقتی رسید فهمیدم سایز لباس چینی کوچکتره و به تن هیچ کس نمیشه
    می گفت الانم توی انباره
    ولی دفعه بعد سشوار خریده بود و ...خودش رو بسته
    شما که نمیخای همیچین بلایی سرت بیاد ?
    پس مواظب باش و با احتیاط جلو برو ان شاالله که موفق میشی
    13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط stable.rock90 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    من خودم شاید یک تازه کار باشم .
    شما خیلی داری سخت می گیری . برا اینکه بدونی باصرفه هست یا نه بشین خودت حساب کن .
    ببین شرکت چینی به چه قیمتی به شما تبلت می ده . هزینه هوایی چقدره ؟چقدر گمرک می خواد ؟ چقدر استاندارد می خواد ؟
    همه اینها رو جمع کنی میشه قیمت تمام شده کالا . بعد تو بازار یک گشتی بزنی و یا با شرکت های مرکزی تبلت قیمت بگیری منظورم تو ایرانه قیمت بازار داخلی عمده هم دست می یاد بعد حساب کن ببین می سرفه یا نه؟

یک نصیحت هم بهت دارم بعنوان برادر کوچیکتر . چینی ها رو من خودم به شخصه بسیار کلاهبردار می شناسم بدون هیچ عجله و بی فکری برو جلو .گرفتی که چی میگم ؟ یک اشتباه کوچیک و بی دقتی باعث از بین رفتن سرمایه ات می شه . به همه پیشنهادها خوب فکر کن کاملا سبک سنگین کن . راه های کور و مبهم رو بشناس از کوچیکترین مسئله رد نشو
    من خودم تو کار مواد غذاییم هفته ای چند تا سفارش می گیرم ولی به اونی عمل می کنم که کمترین ریسک و کمترین ابهام رو داشته باشه

کاری از دست بیاد در خدمتم . برات ارزوی موفقیت می کنم
    با تشکر از شما دوست عزیز
    مرسی از راهنمایی های خوبت. حتماً همین کارو می کنم و با دقت کافی و بدون هیچ عجله ایی کارو شروع میکنم.
    13
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrhp [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام
    ماهیانه چند تا تبلت می تونی بفروشی؟(حدس و گمان رو بزار کنار و به امار فروش قبلت مراجعه کن) برای فروش 3 ماه تا 6 ماهت باید خرید کنی! البته توجه کن که این تعداد فروشی که الان داری مال کدوم برندهاست و حواست باشه یه برند چینی ناشناخته توان جذب مشتری کمتری رو داره، مگه اینکه قیمتش خیلی پایین باشه!
    از سایت علی بابا برای پیدا کردن قیمت استفاده کن، ولی از این شرکت ها تا مطمئن نشدی خرید نکن
    چون تعداد کمه، بازرسی کالا برات مقرون به صرفه نیست، پس روی حداقل 10 درصد جنس خراب تو بارت حساب کن!

چون تعدادت کمه، باید یه شرکت پیدا کنی که بار تو رو هم کنار بار بقیه تو یه کانتینر جا بده برات بیاره یا با پست هوایی برات ارسال کنن (دومی گرونتره ولی سریعتر)
    اگر بخوای کسی برات خرید کنه و بیاره این هزینه ها رو باید بدی : هزینه یا پورسانت خرید (بسته به مبلغ خرید داره) + هزینه حمل + هزینه گمرک، استاندارد و ... + هزینه ترخیص کار

در مورد بازار و دلار هم تا صلح توی کل منطقه برقرار نشه، بازار همینه!
    با تشکر از پاسختان،
    راستشو بخواهی چون الان اول کارمه در حال حاضر ماهی حداکثر 4 تا فروش بیشتر ندارم. ولی فکر میکنم اگه بار مال خودم باشه و قیمت محصولم مناسب باشه بتونم بیشتر بفروشم. حالا چند روزی هست که دارم با دوستانم که در بازار کامپیوتر در تهران مغازه دارن مشورت میکنم، نظر اونا اینه که چون سرمایه ام کمه و هنوز تو بازار خوب جا نیفتادی به جای آوردن یه محصول سنگین قیمت مثل تبلت فعلاً با موس کارم رو شروع کنم و چون اون خیلی ارزونه راحتر می تونم تو بازار آبش کنم. یکی میگفت یه شرکتی 1500 تبلت هیوندای آورده، رو دستش مونده و هنوز نتونسته خوب تو بازار پخشش کنه!! این موضوع یه ذره منو دو دل کرده که همون تبلت رو بیارم یا فعلاً برم سراغ موس؟! که اگه موس هم باشه فکر کنم با پست هوایی بهتر باشه (( همون نظری که شما و دوستمون آقا مرتضی داده اند))
    حالا شما که چند سال تو این رشته هستید، نظرتون چیه؟ موس یا تبلت؟ خوشحال میشم هم نظر شما و هم نظر دوستانی که تو واردات تجهیزات کامپیوتری هستن را بدونم!!
صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)