ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 54
    8
    s@r
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باسلام
    بنده تو بخش بازاریابی وصادرات شرکت مهرکام پارس بزرگترین زنجیره تامین کننده قطعات گروه صنعتی ایران خودرو میباشم در زمینه سپر صندلی داشبورد کولر و قطعات تزیینی میتونم کمک کنم
    8
    s@r
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    باسلام
    بنده تو بخش بازاریابی وصادرات شرکت مهرکام پارس بزرگترین زنجیره تامین کننده قطعات گروه صنعتی ایران خودرو میباشم در زمینه سپر صندلی داشبورد کولر و قطعات تزیینی میتونم کمک کنم
    9
    کاربر جدید
    کاربر جدید

تجارت

اخذ انواع مجوز برای کالاهای واردات وصادرات ممنوع به ایران.اگر کالای دارین نمیتوانید وارد یا صادرنمایید مجوز انرا از ما بخواهید. فقط تماس محمدنژادی ۰۹۱۴۴۴۰۰۲۹۵ یا وایبر
    58
    کاربر فعال
    شركت افق خاورميانه جهت فروش محصولات خود ( فروش مقاطع آلومينيوم شامل چوب پرده ، لوله آلومينيوم ، قوطي آلومينيوم و همچنين سيم و كابل آلومينيوم .....فروش كودهاي ارگانيك باغي و گلخانه اي ......فروش مخصولات سلولزي ....فروش گازوييل،قير،سيمان .....) و همچنين خريد ( ضايعات آلومينيوم ، مس ، آهن ....ترانس برق مارك ميتسوبيشي زايد يا استوك ، ماشين ليفتراك استوك و غيره ) نياز به بازاريابي در كردستان عراق دارد ...در اينخصوص لطفاً با ايميل اينجانب youkabed.gn@gmail.com و يا با شماره 09357080429 تماس حاصل فرماييد ...با تشكر قاجاريان
    58
    کاربر فعال
    با سلام شركت افق خاورميانه جهت فروش محصولات خود ( فروش مقاطع آلومينيوم شامل چوب پرده ، لوله آلومينيوم ، قوطي آلومينيوم و همچنين سيم و كابل آلومينيوم .....فروش كودهاي ارگانيك باغي و گلخانه اي ......فروش مخصولات سلولزي ....فروش گازوييل،قير،سيمان .....) و همچنين خريد ( ضايعات آلومينيوم ، مس ، آهن ....ترانس برق مارك ميتسوبيشي زايد يا استوك ، ماشين ليفتراك استوك و غيره ) نياز به بازاريابي در كردستان عراق دارد ...در اينخصوص لطفاً با ايميل اينجانب youkabed.gn@gmail.com و يا با شماره 09357080429 تماس حاصل فرماييد ...با تشكر
    58
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط petro tejarat paytakht [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    با سلام
    به استحضار میرساند این شرکت با کشور کردستان عراق و شرکای خود در اربیل و سلیمانیه در زمینه بازرگانی به صورت گسترده فعالیت دارد.
    لذا همکاران محترم میتوانند محصول خود را جهت فروش و بازریابی در عراق از طریق فرم فروش زیر به این بازرگانی اعلام نمایند.

[Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]

با تشکر
    شرکت بین المللی پتروتجارت پایتخت
    با سلام شركت افق خاورميانه جهت فروش محصولات خود ( فروش مقاطع آلومينيوم شامل چوب پرده ، لوله آلومينيوم ، قوطي آلومينيوم و همچنين سيم و كابل آلومينيوم .....فروش كودهاي ارگانيك باغي و گلخانه اي ......فروش مخصولات سلولزي ....فروش گازوييل،قير،سيمان .....) و همچنين خريد ( ضايعات آلومينيوم ، مس ، آهن ....ترانس برق مارك ميتسوبيشي زايد يا استوك ، ماشين ليفتراك استوك و غيره ) نياز به بازاريابي در كردستان عراق دارد ...در اينخصوص لطفاً با ايميل اينجانب youkabed.gn@gmail.com و يا با شماره 09357080429 تماس حاصل فرماييد ...با تشكر
    3
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    مرجع نیازمندی های واردات-صادرات ایران ([Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]) پذیرای آگهی های مربوط به واردات-صادرات به عراق به صورت ستاره دار و رایگان می باشد.
    Iran Import & Export Ads
    8
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    تو زمینه کلیه محصولات غذایی،لبنیات ومیوه جات بصوت مستقیم و بدون واسطه ما تامین کننده دوستان برای کشورهای عربی و روسی هستیم
    tradesfolk@mail.com
    4
    کاربر جدید
    کاربر جدید
    با سلام
    در زمینه کاشی سرامیک با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب آماده همکاری هستیم

نمونه های ما در سایت موجود میباشد
    434
    کاربر ممتاز
    کاربر ممتاز
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin63 [Only Registered and Activated Users Can See Links. Click Here To Register...]
    سلام. من بازاریاب مجرب برای تجارت با عراق دارم
    سلام حبوبات برای فروش دارم به خصوص لوبیا چیتی سای رکالا ها مثل لوبیا قرمز چشم بلبلی و سفید هم دارم عدس کانادایی در حال وارد کردن هستم با برند ساسکان وویکتوریا . زرشک هم دارم با خیار شور ورب به صورت شیشه وحلب ولی فروشم درب انبار شرکت درخاک ایران به صورت نقدی است
    شماره من 09171552467
    زارعی مدیرعامل شرکت بازرگانی چشمه رعنای اقلید
صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع